"Қызылорда қаласында салық салу объектісінің елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 28 қарашадағы №14652 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 1 шілдедегі № 15661 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 шілдеде № 7559 болып тіркелді
"Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi Заңының 50-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдiгiҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қызылорда қаласында салық салу объектісінің елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 28 қарашадағы № 14652 қаулысының (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 6996 нөмірімен тiркелген, Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлердiң эталонды бақылау банкiсiнде 2019 жылғы 3 желтоқсанда жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімдігі Н. Налибаев

О признании утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 28 ноября 2019 года № 14652 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Кызылорды"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 1 июля 2020 года № 15661. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 июля 2020 года № 7559
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 28 ноября 2019 года № 14652 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Кызылорды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6996, опубликовано 3 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Акимат города Кызылорды Н. Налибаев