"Сайлау учаскелерiн құру туралы" Арал ауданы әкімінің 2018 жылғы 24 қазандағы № 28-ш шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 2020 жылғы 2 қарашада № 6-ш шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қарашада № 7774 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Арал ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерiн құру туралы" Арал ауданы әкімінің 2018 жылғы 24 қазандағы № 28-ш шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6480 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң Эталондық бақылау банкiнде 2018 жылғы 8 қарашада жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау "Арал ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы Н. Бохаевқа жүктелсiн.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Б. Жумагулов
"КЕЛIСIЛДI"
Арал аудандық аумақтық
сайлау комиссиясымен
2020 жылғы 2 қарашасы № 6-ш
шешіміне қосымша
Арал ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 1 сайлау учаскесі:
Орталығы: Қарақұм ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі № 350, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 59 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Абай, Көкаша ауылдары.
№ 2 сайлау учаскесі:
Орталығы: Қарақұм ауылдық округі, Ерімбетжаға ауылы, Ерімбетжаға көшесі № 61, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 18 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ерімбетжаға ауылы.
№ 3 сайлау учаскесі:
Орталығы: Атанши ауылдық округі, Жіңішкеқұм ауылы, Жіңішкеқұм көшесі № 97, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 230 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жіңішкеқұм, Атанши ауылдары.
№ 4 сайлау учаскесі:
Орталығы: Қамыстыбас ауылдық округі, Қамыстыбас ауылы, Қамыстыбас көшесі № 74, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қамыстыбас ауылы, № 91, 92 теміржол бекеттері.
№ 5 сайлау учаскесі:

О внесении изменений в решение акима Аральского района от 24 октября 2018 года № 28-ш "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Аральского района Кызылординской области от 2 ноября 2020 года № 6-ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 ноября 2020 года № 7774
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Аральского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аральского района от 24 октября 2018 года № 28-ш "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6480, опубликовано от 8 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Аральского района" Бохаева Н.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Б. Жумагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Аральской районной
территориальной
избирательной комиссией
Приложение к решению
от 2 ноября 2020 года № 6-ш
Избирательные участки по Аральскому району
Избирательный участок № 1:
Центр: Сельский округ Каракум, село Абай, улица Абай № 350, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 59" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: села Абай, Кокаша.
Избирательный участок № 2:
Центр: Сельский округ Каракум, село Еримбетжага, улица Еримбетжага № 61, коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 18" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Еримбетжага.
Избирательный участок № 3:
Центр: Сельский округ Атанши, село Жинишкекум, улица Жинишкекум № 97, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 230" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: села Жинишкекум, Атанши.
Избирательный участок № 4:
Центр: Сельский округ Камыстыбас, село Камыстыбас, улица Камыстыбас № 74, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 21" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Камыстыбас, железнодорожные посты № 91, 92.
Избирательный участок № 5:

Орталығы: Сапақ ауылдық округі, Сапақ ауылы, Сапақ көшесі № 87, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 69 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сапақ ауылы, № 87, 88 теміржол бекеттері.
№ 6 сайлау учаскесі:
Орталығы: Сапақ ауылдық округі, Көктем ауылы, Көктем көшесі № 44, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аманқос Мұстафаев атындағы № 227 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көктем ауылы.
№ 7 сайлау учаскесі:
Орталығы: Аралқұм ауылдық округі, Шөміш ауылы, Шөміш көшесі № 1, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 263 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шөміш ауылы.
№ 8 сайлау учаскесі:
Орталығы: Аралқұм ауылдық округі, Аралқұм ауылы, Аралқұм көшесі № 228, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 61 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Аралқұм ауылы.
№ 9 сайлау учаскесі:
Орталығы: Аралқұм ауылдық округі, Мойнақ ауылы, Мойнақ көшесі № 1, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мойнақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мойнақ ауылы.
№ 10 сайлау учаскесі:
Орталығы: Бекбауыл ауылдық округі, Бекбауыл ауылы, Бекбауыл көшесі № 175, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 65 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бекбауыл ауылы, № 93 теміржол бекеті.
№ 11 сайлау учаскесі:
Орталығы: Бекбауыл ауылдық округі, Үкілісай ауылы, Үкілісай көшесі № 44, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 265 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үкілісай ауылы.
№ 12 сайлау учаскесі:
Орталығы: Бекбауыл ауылдық округі, Құмбазар ауылы, Құмбазар көшесі № 81, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 200 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құмбазар ауылы.
№ 13 сайлау учаскесі:
Орталығы: Райым ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Қызылжар көшесі № 12, "Райым ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Б. Омаров көшесі 1-68 үйлер аралығы, Т. Ерғалиев көшесі 1-63 үйлер аралығы, Т. Нұралиев көшесі 1-33 үйлер аралығы, Қызылжар көшесі 1-38 үйлер аралығы.
№ 14 сайлау учаскесі:

Центр: Сельский округ Сапак, село Сапак, улица Сапак № 87, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 69" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Сапак, железнодорожные посты № 87, 88.
Избирательный участок № 6:
Центр: Сельский округ Сапак, село Коктем, улица Коктем № 44, коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 227 имени Аманкоса Мустафаева" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Коктем.
Избирательный участок № 7:
Центр: Сельский округ Аралкум, село Чумыш, улица Чумыш № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 263" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Чумыш.
Избирательный участок № 8:
Центр: Сельский округ Аралкум, село Аралкум, улица Аралкум № 228, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 61" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Аралкум.
Избирательный участок № 9:
Центр: Сельский округ Аралкум, село Мойнак, улица Мойнак № 1, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа Мойнак" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Мойнак.
Избирательный участок № 10:
Центр: Сельский округ Бекбауыл, село Бекбауыл, улица Бекбауыл № 175, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 65" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Бекбауыл, железнодорожный пост № 93.
Избирательный участок № 11:
Центр: Сельский округ Бекбауыл, село Укилисай, улица Укилисай № 44, коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 265" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Укилисай.
Избирательный участок № 12:
Центр: Сельский округ Бекбауыл, село Кумбазар, улица Кумбазар № 81, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 200" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Кумбазар.
Избирательный участок № 13:
Центр: Сельский округ Райым, село Кызылжар, улица Кызылжар № 12, коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Кызылжар" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Райым".
Граница: улица Б. Омарова дома с 1 по 68, улица Т. Ергалиева дома с 1 по 63, улица Т. Нуралиева дома с 1 по 33, улица Кызылжар дома с 1 по 38.
Избирательный участок № 14:

Орталығы: Райым ауылдық округі, Шөмішкөл ауылы, Шөмішкөл көшесі № 104, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 66 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шөмішкөл ауылы.
№ 15 сайлау учаскесі:
Орталығы: Қосжар ауылдық округі, Қосжар ауылы, Қосжар көшесі № 46, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 67 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қосжар ауылы.
№ 16 сайлау учаскесі:
Орталығы: Жетес би ауылдық округі, Райым ауылы, Райым көшесі № 30, "Жетес би ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Райым ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Райым, Водокачка, Ескіұра ауылдары.
№ 17 сайлау учаскесі:
Орталығы: Бөген ауылдық округі, Бөген ауылы, Бөген көшесі № 195, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 20 З. Шүкіров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бөген, Көнебөген ауылдары.
№ 18 сайлау учаскесі:
Орталығы: Бөген ауылдық округі, Қарашалаң ауылы, Қарашалаң көшесі № 107, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 75 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарашалаң ауылы.
№ 19 сайлау учаскесі:
Орталығы: Аманөткел ауылдық округі, Ақшатау ауылы, Ақшатау көшесі № 4, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақшатау бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақшатау ауылы.
№ 20 сайлау учаскесі:
Орталығы: Аманөткел ауылдық округі, Аманөткел ауылы, Аманөткел көшесі № 134, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 73 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Аманөткел, Хан ауылдары.
№ 21 сайлау учаскесі:
Орталығы: Аманөткел ауылдық округі, Аққұлақ ауылы, Аққұлақ көшесі № 50, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 76 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Аққұлақ ауылы.
№ 22 сайлау учаскесі:
Орталығы: Жаңақұрылыс ауылдық округі, Жаңақұрылыс ауылы, Жаңақұрылыс көшесі № 154, "Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жаңақұрылыс ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Жаңақұрылыс ауылы.
№ 23 сайлау учаскесі:
Орталығы: Мергенсай ауылдық округі, Жалаңаш ауылы, Жалаңаш көшесі № 119, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 58 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жалаңаш, Тастүбек ауылдары.
№ 24 сайлау учаскесі:
Орталығы: Қаратерең ауылдық округі, Жаңақоныс ауылы, Жаңақоныс көшесі № 136, "Қаратерең ауылдық округі әкімнің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қаратерең ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Жаңақоныс, Көлжаға, Көнеқаратерең ауылдары.
№ 25 сайлау учаскесі:
Орталығы: Қаратерең ауылдық округі, Тастақ ауылы, Тастақ көшесі № 36, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Қамыстыбас балық питомнигі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Тастақ ауылы.
№ 26 сайлау учаскесі:

Центр: Сельский округ Райым, село Шомишколь, улица Шомишколь № 104, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 66" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Шомишколь.
Избирательный участок № 15:
Центр: Сельский округ Косжар, село Косжар, улица Косжар № 46, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 67" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Косжар.
Избирательный участок № 16:
Центр: Сельский округ Жетес би, село Райым, улица Райым № 30, коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Райым" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жетес би".
Граница: села Райым, Водокачка, Ескиура.
Избирательный участок № 17:
Центр: Сельский округ Боген, село Боген, улица Боген № 195, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 20 имени З. Шукурова" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: села Боген, Конебоген.
Избирательный участок № 18:
Центр: Сельский округ Боген, село Карашалан, улица Карашалан № 107, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 75" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Карашалан.
Избирательный участок № 19:
Центр: Сельский округ Аманоткель, село Акшатау, улица Акшатау № 4, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа Акшатау" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Акшатау.
Избирательный участок № 20:
Центр: Сельский округ Аманоткель, село Аманоткель, улица Аманоткель № 134, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 73" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: села Аманоткель, Хан.
