"2020-2022 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 283-54/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 406-72/3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 7926 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."2020-2022 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 283-54/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7068 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) Кірістер – 649 497 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 65 936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 125 мың теңге;
трансферттер түсімі – 582 436 мың теңге;
2) Шығындар – 659 823,4 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) Бюджет тапшылығы (профициті) – -10 326,4 мың теңге;
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 10 326,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 283-54/1 "О бюджете поселка Тасбугет на 2020-2022 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2020 года № 406-72/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 декабря 2020 года № 7926. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 283-54/1 "О бюджете поселка Тасбугет на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7068, опубликано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан опубликован 8 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Тасбугет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 649 497 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 65 936 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 125 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 582 436 тысяч тенге;
2) расходы – 659 823,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 326,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 326,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 326,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының кезекі 72-сессиясының төрағасы Г. Жаксылыков
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы Р. БУХАНОВА
Қызылорда қалалық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 10 326,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной 72 сессии Кызылординского городского маслихата Г. Жаксылыков
Секретарь Кызылординского городского маслихата Р. БУХАНОВА
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата