"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 374 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 418 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 сәуірде № 7358 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 374 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7037 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 254 732 162,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 271 815,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 86 112,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 925,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 243 365 309,4 мың теңге;
2) шығындар – 269 713 957,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 608 902,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 27 774 269,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 165 367,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 850 294,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 850 294,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39 440 991,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39 440 991,6 мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 900 265,4 мың теңге сомасында бекітілсін.";
жаңа мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде халықты жұмыспен қамтамасыз ететін инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту, елді мекендерді абаттандыру бойынша Жол картасын және тұрғын үй құрылысын қаржыландыруға ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін 2020 жылға бағалы қағаздар шығару арқылы облыстың жергілікті атқарушы органымен қарыз алуы мақұлдансын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 374 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 31 марта 2020 года № 418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 апреля 2020 года № 7358. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 374 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7037, опубликовано 26 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 254 732 162,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 271 815,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 86 112,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 925,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 243 365 309,4 тысяч тенге;
2) затраты – 269 713 957,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 608 902,6 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 27 774 269,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 165 367,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 850 294,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 850 294,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39 440 991,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39 440 991,6 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2020 год в сумме 900 265,4 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 10-1 нового содержания:
"10-1. Одобрить заимствование местным исполнительным органом области на 2020 год выпуск государственных ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке для финансирования Дорожной карты по развитию инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства, благоустройству населенных пунктов обеспечивающих занятость населения и строительства жилья.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 43-сессиясының төрағасы
Ж. Ысқақ
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
К. Бисенов
Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурызы № 418 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы "12" желтоқсандағы 40-сессиясының № 374 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 43 сессии
Кызылординского областного маслихата
Ж. Ысқақ
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
К. Бисенов
Приложение к решению Кызылординского областного маслихата от 31 марта 2020 года №418
Приложение 1 к решению 40 сессии Кызылординского областного маслихата от "12" декабря 2019 года №374
Областной бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

7 702 597,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 399 231,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
203 029,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
213 108,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
199 885,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
158 871,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
57 317,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
26 099,0
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
26 590,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 734 327,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
47 931,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 242 690,7
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
277 931,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
853 618,7
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
995,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеу
356 839,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 303 366,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 303 366,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
16 560 096,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
16 162 221,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 572,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
364 548,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 329 691,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

7 702 597,4
253
Управление здравоохранения области
5 399 231,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
203 029,0
006
Услуги по охране материнства и детства
213 108,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
199 885,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
158 871,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
57 317,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
26 099,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
26 590,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 734 327,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
47 931,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 242 690,7
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
277 931,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
853 618,7
042
Проведение медицинской организации мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
995,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
356 839,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 303 366,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 303 366,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
16 560 096,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
16 162 221,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
125 572,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
364 548,0
003
Социальная поддержка инвалидов
1 329 691,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

1 099 628,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
432 552,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
486 111,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
221 750,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру"
3 968,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
7 804,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
103 845,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
53 054,0
084
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізу
4 944,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
11 928 754,0
261
Облыстың білім басқармасы
277 973,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
204 837,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
73 136,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
48 535,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48 535,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
71 367,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
71 367,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20 971 734,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 853 943,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
161 183,0
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
761 290,0
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 839 895,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
3 273 927,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

1 099 628,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
432 552,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
486 111,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
221 750,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 968,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7 804,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
103 845,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
53 054,0
084
Проведение мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
4 944,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
11 928 754,0
261
Управление образования области
277 973,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
204 837,0
037
Социальная реабилитация
73 136,0
263
Управление внутренней политики области
48 535,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
48 535,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
71 367,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
71 367,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20 971 734,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
14 853 943,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
161 183,0
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
761 290,0
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 839 895,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
3 273 927,0
038
Развитие коммунального хозяйства