Избирательный участок № 21:
Центр: Сельский округ Аманоткель, село Аккулак, улица Аккулак № 50, коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 76" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования.
Граница: село Аккулак.
Избирательный участок № 22:
Центр: Сельский округ Жанакурылыс, село Жанакурылыс, улица Жанакурылыс № 154, коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Жанакурылыс" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жанакурылыс".
Граница: село Жанакурылыс.
Избирательный участок № 23:
Центр: Сельский округ Мергенсай, село Жаланаш, улица Жаланаш № 119, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 58" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: села Жаланаш, Тастубек.
Избирательный участок № 24:
Центр: Сельский округ Каратерен, село Жанаконыс, улица Жанаконыс № 136, коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Каратерен" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Каратерен".
Граница: села Жанаконыс, Колжага, Конекаратерен.
Избирательный участок № 25:
Центр: Сельский округ Каратерен, село Тастак, улица Тастак № 36, Республиканское государственное казенное предприятие "Камышлыбашский рыбопитомник " комитета лесного хозяйства и животного мира министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Граница: село Тастак.
Избирательный участок № 26:

Орталығы: Октябрь ауылдық округі, Шижаға ауылы, Шижаға көшесі № 381, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 57 Е. Көшербаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шижаға, Күршек ауылдары.
№ 27 сайлау учаскесі:
Орталығы: Сазды ауылдық округі, Сазды ауылы, Сазды көшесі № 80, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 60 Ж. Түменбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сазды ауылы.
№ 28 сайлау учаскесі:
Орталығы: Жіңішкеқұм ауылдық округі, Тоқабай ауылы, Қ. Бердімағамбетов № 155, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 248 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тоқабай ауылы.
№ 29 сайлау учаскесі:
Орталығы: Құланды ауылдық округі, Ақбасты ауылы, Ақбасты көшесі № 87, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 22 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақбасты ауылы.
№ 30 сайлау учаскесі:
Орталығы: Беларан ауылдық округі, Құланды ауылы, Құланды көшесі № 70, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 77 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құланды ауылы.
№ 31 сайлау учаскесі:
Орталығы: Ақирек ауылдық округі, Ақбай ауылы, Ақбай көшесі № 147, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 63 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақбай ауылы.
№ 32 сайлау учаскесі:
Орталығы: Қосаман ауылдық округі, Қосаман ауылы, Қосаман көшесі № 84, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 68 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қосаман, Бердікөл ауылдары.
№ 33 сайлау учаскесі:
Орталығы: Қосаман ауылдық округі, Ақеспе ауылы, Ақеспе көшесі № 54, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 237 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақеспе, Қосбелгі ауылдары.
№ 34 сайлау учаскесі:
Орталығы: Жақсықылыш кенті, Д. Менделеев көшесі № 1 "В", "Аралтұз" Акционерлік қоғамының клубы.
Шекарасы: А. Құнанбаев көшесі 1-66 үйлер аралығы, Ә. Медетбаев көшесі 1-19 үйлер аралығы Д. Менделеев көшесі 1-17 үйлер аралығы, Ю. Гагарин көшесі 1- 12 үйлер аралығы, А. Ахметов көшесі 1-54 үйлер аралығы, М. Маметова көшесі 1-17 үйлер аралығы, Ә. Сарымсақов көшесі 1-99 үйлер аралығы, Ә. Темірбаев көшесі 1-44 үйлер аралығы, Жақсықылыш тұйық көшесі 1-38 үйлер аралығы, Жақсықылыш көшесі 1-74 үйлер аралығы, Т. Әубәкіров көшесі 1-18 үйлер аралығы, Ә. Жангелдин көшесі 1-24 үйлер аралығы, Ы. Алтынсарин көшесі 1- 93 үйлер аралығы, Ә. Молдағұлова көшесі 1-18 үйлер аралығы, Ж. Тлеубергенұлы көшесі 1-13 үйлер аралығы.
№ 35 сайлау учаскесі:

Центр: Сельский округ Октябрь, село Шижага, улица Шижага № 381, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 57 имени Е. Кошербаева" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: села Шижага, Куршек.
Избирательный участок № 27:
Центр: Сельский округ Сазды, село Сазды, улица Сазды № 80, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 60 имени Ж. Туменбаева" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Границы: село Сазды.
Избирательный участок № 28:
Центр: Сельский округ Жинишкекум, село Токабай, улица К. Бердимагамбетова № 155, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 248" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Токабай.
Избирательный участок № 29:
Центр: Сельский округ Куланды, село Акбасты, улица Акбасты № 87, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 22" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Акбасты.
Избирательный участок № 30:
Центр: Сельский округ Беларан, село Куланды, улица Куланды № 70, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 77" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Куланды.
Избирательный участок № 31:
Центр: Сельский округ Акирек, село Акбай, улица Акбай № 147, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 63" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: село Акбай.
Избирательный участок № 32:
Центр: Сельский округ Косаман, село Косаман, улица Косаман № 84, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 68" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: села Косаман, Бердиколь.
Избирательный участок № 33:
Центр: Сельский округ Косаман, село Акеспе, улица Акеспе № 54, коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 237" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: села Акеспе, Косбелги.
Избирательный участок № 34:
Центр: Поселок Жаксыкылыш, улица Д. Менделеева № 1 "В", клуб Акционерного общества "Аралтуз".
Граница: улица А. Кунанбаева дома с 1 по 66, улица А. Медетбаева дома с 1 по 19, улица Д. Менделеева дома с 1 по 17, улица Ю. Гагарина дома с 1 по 12, улица А. Ахметова дома с 1 по 54, улица М. Маметовой дома с 1 по 17, улица А. Сарымсакова дома с 1 по 99, улица А. Темирбаева дома с 1 по 44, переулок Жаксыкылыш дома с 1 по 38, улица Жаксыкылыш дома с 1 по 74, улица Т. Аубакирова дома с 1 по 18, улица А. Жангелдина дома с 1 по 24, улица Ы. Алтынсарина дома с 1 по 93 улица А. Молдагуловой дома с 1 по 18, улица Ж. Тлеубергенулы дома с 1 по 13.
Избирательный участок № 35:

Орталығы: Жақсықылыш кенті, Жақсықылыш көшесі № 76 "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Н. Кенжеғұлұлы көшесі 1-25 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесі 1-25 үйлер аралығы, Жастар көшесі 1-44 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесі 1-49 үйлер аралығы, Ғ. Мұратбаев көшесі 1-17 үйлер аралығы, Тұрсынбике көшесі 1-28 үйлер аралығы, Сартай батыр көшесі 1-63 үйлер аралығы, К. Байсейтова көшесі 1-37 үйлер аралығы, Т. Бигелдинов көшесі 1-20 үйлер аралығы, Т. Рысқұлов көшесі 1-38 үйлер аралығы, Е. Әуелбеков көшесі 1-33 үйлер аралығы, Б. Момышұлы көшесі 1-8 үйлер аралығы, З. Шүкіров көшесі 1-46 үйлер аралығы, С. Дәріқұлов тұйық көшесі 1-41 үйлер аралығы, К. Байсейтова тұйық көшесі 1-5 үйлер аралығы, Ауыл жылы көшесі 1-13 үйлер аралығы, Т. Рысқұлов тұйық көшесі 1-38 үйлер аралығы.
№ 36 сайлау учаскесі:
Орталығы: Сексеуіл кенті, Привокзальная көшесі № 7, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 87 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақтан батыр көшесі 1-49 үйлер аралығы, Е. Қонысбаев көшесі 1-50 үйлер аралығы, Ж. Жабаев көшесі 1-42 үйлер аралығы, Ғ. Мұратбаев көшесі 21-66 үйлер аралығы, Л. Говоров көшесі 27-63 үйлер аралығы, К. Маркс көшесі 21-60 үйлер аралығы, Толыбай батыр көшесі 20-45 үйлер аралығы, 50 жылдық Қазақстан көшесі 13-40 үйлер аралығы, Б. Айқынов көшесі 1-27 үйлер аралығы, І. Жансүгіров көшесі 1-26 үйлер аралығы, К. Байсейтова көшесі 1-26 үйлер аралығы, К. Байсейтова тұйық көшесі 1-25 үйлер аралығы, Сартай би көшесі 1-40 үйлер аралығы, О. Жәнәділов көшесі 1-18 үйлер аралығы, Привокзальная көшесі 1-23 үйлер аралығы, 8 март көшесі 1-16 үйлер аралығы, Труд көшесі 1-4 үйлер аралығы, Комсомол көшесі 1-24 үйлер аралығы, Қ. Есеев көшесі 1-11 "А" үйлер аралығы, Октябрь көшесі 1-42 үйлер аралығы, А. Пушкин көшесі 1-4 үйлер аралығы, Сартай би тұйық көшесі 1-37 үйлер аралығы.
№ 37 сайлау учаскесі:
Орталығы: Сексеуіл кенті, А. Байтұрсынов көшесі № 1 "А", "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 177 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Л. Говоров көшесі 1-26 үйлер аралығы, Толыбай батыр көшесі 1-20 үйлер аралығы, 50 жылдық Қазақстан көшесі 1-12 үйлер аралығы, А. Жұмағұлов көшесі 25-40 үйлер аралығы, Л. Толстой көшесі 12-30 үйлер аралығы, Ғ. Мұратбаев тұйық көшесі 1-20 үйлер аралығы, А. Байтұрсынов көшесі 2-8 үйлер аралығы, М. Маметова көшесі 1-19 үйлер аралығы, Л. Асанова көшесі 1-9 үйлер аралығы, Д. Жұбанышев көшесі 1-26 үйлер аралығы, Н. Кенжеғұлұлы көшесі 1-7 үйлер аралығы, Арал көшесі 1-18 үйлер аралығы, Дружба көшесі 1-50 үйлер аралығы, С. Сейфуллин көшесі 1-44 үйлер аралығы, Москва көшесі 1-44 үйлер аралығы, Қ. Рысқұлбеков көшесі 1-20 үйлер аралығы, Б. Қошалаев көшесі 1-17 үйлер аралығы, Ы. Алтынсарин көшесі 1-20 үйлер аралығы, М. Әуезов көшесі 1-30 үйлер аралығы, Б. Майлин көшесі 1-34 "А" үйлер аралығы, Ә. Досмырзаев көшесі 1-54 үйлер аралығы, Т. Бигелдинов көшесі 1-33 үйлер аралығы, Т. Тоқтаров көшесі 1-42 үйлер аралығы, Жалаңтөс Бахадүр көшесі 1-38 үйлер аралығы, Ж. Байбазаров көшесі 1-30 үйлер аралығы, Қорқыт ата 1-39 үйлер аралығы.
