"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 374 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 509 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қазанда № 7765 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 374 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7037 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 280 649 777,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 741 343,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 257 638,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32 243,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 264 618 551,8 мың теңге;
2) шығындар – 289 541 077,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28 515 848,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 32 482 377,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 966 529,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 288 485,4 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 2 288 485,4 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39 695 634,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39 695 634,1 мың теңге.";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 16), 17) тармақшаларымен толықтырылсын:
"16) жаңадан іске қосылған дене шынықтыру және спорт нысандарын ұстау;
17) Қызылорда қаласы аумағында жер асты және жердегі инженерлік желілерін түгендеу.";
6-тармақ жаңа мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) әлеуметтік сала нысандарын дамыту.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының кезектен тыс 49-сессиясының төрағасы Н. Амитов
Қызылорда облыстық мәслихатының хатшысы К. Бисенов
Қызылорда облыстық мәслихатының

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 374 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 28 октября 2020 года № 509. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 октября 2020 года № 7765. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 374 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7037, опубликовано 26 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 280 649 777,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 741 343,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 257 638,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32 243,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 264 618 551,8 тысяч тенге;
2) затраты – 289 541 077,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 515 848,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 32 482 377,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 966 529,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 288 485,4 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 2 288 485,4 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39 695 634,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39 695 634,1 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 16), 17) нового содержания:
"16) содержание вновь вводимых объектов физической культуры и спорта;
17) инвентаризацию подземных и наземных инженерных сетей на территории города Кызылорда.";
пункт 6 дополнить подпунктом 12) нового содержания:
"12) развитие объектов социальной сферы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 49 сессии Кызылординского областного маслихата Н. Амитов
Секретарь Кызылординского областного маслихата К. Бисенов
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата

2 985 110,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
114 458,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 075 992,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
25 709 602,4
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 901 639,1
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
3 508 196,1
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
393 443,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 414 058,7
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
313 435,3
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 085 118,4
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 015 505,0
05
Денсаулық сақтау
9 592 885,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 412 940,1
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
181 582,1
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
225 280,8
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
199 885,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
158 871,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
37 317,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
26 099,0
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
54 251,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 020 846,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
46 702,4
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 183 578,4
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
273 942,2
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
772 596,6
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
995,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеу
230 993,6
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы

2 985 110,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
114 458,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 075 992,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
25 709 602,4
285
Управление физической культуры и спорта области
3 901 639,1
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
3 508 196,1
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
393 443,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 414 058,7
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
313 435,3
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 085 118,4
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
1 015 505,0
05
Здравоохранение
9 592 885,4
253
Управление здравоохранения области
5 412 940,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
181 582,1
006
Услуги по охране материнства и детства
225 280,8
007
Пропаганда здорового образа жизни
199 885,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
158 871,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
37 317,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
26 099,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
54 251,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 020 846,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
46 702,4
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 183 578,4
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
273 942,2
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
772 596,6
042
Проведение медицинской организации мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
995,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
230 993,6
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области

4 179 945,3
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 179 945,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
23 817 129,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
23 420 819,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 813,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
365 133,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 365 108,7
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 077 590,1
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
466 057,8
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
477 836,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
125 189,3
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру"
3 968,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
1 643,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
118 818,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
48 578,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
19 246 084,0
261
Облыстың білім басқармасы
276 473,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
203 337,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
73 136,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
48 525,1
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48 525,1
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
71 311,5
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

4 179 945,3
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 179 945,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
23 817 129,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области
23 420 819,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
124 813,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
365 133,0
003
Социальная поддержка инвалидов
1 365 108,7
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 077 590,1
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
466 057,8
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
477 836,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
125 189,3
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 968,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 643,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
118 818,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
48 578,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
19 246 084,0
261
Управление образования области
276 473,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
203 337,0
037
Социальная реабилитация
73 136,0
263
Управление внутренней политики области
48 525,1
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
48 525,1
295
Управление по контролю в сфере труда области
71 311,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

006
Жануарлар дүниесін қорғау
1 351,4
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
565 426,4
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 089,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
17 307,8
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
110 199,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
13 945 382,9
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
150 692,9
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
351 001,0
006
Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау
136 973,8
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
716 122,2
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
435 857,0
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
2 177,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
48 077,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
146 747,5
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 200,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
742 031,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
10 510,1
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 980,6
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 241 011,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 317 985,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
700 000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 396 794,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
15 233,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 417 107,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
19 325,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"

