"2020-2022 жылдарға арналған Беларан ауылдық округінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 302 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 391 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қазанда № 7666 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Беларан ауылдық округінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 302 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7159 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Беларан ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 636,6 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1197,5 мың теңге;
салықтытық емес түсімдер – 1380,1;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 29 059 мың теңге, оның ішінде сувенция
көлемі – 27 634 мың теңге;
2) шығындар – 31 636,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 302 "О бюджете сельского округа Беларан на 2020-2022 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 30 сентября 2020 года № 391. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 октября 2020 года № 7666. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 302 "О бюджете сельского округа Беларан 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7159, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 15 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить новой редакции:
"1. Утвердить бюджете сельского округа Беларан бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 636,6 тысяч тенге;
налоговые поступления – 1 197,5 тысяч тенге;
неналоговые поступление –1 380,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 29 059 тысяч тенге, из них субвенции – 27 634 тысяч тенге;
2) затраты – 31 636,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;