014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
435 857,0
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
2 177,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
48 077,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
93 765,0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 200,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
776 031,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
32 734,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
409,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 858 362,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 693 848,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
17 581,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 432 139,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
15 233,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 417 107,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
19 325,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"
190 506,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау"
29 431,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 253 006,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 023,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 961,0
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
2 100,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
12 248,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
53 997,0
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
435 857,0
018
Обезвреживание пестицидов
2 177,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
48 077,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
93 765,0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
4 200,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
776 031,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
32 734,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
409,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 858 362,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 693 848,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
17 581,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 432 139,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
15 233,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 417 107,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
19 325,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
190 506,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
29 431,0
719
Управление ветеринарии области
1 253 006,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
98 023,0
003
Капитальные расходы государственного органа
18 961,0
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
2 100,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
12 248,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
53 997,0
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека

21 560,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
68 073,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
23 275,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
729 551,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 545,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
215 756,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және тасымалдау (жеткізу)
5 917,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
65 404,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 404,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4 289 233,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 206 684,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 938,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
4 086 746,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
82 549,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 549,0
12
Көлiк және коммуникация
10 568 500,9
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10 568 500,9
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 529,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 346 246,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
157 737,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
182 547,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
963 532,9
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
2 550 713,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 090 759,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 208 437,0
13
Басқалар
8 416 102,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
747 021,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

21 560,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
68 073,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
23 275,0
014
Провдение противоэпизоотических мероприятий
729 551,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 545,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
215 756,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка)
5 917,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
65 404,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
65 404,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4 289 233,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 206 684,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
119 938,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
4 086 746,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
82 549,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
82 549,0
12
Транспорт и коммуникации
10 568 500,9
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10 568 500,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
68 529,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 346 246,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
157 737,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
182 547,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
963 532,9
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 550 713,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 090 759,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 208 437,0
13
Прочие
8 416 102,4
253
Управление здравоохранения области
747 021,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

747 021,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
242 949,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
242 949,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
137 472,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
137 472,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
900 265,4
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
900 265,4
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
125 160,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
125 160,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 116 979,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 116 979,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
37 635,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
37 635,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
53 793,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
53 793,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 569 914,0
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
120 775,0
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
751 861,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
697 278,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
114 565,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 565,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
156 095,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
156 095,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 377 526,0
051
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 261 317,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

747 021,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
242 949,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
242 949,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
137 472,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
137 472,0
257
Управление финансов области
900 265,4
012
Резерв местного исполнительного органа области
900 265,4
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
125 160,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
125 160,0
261
Управление образования области
1 116 979,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 116 979,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
37 635,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
37 635,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
53 793,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
53 793,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 569 914,0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
120 775,0
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
751 861,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
697 278,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
114 565,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
114 565,0
285
Управление физической культуры и спорта области
156 095,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
156 095,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 377 526,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 261 317,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

116 209,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 752 397,0
005
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
10 500,0
006
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 439 411,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
3 686,0
015
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
240 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"
37 800,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000,0
743
Облыстың цифрлық технологиялар басқармасы
84 331,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
84 331,0
14
Борышқа қызмет көрсету
29 677,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
29 677,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
21 925,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7 752,0
15
Трансферттер
97 873 292,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
97 873 292,4
007
Субвенциялар
96 639 278,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
451 728,8
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
782 285,6
3. Таза бюджеттік кредиттеу
23 608 902,6
Бюджеттік кредиттер
27 774 269,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
12 014 271,6
261
Облыстың білім басқармасы
2 788 324,9
088
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жұмыспен қамту Жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін кредит беру
2 788 324,9
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
170 644,6
088
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жұмыспен қамту Жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін кредит беру
170 644,6
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 520 721,6
088
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жұмыспен қамту Жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін кредит беру
3 520 721,6

116 209,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 752 397,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2025"
10 500,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2025"
1 439 411,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
3 686,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2025"
240 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
37 800,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
21 000,0
743
Управление цифровых технологий области
84 331,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
84 331,0
14
Обслуживание долга
29 677,0
257
Управление финансов области
29 677,0
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
21 925,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
7 752,0
15
Трансферты
97 873 292,4
257
Управление финансов области
97 873 292,4
007
Субвенции
96 639 278,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
451 728,8
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
782 285,6
3. Чистое бюджетное кредитование
23 608 902,6
Бюджетные кредиты
27 774 269,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
12 014 271,6
261
Управление образования области
2 788 324,9
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 788 324,9
273
Управление культуры, архивов и документации области
170 644,6
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
170 644,6
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 520 721,6
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
3 520 721,6