2021-2023 жылдарға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 422-73/5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 7966 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 119 699,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 395,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 95 304,0 мың теңге;
2) шығындар – 135 173,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 474,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 15 474,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 474,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қызылорда облысы Қызылорда қалалық мәслихатының 03.12.2021 № 89-14/5 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен Қызылжарма ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2021 жылға – 70 385 мың теңге, 2022 жылға – 71 591 мың теңге, 2023 жылға – 72 488 мың теңге сомасында бекітілсін.

О бюджете сельского округа Кызылжарма на 2021-2023 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 422-73/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 7966. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылжарма на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 119 699,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 395,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 95 304,0 тысяч тенге;
2) расходы – 135 173,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 474,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 474,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 15 474,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата Кызылординской области от 03.12.2021 № 89-14/5 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Кызылжарма в сумме на 2021 год – 70 385 тысяч тенге, на 2022 год– 71 591 тысяч тенге, на 2023 год – 72 488 тысяч тенге.

3. 2021 жылға арналған Қызылжарма ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс 73-сессиясының төрағасы
К. Ерназаров
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА
Қызылорда қалалық мәслихатының

3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Кызылжарма на 2021 год согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 73 сессии
Кызылординского городского маслихата
К. Ерназаров
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата

2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 422-73/5
шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Қызылжарма ауылдық округ бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

от 24 декабря 2020 года № 422-73/5
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Кызылжарма на 2021 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь