2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 8-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 ақпанда № 7239 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 6 февраля 2020 года № 8-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 февраля 2020 года № 7239. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Арал ауданы әкімінің орынбасары Б. Жұмағұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Арал ауданының әкімі М. Уразбаев
Арал ауданының әкімі
2020 жылғы 6 ақпаны
№ 8-қ қаулысына қосымша
2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқыту ұйымдарының атаулары
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың айына төлемақы мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың айына орташа құны (теңге)
1
2
3
4
5
6
1
Арал қаласы
"Арал қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сартай" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
37187
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
2
Арал қаласы
"Арал қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Гүлдер" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
141
58147
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
3
Арал қаласы
"Арал қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Алтын балық" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
36469
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
4
Арал қаласы
"Арал қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қарлығаш" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
42862
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
5
Арал қаласы
"Арал қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шағала" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
83
65073
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
6
Арал қаласы
"Арал қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жазира" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
108
40411
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
7
Арал қаласы
"Арал қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
83
46226
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
8
Арал қаласы
"Арал қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Толқын" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аральского района Жумагулова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Аральского района М. Уразбаев
приложение к постановлению
Аким Аральского района
от 6 февраля 2020 года № 8-қ
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименования организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
2
3
4
5
6
1
Город Аральск
Коммунальное государственное казенное предприятие Ясли сад "Сартай" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Аральск"
280
37187
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
2
Город Аральск
Коммунальное государственное казенное предприятие Ясли сад "Гулдер" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Аральск"
141
58147
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
3
Город Аральск
Коммунальное государственное казенное предприятие Ясли сад "Алтын балык" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Аральск"
280
36469
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
4
Город Аральск
Коммунальное государственное казенное предприятие Детский сад "Карлыгаш" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Аральск"
280
42862
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
5
Город Аральск
Коммунальное государственное казенное предприятие Детский сад "Шагала" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Аральск"
83
65073
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
6
Город Аральск
Коммунальное государственное казенное предприятие Детский сад "Жазира" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Аральск"
108
40411
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
7
Город Аральск
Коммунальное государственное казенное предприятие Детский сад "Балдырган" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Аральск"
83
46226
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
8
Город Аральск
Коммунальное государственное казенное предприятие Детский сад "Толкын" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Аральск"

100
39353
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
9
Бөген ауылдық округі
"Бөген ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айдын" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
70
50355
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
10
Мергенсай ауылдық округі
"Мергенсай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Желкен" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
90
71294
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
11
Райым ауылдық округі
"Райым ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақбота" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
40
67335
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
12
Октябрь ауылдық округі
"Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақбұлақ" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
56716
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
13
Ақирек ауылдық округі
"Ақирек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызғалдақ" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
100067
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
14
Жаңақұрылыс ауылдық округі
"Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Балбөбек" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
49
63974
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
15
Сазды ауылдық округі
"Сазды ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Балауса" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
40
78354
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
16
Райым ауылдық округі
"Райым ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Рауан" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
40
68954
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
17
Жақсықылыш кенті
"Жақсықылыш кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мерей" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
64782
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
18
Қарақұм ауылдық округі
"Қарақұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шаттық" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
66858
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
19
Сексеуіл кенті
"Сексеуіл кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жауқазын" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
250
43284
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
20
Арал қаласы
"Арал қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мереке" санаторлық
бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік мекемесі
67

100
39353
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
9
Сельский округ Боген
Коммунальное государственное казенное предприятие Яслисад "Айдын" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Боген"
70
50355
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
10
Сельский округ Мергенсай
Коммунальное государственное казенное предприятие Яслисад "Желкен" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Мергенсай"
90
71294
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
11
Сельский округ Райым
Коммунальное государственное казенное предприятие Яслисад "Акбота" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Райым"
40
67335
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
12
Сельский округ Октябрь
Коммунальное государственное казенное предприятие Детский сад "Акбулак" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Октябрь"
75
56716
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
13
Сельский округ Акирек
Коммунальное государственное казенное предприятие Детский сад "Кызгалдак" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Акирек"
25
100067
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
14
Сельский округ Жанакурылыс
Коммунальное государственное казенное предприятие Детский сад "Балбобек" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жанакурылыс"
49
63974
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
15
Сельский округ Сазды
Коммунальное государственное казенное предприятие Детский сад "Балауса" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Сазды"
40
78354
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
16
Сельский округ Райым
Коммунальное государственное казенное предприятия Детский сад "Рауан" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Райым"
40
68954
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
17
Поселок Жаксыкылыш
Коммунальное государственное казенное предприятие Детский сад "Мерей" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима поселка Жаксыкылыш"
50
64782
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
18
Сельский округ Каракум
Коммунальное государственное казенное предприятие Детский сад "Шаттык" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Каракум"
50
66858
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
19
Поселок Саксаульск
Коммунальное государственное казенное предприятие Детский сад "Жауказын" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима поселка Саксаульск"
250
43284
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
20
Город Аральск
Коммунальное государственное учреждение Санаторный Ясли-сад "Мереке" коммунального государственного учреждение "Аппарат акима города Аральск"
67

114974
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
21
Арал қаласы
"Рамазан" балабақшасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
44
30056
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
22
Арал қаласы
"Аялан балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
69
30056
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
23
Арал қаласы
"Інжу" балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
25
30056
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
24
Арал қаласы
Жеке кәсіпкер Акмуканова Нургул ("Еркем-ай" жеке балабақшасы)
40
30056
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
25
Арал қаласы
"Нұр-Ай" балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
125
30056
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
26
Арал қаласы
"Балбөбек" бала бақшасы
35
30056
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
27
Қамыстыбас ауылдық округі
Дара кәсіпкер Нуржанова Даншат ("Нұрай" жеке балабақшасы)
44
30056
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
28
Сексеуіл кенті
"Жания" балабақшасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
75
30056
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
29
Сексеуіл кенті
Жеке кәсіпкер Смагулова Лаззат ("Ер-Нұр" жеке балабақшасы)
40
30056
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
30
Сексеуіл кенті
"Алма Рай" балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
182
30056
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
31
Бекбауыл ауылдық округі
Дара кәсіпкер Телеутаев Даулет Ажмуратович ("Күләш" жеке балабақшасы)
50
30056
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
32
Сапақ ауылдық округі
Дара кәсіпкер Сермуханова Куралай Абильмазиновна ("Жадыра" жеке балабақшасы)
20
30056
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
33
Аманөткел ауылдық округі
Жеке кәсіпкер МАХАНОВА ЖАМИЛА ("Зере" жеке балабақшасы)
60
30056
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
34
Арал қаласы
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жарасқан Әбдірашев атындағы № 62 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
75
31922
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
35
Арал қаласы
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 260 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
50
31922
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
36
Арал қаласы
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 262 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
75
31922
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
37
Жақсықылыш кенті
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
26
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
38
Ақбасты ауылы
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 22 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
39
Қарақұм ауылдық округі
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 59 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
40
Үкілісай ауылы
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 265 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
41
Аралқұм ауылдық округі
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 61 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
42
Ақирек ауылдық округі
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 63 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
43
Шөмішкөл ауылы
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 66 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
44
Қосжар ауылдық округі
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 67 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
45
Райым ауылдық округі
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 72 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
19
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
46
Аманөткел ауылдық округі
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 73 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
48
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
47
Құланды ауылдық округі
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 77 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
48
Қаратерең ауылдық округі
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 82 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
40
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
49
Құмбазар ауылы
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 200 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
50
Көктем ауылы
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аманқос Мұстафаев атындағы № 227 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
51
Шөміш ауылы
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 263 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
22
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес
52
Қызылжар ауылдық округі
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 81 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
34396
4000 теңгеден кем емес-25250 теңгеден артық емес

114974
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
21
Город Аральск
Товарищество с ограниченной ответственностью Детский сад "Рамазан"
44
30056
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
22
Город Аральск
Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский сад "Аялан"
69
30056
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
23
Город Аральск
Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский сад "Інжу"
25
30056
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
24
Город Аральск
Индивидуальный предприниматель Акмуканова Нургул (частный детский сад "Еркем-ай")
40
30056
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
25
Город Аральск
Товарищество с ограниченной ответственностью "Нұр-Ай балабақшасы"
125
30056
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
26
Город Аральск
Детский сад "Балбубек"
35
30056
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
27
Сельский округ Камыстыбас
Индивидуальный предприниматель Нуржанова Даншат (частный детский сад "Нұрай")
44
30056
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
28
Поселок Саксаульск
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жания" балабақшасы
75
30056
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
29
Поселок Саксаульск
Индивидуальный предприниматель Смагулова Лаззат (частный детский сад "Ер-Нур")
40
30056
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
30
Поселок Саксаульск
Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский сад "Алма Рай"
182
30056
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
31
Сельский округ Бекбаул
Индивидуальный предприниматель Телеутаев Даулет Ажмуратович (частный детский сад "Кулаш")
50
30056
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
32
Сельский округ Сапак
Индивидуальный предприниматель Сермуханова Куралай Абильмазиновна (частный детский сад "Жадыра")
20
30056
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
33
Сельский округ Амануткель
Индивидуальный предприниматель Маханова Жамила (частный детский сад "Зере")
60
30056
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
34
Город Аральск
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Школа-лицей № 62 имени Жараскана Абдрашева" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
75
31922
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
35
Город Аральск
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 260" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
50
31922
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
36
Город Аральск
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Школа-гимназия № 262" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
75
31922
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
37
Поселок Жаксыкылыш
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 19"коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
26
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
38
Село Ақбасты
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 22" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
20
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
39
Сельский округ Каракум
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 59" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
40
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
40
Село Укулисай
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Основная школа № 265" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
20
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
41
Аульный округ Аралкум
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 61" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
40
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
42
Сельский округ Акирек
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 63" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
25
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
43
Село Шомишколь
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 66" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
25
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
44
Сельский округ Косжар
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 67" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
40
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
45
Сельский округ Райым
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 72" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
19
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
46
Сельский округ Аманоткель
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 73" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
48
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
47
Сельский округ Куланды
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 77" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
20
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
48
Сельский округ Каратерен
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 82" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
40
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
49
Село Кумбазар
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 200" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
20
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
50
Село Коктем
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Основная школа № 227 имени Аманкоса Мустафаева" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
20
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
51
Село Шомиш
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 263" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
22
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге
52
Сельский округ Кызылжар
Дошкольный мини-центр с полным днҰм пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 81" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
25
34396
Не ниже 4000 тенге – не выше 25250 тенге