№ 38 сайлау учаскесі:
Орталығы: Сексеуіл кенті, Конту ауылы, Конту көшесі нөмірсіз, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Конту бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Центр: Поселок Жаксыкылыш, улица Жаксыкылыш № 76, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 19" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: улица Н. Кенжегулулы дома с 1 по 25, улица Жанкожа батыра дома с 1 по 25, улица Жастар дома с 1 по 44, улица Айтеке би дома с 1 по 49, улица Г. Муратбаева дома с 1 по 17, улица Турсынбике дома с 1 по 28, улица Сартай батыра дома с 1 по 63, улица К. Байсейтовой дома с 1 по 37, улица Т. Бигельдинова дома с 1 по 20, улица Т. Рыскулова дома с 1 по 38, улица Е. Ауельбекова дома с 1 по 33, улица Б. Момышулы дома с 1 по 8, улица З. Шукирова дома с 1 по 46, переулок С. Дарикулова дома с 1 по 41, переулок К. Байсейтовой дома с 1 по 5, улица Ауыл жылы дома с 1 по 13, переулок Т. Рыскулова дома с 1 по 38.
Избирательный участок № 36:
Центр: Поселок Саксаульск, улица Привокзальная № 7, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 87" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: улица Актан батыра дома с 1 по 49, улица Е. Конысбаева дома с 1 по 50, улица Ж. Жабаева дома с 1 по 42, улица Г. Муратбаева дома с 21 по 66, улица Л. Говорова дома с 27 по 63, улица К. Маркса дома с 21 по 60, улица Толыбай батыра дома с 20 по 45, улица 50 жылдык Казахстан дома с 13 по 40, улица Б. Айкынова дома с 1 по 27, улица И. Жансугирова дома с 1 по 26, улица К. Байсеитовой дома с 1 по 26, переулок К. Байсеитовой дома с 1 по 25, улица Сартай би дома с 1 по 40, улица О. Жанадилова дома с 1 по 18, улица Привокзальная дома с 1 по 23, улица 8 марта дома с 1 по 16, улица Труда дома с 1 по 4, улица Комсомол дома с 1 по 24, улица К. Есеева дома с 1 по 11 "А", улица Октябрь дома с 1 по 42, улица А. Пушкина дома с 1 по 4, переулок Сартай би дома с 1 по 37.
Избирательный участок № 37:
Центр: Поселок Саксаульск, улица А. Байтурсынова № 1 "А", коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 177" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: улица Л. Говорова дома с 1 по 26, улица Толыбай батыра дома с 1 по 20, улица 50 жылдык Казахстан дома с 1 по 12, улица А. Жумагулова дома с 25 по 40, улица Л. Толстого дома с 12 по 30, переулок Г. Муратбаева дома с 1 по 20, улица А. Байтурсынова дома со 2 по 8, улица М. Маметова дома с 1 по 19, улица Л. Асановой дома с 1 по 9, улица Д. Жубанышева дома с 1 по 26, улица Н. Кенжегулулы дома с 1 по 7, улица Арал дома с 1 по 18, улица Дружбы с 1 по 50, улица С. Сейфуллина дома с 1 по 44, улица Москва дома с 1 по 44, улица К. Рыскулбекова дома с 1 по 20, улица Б. Кошалаева дома с 1 по 17, улица Ы. Алтынсарина дома с 1 по 20, улица М. Ауезова дома с 1 по 30, улица Б. Майлина дома с 1 по 34 "А", улица А. Досмырзаева дома с 1 по 54, улица Т. Бигельдинова дома с 1 по 33, улица Т. Токтарова дома с 1 по 42, улица Жалантоса Бахадура дома с 1 по 38, улица Ж. Байбазарова дома с 1-30, улица Коркыт Ата дома с 1 по 39.
Избирательный участок № 38:
Центр: Поселок Саксаульск, село Конту, улица Конту без номера, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа Конту" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"..

Шекарасы: Конту ауылы, № 83, № 84, № 85, № 86 теміржол бекеттері.
№ 39 сайлау учаскесі:
Орталығы: Сексеуіл кенті, Мир көшесі № 12, "Арал аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 20 Арал ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Т. Әубәкіров көшесі 1-34 үйлер аралығы, Ю. Гагарин көшесі 1-25 үйлер аралығы, Мир көшесі 1-37 үйлер аралығы, Советская көшесі 1-17 үйлер аралығы, А. Жұмағұлов көшесі 1-24 үйлер аралығы, Қ. Баймбет көшесі 1-20 үйлер аралығы, Ә. Жангелдин көшесі 1-31 үйлер аралығы, Ж. Аймауытов көшесі 1-35 үйлер аралығы, Ж. Аймауытов тұйық көшесі 1-25 үйлер аралығы, Құмсай көшесі 1-34 үйлер аралығы, Құмсай тұйық көшесі 1-23 үйлер аралығы, Қызылорда көшесі 1-14 үйлер аралығы, Қазақстан көшесі 1-109 үйлер аралығы, Алматы көшесі 1-40 үйлер аралығы, А. Иманов көшесі 1-39 үйлер аралығы, 60 жылдық Октябрь көшесі 1-30 үйлер аралығы, Восточная көшесі 1-33 үйлер аралығы, А. Бижанов көшесі 1-45 үйлер аралығы, Степная тұйық көшесі 1-30 үйлер аралығы, № 82 темір жол бекеті, Қ. Сәтбаев көшесі 1-29 үйлер аралығы, Л. Толстой көшесі 1-11 үйлер аралығы, К. Маркс көшесі 1-20 үйлер аралығы, Ғ. Мұратбаев көшесі 1-20 үйлер аралығы, Партизан көшесі 1-12 үйлер аралығы, М. Калинин көшесі 1-10 үйлер аралығы, Абай көшесі 1-27 үйлер аралығы.
№ 40 сайлау учаскесі:
Орталығы: Сексеуіл кенті, Толыбай батыр көшесі № 88, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 231 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ғ. Мұратбаев көшесі 67-74 үйлер аралығы, Л. Говоров көшесі 64-79 үйлер аралығы, Ж. Жабаев көшесі 44-76 үйлер аралығы, Толыбай батыр көшесі 46-84 үйлер аралығы, 50 жылдық Қазақстан көшесі 41-84 үйлер аралығы, Б. Айқынов көшесі 28-67 үйлер аралығы, І. Жансүгіров көшесі 27-68 үйлер аралығы, К. Байсейітова көшесі 27-70 үйлер аралығы, Сартай би көшесі 41-74 үйлер аралығы, Арал көшесі 56 үй, 30 жылдық Жеңіс көшесі 1-15 үйлер аралығы, С. Жаналиев көшесі 1-37 үйлер аралығы, Д. Есболов көшесі 1-28 үйлер аралығы, М. Шоқай көшесі 1-12 үйлер аралығы, Ә. Тәжібаев көшесі 1-9 үйлер аралығы, Ақорда көшесі 1-6 үйлер аралығы.
№ 41 сайлау учаскесі:
Орталығы: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 1, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 260 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Г. Ишкенов тұйық көшесі 1-5 үйлер аралығы, Г. Ишкенов көшесі 1-41 үйлер аралығы, Б. Уалиев көшесі 1-10 үйлер аралығы, Бақтыбай батыр көшесі 2-12, 1-31 үйлер аралығы, Қ. Қошқаров көшесі 1-25 үйлер аралығы, Б. Жайлыбаев көшесі 1-8 үйлер аралығы, Ж. Жанаев көшесі 1-32 үйлер аралығы, М. Мақатаев көшесі 1-30 үйлер аралығы, Қ. Жақсыбаев көшесі 1-13 үйлер аралығы, Е. Ниетқалиев көшесі 1-14 үйлер аралығы, Ұ. Өтеулиева көшесі 1-27 үйлер аралығы, 1 Май көшесі 1-45 үйлер аралығы, Ұялы көшесі 1-8 үйлер аралығы, А. Иманов көшесі 1-19 үйлер аралығы, Қ. Сапаров көшесі 1-15 үйлер аралығы, Н. Бағысбаев көшесі 1-48 үйлер аралығы, Әбілқайыр хан көшесі 47 үй, Астана көшесі 14, 16, 18 "А", 21 үйлер аралығы.
№ 42 сайлау учаскесі:
Орталығы: Арал қаласы, Жеңіс алаңы көшесі № 9, "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Арал ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына қарасты "Байтұрсынов" ауылдық емханасы.

Граница: село Конту, железнодорожные посты № 83, № 84, № 85, № 86.
Избирательный участок № 39:
Центр: Поселок Саксаульск, улица Мира № 12, коммунальное государственное учреждение "Аральская районная детско-юношеская спортивная школа № 20 отдела физической культуры и спорта Аральского района".
Граница: улица Т. Аубакирова дома с 1 по 34, улица Ю. Гагарина дома с 1 по 25, улица Мира дома с 1 по 37, улица Советская дома с 1 по 17, улица А. Жумагулова дома с 1 по 24, улица К. Баймбета дома с 1 по 20, улица А. Жангельдина дома с 1 по 31, улица Ж. Аймауытова дома с 1 по 35, переулок Ж. Аймауытова дома с 1 по 25, улица Кумсай дома с 1 по 34, переулок Кумсай с 1 по 23, улица Кызылорда дома с 1 по 14, улица Казахстан дома с 1 по 109, улица Алматы дома с 1 по 40, улица А. Иманова дома с 1 по 39, улица 60 жылдык Октябрь дома с 1 по 30, улица Восточная дома с 1 по 33, улица А. Бижанова дома с 1 по 45, переулок Степная с 1 по 30, № 82 железнодорожная станция, улица, К. Сатбаева дома с 1 по 29, улица Л. Толстого дома с 1 по 11, улица К. Маркса дома с 1 по 20, улица Г. Муратбаева дома с 1 по 20, улица Партизан дома с 1 по 12, улица М. Калинина дома с 1 по 10, улица Абая дома с 1 по 27.
Избирательный участок № 40:
Центр: поселок Саксаульск, улица Толыбай батыра № 88, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 231" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: улица Г. Муратбаева дома с 67 по 74, улица Л. Говорова дома с 64 по 79, улица Ж. Жабаева дома с 44 по 76, улица Толыбай батыра дома с 46 по 84, улица 50 жылдык Казахстан дома с 41 по 84, улица Б. Айкынова дома с 28 по 67, улица И. Жансугирова дома с 27 по 68, улица К. Байсеитовой дома с 27 по 70, улица Сартай би дома с 41 по 74, улица Арал дом 56, улица 30 жылдык Женис дома с 1 по 15, улица С. Жаналиева дома с 1 по 37, улица Д. Есболова дома с 1 по 28, улица М. Шокай дома с 1 по 12, улица А. Тажибаева дома с 1 по 9, улица Акорда дома с 1 по 6.
Избирательный участок № 41:
Центр: город Аральск, улица Бактыбай батыра № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 260" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: переулок Г. Ишкенова дома с 1 по 5, улица Г. Ишкенова дома с 1 по 41, улица Б. Уалиева дома с 1 по 10, улица Бактыбай батыра дома со 2 по 12, с 1 по 31, улица К. Кошкарова дома с 1 по 25, улица Б. Жайлыбаева дома с 1 по 8, улица Ж. Жанаева дома с 1 по 32, улица М. Макатаева дома с 1 по 30, улица К. Жаксыбаева дома с 1 по 13, улица Е. Ниеткалиева дома с 1 по 14, улица У. Отеулиева дома с 1 по 27, улица 1 Мая дома с 1 по 45, улица Уялы дома с 1 по 8, улица А. Иманова дома с 1 по 19, улица К. Сапарова дома с 1 по 15, улица Н. Багысбаева дома с 1 по 48, улица Абилкайыр хана дом 47, улица Астана дома 14, 16, 18 "А", 21.
Избирательный участок № 42:
Центр: город Аральск, улица Женис аланы № 9, сельская поликлиника "Байтурсынова" при коммунальном государственном предприятии на праве хозяйственного ведения "Аральская межрайонная больница" управление здравоохранения Кызылординской области

Шекарасы: М. Елеуов көшесі 1-86 үйлер аралығы, Қ. Құлтасов көшесі 1-48 үйлер аралығы, Б. Рысқалов көшесі 1-32 үйлер аралығы, Жеңіс алаңы көшесі 1-21 үйлер аралығы, Н. Сариев көшесі 1-56 үйлер аралығы, А. Байтұрсынов көшесі 36-92, 17-77 үйлер аралығы, Аралтұз көшесі 26-64, 29-77 үйлер аралығы, А. Байтұрсынов тұйық көшесі 1-11 үйлер аралығы, Ұ. Есмамбетова көшесі 18-44, 11-43 үйлер аралығы, Бекарыстан би көшесі 30-80, 15-69 үйлер аралығы, О. Әбдуалиев көшесі 1-28 үйлер аралығы, А. Есмұрзаев көшесі 1-20 үйлер аралығы.
№ 43 сайлау учаскесі:
Орталығы: Арал қаласы, М. Сәдібеков көшесі № 23, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Н.К. Крупская атындағы № 14 мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ә. Қаюпов көшесі 1-29 үйлер аралығы, Н. Қосжанұлы көшесі 1-66 үйлер аралығы, С. Ермағанбетов көшесі 1-38 үйлер аралығы, Ш. Кеулімжаев көшесі 1-26 үйлер аралығы, Ж. Жабаев көшесі 1-12 үйлер аралығы, Ж. Жабаев тұйық көшесі 1-8 үйлер аралығы, М. Сәдібеков тұйық көшесі 1-7 үйлер аралығы, М. Рысқұлов көшесі 1-44 үйлер аралығы, Б. Баймұратов көшесі 1-71 үйлер аралығы, Б. Төремұратов көшесі 1-27 үйлер аралығы, Жанқожа батыр көшесі 2-52, 1-39 үйлер аралығы, Ы. Жахаев көшесі 1-21 үйлер аралығы, Е. Ізбасқанов көшесі 1-20 үйлер аралығы, М. Сәдібеков көшесі 36-82, 9-43 үйлер аралығы, Киев тұйық көшесі 1-9 үйлер аралығы, Аралтұз көшесі 2-24, 1-27 үйлер аралығы, Жетес би көшесі 20-68, 17-65 үйлер аралығы, Д. Қонаев көшесі 24-60, 15-49 үйлер аралығы, Ж. Таушанов көшесі 2-20, 1-29 үйлер аралығы, Ақтан батыр көшесі 2-18, 1-29 үйлер аралығы, А. Байтұрсынов көшесі 2-34, 1-15 үйлер аралығы, Ұ. Есмамбетова көшесі 2-16, 1-9 үйлер аралығы, Бекарыстан би көшесі 2-28, 1-13 үйлер аралығы, М. Сәрсенов 1-21 үйлер аралығы.
