"Арал аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру туралы Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 қарашадағы №112 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 тамыздағы № 377 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 тамызда № 7582 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Арал аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 қарашадағы № 112 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6040 тіркелген, 2017 жылы 23 қарашадағы № 99 аудандық "Толқын" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 5 желтоқсанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А. Асанбаев
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мадинов

О признании утратившим силу решения Аральского районного маслихата от 8 ноября 2017 года "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Аральского районного маслихата" и его описания"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 7 августа 2020 года № 377. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 августа 2020 года № 7582
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аральского районного маслихата от 8 ноября 2017 года № 112 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Аральского районного маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6040, опубликовано 23 ноября 2017 года в районной газете "Толқын" №99, 5 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
А. Асанбаев
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мадинов