"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 380 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қыркүйекте № 7647 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9 - бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 289 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7043 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 675 219,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1 846 791 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 325,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 768 603,6 мың теңге, оның ішінде субвенция көлемі – 12 407 460 мың теңге;
2) шығындар – 20 815 307,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 951 021,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 1 962 645,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –11 624 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6 700 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 6 700 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 289 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 11 сентября 2020 года № 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 сентября 2020 года № 7647. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 289 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7043, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 675 219,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 846 791 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 325,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 768 603,6 тысяч тенге, в том числе объем субвенции – 12 407 460 тысяч тенге;
2) затраты – 20 815 307,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 951 021,3 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 1 962 645,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 624 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 700 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 6 700 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

500
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
191 035
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
33 610
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 160
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 450
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
35 956
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 956
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
71 108
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 147
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
21 405
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
14 556
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
41 622
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
41 622
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
18 803
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 803
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту,әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
68 085
001
Жергілікті деңгейдежұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 085
02
Қорғаныс
15 353
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15 353
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 941
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5 412
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 172
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 172
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
7 172
04
Білім беру
12 800 839
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
282 540,8

500
018
Капитальные расходы государственного органа
240
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
191 035
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
33 610
001
Услуги по реализации государственной политики в области закупок на местном уровне
31 160
003
Капитальные расходы государственного органа
2 450
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
35 956
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
35 956
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
71 108
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
35 147
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
21 405
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
14 556
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
41 622
040
Развитие объектов государственных органов
41 622
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
18 803
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
18 803
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
68 085
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
68 085
02
Оборона
15 353
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15 353
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 941
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5 412
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 172
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 172
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7 172
04
Образование
12 800 839
464
Отдел образования района (города областного значения)
282 540,8

040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
282 540,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 723 583,2
003
Жалпы білім беру
11 547 916,2
006
Балаларға қосымша білім беру
175 667
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
109 029
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
109 029
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
27 188
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру объектілерін салу және реконструкциялау
27 188
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
658 498
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 062
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
148 191
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 097
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
25 538
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық – медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
16 954
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
391 632
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
1 595
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
37 429
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 514 258
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 625
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 625
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
510 259
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
510 259
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
958 529
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
584 903
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25 535
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
11 049
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
463

040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
282 540,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 723 583,2
003
Общеобразовательное обучение
11 547 916,2
006
Дополнительное образование для детей
175 667
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
109 029
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
109 029
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
27 188
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
27 188
464
Отдел образования района (города областного значения)
658 498
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
36 062
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
148 191
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 097
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
25 538
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16 954
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
391 632
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
1 595
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
37 429
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 514 258
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 625
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 625
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
510 259
010
Государственная адресная социальная помощь
510 259
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
958 529
004
Программа занятости
584 903
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25 535
007
Жилищная помощь
11 049
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк" от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
463