"Қызылорда қаласы бойынша жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қазандағы №14460 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 15043 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 ақпанда № 7240 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 28 қаңтардағы № 17271 қаулысымен

О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорды от 18 октября 2019 года №14460 "Об установлении квоты рабочих мест по городу Кызылорда"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 5 февраля 2020 года № 15043. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 февраля 2020 года № 7240. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 28 января 2021 года № 17271

Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 28.01.2021 № 17271 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда қаласы бойынша жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қазандағы № 14460 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6941 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 25 қазанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 28.01.2021 № 17271 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кызылорды от 18 октября 2019 года № 14460 "Об установлении квоты рабочих мест по городу Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6941, опубликовано 25 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:

аталған қаулының 1, 2 және 3 қосымшалары осы қаулының 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Налибаев
Қызылорда қаласының әкімі 2020 жылғы 5 ақпаны №15043 қаулысына 1-қосымша
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қазандағы №14460 қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Қызылорда тазалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

приложения 1, 2 и 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение 1 к постановлению Аким города Кызылорды от 5 февраля 2020 года №15043
Приложение 1 к постановлению акимата города Кызылорда от 18 октября 2019 года №14460
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылорда тазалығы"

275
1,8
5
2
Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Табиғат" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
100
2
2
3
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесі мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Еңбек-Қызылорда" филиалы
273
1,8
5
4
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қызылорда су жүйесі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
200
2
4
5
"Самат-Мұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
241
2
5
6
"ПРОМСТРОЙСЕРВИС.Е" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
83
2,4
2
Қызылорда қаласының әкімі 2020 жылғы 5 ақпаны №15043 қаулысына 2-қосымша
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қазандағы №14460 қаулысына 2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Қызылорда тазалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
275
1,8
5
2
Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Табиғат" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
100
2
2
Қызылорда қаласының әкімі 2020 жылғы 5 ақпаны №15043 қаулысына 3-қосымша
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қазандағы №14460 қаулысына 3-қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Қызылорда тазалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
275
1,8
5
2
Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Табиғат" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
100
2
2
3
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қызылорда су жүйесі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
200
2
4

275
1,8
5
2
Государственное коммунальное предприятие "Табиғат" на праве хозяйственного ведения управления природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области
100
2
2
3
Филиал "Енбек-Кызылорда" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Еңбек" учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
273
1,8
5
4
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного введения "Кызылорда су жуйеси"
200
2
4
5
Товарищество с ограниченной ответственностью "Самат-Мунай"
241
2
5
6
Товарищество с ограниченной ответственностью "ПРОМСТРОЙСЕРВИС.Е"
83
2,4
2
Приложение 2 к постановлению Аким города Кызылорды от 5 февраля 2020 года №15043
Приложение 2 к постановлению акимата города Кызылорда от 18 октября 2019 года №14460
Квота для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылорда тазалығы"
275
1,8
5
2
Государственное коммунальное предприятие "Табиғат" на праве хозяйственного ведения управления природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области
100
2
2
Приложение 3 к постановлению Аким города Кызылорды от 5 февраля 2020 года №15043
Приложение 3 к постановлению акимата города Кызылорда от 18 октября 2019 года №14460
Квота для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылорда тазалығы"
275
1,8
5
2
Государственное коммунальное предприятие "Табиғат" на праве хозяйственного ведения управления природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области
100
2
2
3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного введения "Кызылорда су жуйеси"
200
2
4