"2020-2022 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 286-54/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 366-65/4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қыркүйекте № 7639 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 286-54/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7073 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 668 389,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 284 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 657 105,1 мың теңге;
2) шығындар – 681 925,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 536,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 286-54/4 "О бюджете сельского округа Аксуат на 2020-2022 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 4 сентября 2020 года № 366-65/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 сентября 2020 года № 7639. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 286-54/4 "О бюджете сельского округа Аксуат на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7073, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 8 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 668 389,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 284 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 657 105,1 тысяч тенге;
2) расходы – 681 925,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 536,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 13 536,2 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 536,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының кезектен тыс ХХХХХХV сессиясы төрағасының, Қызылорда қалалық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы М. Каримбаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2020 жылғы 4 қыркүйегі
№ 366-65/4 шешіміне қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 286-54/4 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 536,2 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 13 536,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанностей председателя внеочереднеой ХХХХХХV сессии Кызылординского городского маслихата, секретаря Кызылординского городского маслихата М. Каримбаев
Приложение к решению
Кызылординского городского
маслихата от 4 сентября
2020 года №366-65/4
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского
маслихата от 25 декабря
2019 года №286-54/4
Бюджет сельского округа Аксуат на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1.Доходы