006
Охрана животного мира
1 351,4
008
Мероприятия по охране окружающей среды
565 426,4
013
Капитальные расходы государственного органа
6 089,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
17 307,8
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
110 199,0
255
Управление сельского хозяйства области
13 945 382,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
150 692,9
002
Субсидирование развития семеноводства
351 001,0
006
Субсидирование производства приоритетных культур
136 973,8
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
716 122,2
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
435 857,0
018
Обезвреживание пестицидов
2 177,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
48 077,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
146 747,5
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
4 200,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
742 031,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
10 510,1
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 980,6
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 241 011,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 317 985,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
700 000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 396 794,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
15 233,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 417 107,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
19 325,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

61 557,8
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау"
28 000,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 384 646,3
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 180,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 507,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
1 052,6
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
46 791,6
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 820,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
68 073,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
15 891,3
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
975 074,2
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 018,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
176 268,6
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және тасымалдау (жеткізу)
1 970,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
69 203,7
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 203,7
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 000,0
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
5 618 345,2
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 535 797,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 681,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
170 942,5
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
5 240 173,8
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
82 547,3
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

61 557,8
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
28 000,0
719
Управление ветеринарии области
1 384 646,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
92 180,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 507,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
1 052,6
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
46 791,6
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 820,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
68 073,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
15 891,3
014
Провдение противоэпизоотических мероприятий
975 074,2
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 018,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
176 268,6
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка)
1 970,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
69 203,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
69 203,7
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 000,0
020
Развитие объектов сельского хозяйства
1 000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
5 618 345,2
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 535 797,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
124 681,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
170 942,5
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
5 240 173,8
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
82 547,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля

15 804,0
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
104 047,5
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
848 917,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
807 638,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
85 086,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 086,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
141 247,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
141 247,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
180 042,6
051
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
63 833,6
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
116 209,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
2 927 825,0
005
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
110 500,0
006
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 242 161,0
015
"Бизнестің жол картасы 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
535 264,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру"
18 900,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000,0
743
Облыстың цифрлық технологиялар басқармасы
84 331,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
84 331,0
14
Борышқа қызмет көрсету
53 437,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
53 437,1
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
44 742,1
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
8 695,0
15
Трансферттер
105 530 830,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
105 530 830,0

15 804,0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
104 047,5
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
848 917,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
807 638,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
85 086,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
85 086,0
285
Управление физической культуры и спорта области
141 247,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
141 247,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
180 042,6
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
63 833,6
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
116 209,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
2 927 825,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2025"
110 500,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2025"
2 242 161,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2025"
535 264,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
18 900,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
21 000,0
743
Управление цифровых технологий области
84 331,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
84 331,0
14
Обслуживание долга
53 437,1
257
Управление финансов области
53 437,1
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
44 742,1
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
8 695,0
15
Трансферты
105 530 830,0
257
Управление финансов области
105 530 830,0

007
Субвенциялар
96 639 278,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
457 661,5
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
999,9
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 693 718,0
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 701 887,0
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
782 285,6
3. Таза бюджеттік кредиттеу
28 515 848,4
Бюджеттік кредиттер
32 482 377,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
14 911 529,2
261
Облыстың білім басқармасы
2 398 382,2
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 398 382,2
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
153 080,8
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
153 080,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 259 155,2
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
4 259 155,2
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 015 046,5
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
3 015 046,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 085 864,5
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
5 085 864,5
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 938 272,2
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 475 736,0
048
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
1 396 286,0
087
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру

007
Субвенции
96 639 278,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
457 661,5
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
999,9
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательств
4 693 718,0
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
2 701 887,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
782 285,6
3. Чистое бюджетное кредитование
28 515 848,4
Бюджетные кредиты
32 482 377,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
14 911 529,2
261
Управление образования области
2 398 382,2
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 398 382,2
273
Управление культуры, архивов и документации области
153 080,8
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
153 080,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 259 155,2
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
4 259 155,2
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 015 046,5
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
3 015 046,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 085 864,5
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
5 085 864,5
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 938 272,2
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 475 736,0
048
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
1 396 286,0
087
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминимумов