"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 321 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 наурызда № 7299 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 289 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7043 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 185 220 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1 914 977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 762 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 210 281 мың теңге, оның ішінде субвенция көлемі – 12 407 460 мың теңге;
2) шығындар – 20 325 307,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 188 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 31 812 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –11 624 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6 700 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 6 700 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 289 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 11 марта 2020 года № 321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 марта 2020 года № 7299. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 289 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7043, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 185 220 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 914 977 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 762 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 46 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 210 281 тысяч тенге, в том числе объем субвенции – 12 407 460 тысяч тенге;
2) затраты – 20 325 307,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 188 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 31 812 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 624 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 700 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 6 700 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 166 975,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 166 975,7 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Садуакасова
Арал аудандық мәслихатының
хатшысы
Д. Мадинов

5) дефицит (профицит) бюджета– - 166 975,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 166 975,7 тысяч тенге.".
Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Аральского
районного маслихата
А. Садуакасова
Секретарь Аральского
районного маслихата
Д. Мадинов

32 872
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 924
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
188 620
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
35 124
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 144
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 980
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
35 956
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 956
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72 917
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 394
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
33 523
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
47 082
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
47 082
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
17 286
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 286
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту,әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
68 085
001
Жергілікті деңгейдежұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 085
02
Қорғаныс
10 353
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 353
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 941
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5 412
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
10 672
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 672
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
10 672
04
Білім беру
12 782 209
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

32 872
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 924
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
018
Капитальные расходы государственного органа
240
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
188 620
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
35 124
001
Услуги по реализации государственной политики в области закупок на местном уровне
32 144
003
Капитальные расходы государственного органа
2 980
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
35 956
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
35 956
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72 917
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
39 394
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
33 523
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
47 082
040
Развитие объектов государственных органов
47 082
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
17 286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
17 286
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
68 085
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
68 085
02
Оборона
10 353
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 353
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 941
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5 412
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
10 672
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 672
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
10 672
04
Образование
12 782 209
464
Отдел образования района (города областного значения)

291 784
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
291 784
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 806 716
003
Жалпы білім беру
11 631 049
006
Балаларға қосымша білім беру
175 667
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
109 154
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
109 154
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
60 068
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру объектілерін салу және реконструкциялау
60 068
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
514 487
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 062
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
49 216
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 097
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
25 538
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық – медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
16 954
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
346 596
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
1 595
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
37 429
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 178 581
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 625
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 625
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
341 874
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
341 874
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
776 641
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
409 331
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25 535
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
21 049
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
463

291 784
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
291 784
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 806 716
003
Общеобразовательное обучение
11 631 049
006
Дополнительное образование для детей
175 667
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
109 154
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
109 154
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
60 068
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
60 068
464
Отдел образования района (города областного значения)
514 487
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
36 062
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
49 216
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 097
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
25 538
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16 954
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
346 596
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
1 595
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
37 429
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 178 581
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 625
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 625
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
341 874
010
Государственная адресная социальная помощь
341 874
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
776 641
004
Программа занятости
409 331
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25 535
007
Жилищная помощь
21 049
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк" от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
463