№ 44 сайлау учаскесі:
Орталығы: Арал қаласы, М. Жұмабаев көшесі № 36, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жарасқан Әбдірашев атындағы № 62 мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ж. Таушанов көшесі 26-70, 31-71 үйлер аралығы, Қ. Сманов көшесі 1-41 үйлер аралығы, М. Жұмабаев көшесі 1-64 үйлер аралығы, Б. Майлин көшесі 1-68 үйлер аралығы, Т. Жароков көшесі 1-65 үйлер аралығы, Д. Қонаев көшесі 62-108, 51-101 үйлер аралығы, Ақтан батыр көшесі 20-50, 31-57 үйлер аралығы, Ғ. Мүсірепов көшесі 1-61 үйлер аралығы, Бегім-Ана көшесі 1-46 үйлер аралығы, Ә. Қалдыбайұлы көшесі 1-44 үйлер аралығы, К. Омаров көшесі 1-36 үйлер аралығы, Қ. Досжанов көшесі 1-25 үйлер аралығы, М. Шалабаев көшесі 1-18 үйлер аралығы, Ә. Лепесов көшесі 1-20 үйлер аралығы, М. Ешниязов көшесі 1-24 үйлер аралығы, Т. Тәжіғұлов көшесі 1-23 үйлер аралығы, Ж. Кенжебаев көшесі 1-39 үйлер аралығы, Қ. Қартайұлы көшесі 1-32 үйлер аралығы, Б. Ермағамбетов тұйық көшесі 1-17 үйлер аралығы, Л. Қалиев көшесі 1-19 үйлер аралығы, Сырым батыр көшесі 1-14 аралығы, Жаңқожа батыр көшесі 54-78, 43-87 аралығы, Т. Таңатов көшесі "2" А, 1-50 үйлер аралығы, Т. Сырымов көшесі 1-20 үйлер аралығы, М. Сәдібеков көшесі 84-122, 45-63 үйлер аралығы, Ж. Тлеубаев көшесі 1-31 үйлер аралығы.
№ 45 сайлау учаскесі:
Орталығы: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 35, "Арал қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Зейнолла Шүкіров атындағы Арал қалалық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

Граница: улица М. Елеуова дома с 1 по 86, улица К. Култасова дома с 1 по 48, улица Б. Рыскалова дома с 1 по 32, улица Женис аланы дома с 1 по 21, улица Н. Сариева дома с 1 по 56, улица А. Байтурсынова дома с 36 и по 92, с 17 по 77, улица Аралтуз дома с 26 по 64, с 29 по 77, переулок А. Байтурсынова дома с 1 по 11, улица У. Есмамбетова дома с 18 по 44, с 11 по 43, улица Бекарыстан би дома с 30 по 80, с 15 по 69, улица О. Абдуалиева дома с 1 по 28, улица А. Есмурзаева с 1 по 20.
Избирательный участок № 43:
Центр: город Аральск, улица М. Садибекова № 23, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 14 имени Н. К. Крупской" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: улица А. Каюпова дома с 1 по 29, улица Н. Косжанулы дома с 1 по 66, улица С. Ермаганбетова дома с 1 по 38, улица Ш. Кеулимжаева дома с 1 по 26, улица Ж. Жабаева дома с 1 по 12, переулок Ж. Жабаева дома с 1 по 8, переулок М. Садибекова дома с 1 по 7, улица М. Рыскулова с 1 по 44, улица Б. Баймуратова дома с 1 по 71, улица Б. Туремуратова дома с 1 по 27, улица Жанкожа батыра дома со 2 по 52, с 1 по 39, улица Ы. Жахаева дома с 1 по 21, улица Е. Избасканова дома с 1 по 20, улица М. Садибекова дома с 36 по 82, с 9 по 43, переулок Киева дома с 1 по 9, улица Аралтуз дома со 2 по 24, с 1 по 27, улица Жетес би с 20 по 68, с 17 по 65, улица Д. Конаева дома с 24 по 60, с 15 по 49, улица Ж. Таушанова дома со 2 по 20, с 1 по 29, улица Актан батыра дома со 2 по 18, с 1 по 29, улица А. Байтурсынова дома со 2 по 34, с 1 по 15, улица У. Есмамбетова дома со 2 по 16, с 1 по 9, улица Бекарыстан би дома со 2 по 28, с 1 по 13, улица М. Сарсенова дома с 1 по 21.
Избирательный участок № 44:
Центр: город Аральск, улица М. Жумабаева № 36, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 62 имени Жараскана Абдрашева" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: улица Ж. Таушанова дома с 26 по 70, с 31 по 71, улица К. Сманова дома с 1 по 41, улица М. Жумабаева дома с 1 по 64, улица Б. Майлина дома с 1 по 68, улица Т. Жарокова дома с 1 по 65, улица Д. Конаева дома с 62 по 108, с 51 по 101, улица Актан батыра дома с 20 по 50, с 31 по 57, улица Г. Мусирепова дома с 1 по 61, улица Бегим-Ана дома с 1 по 46, улица А. Калдыбайулы дома с 1 по 44, улица К. Омарова дома с 1 по 36, улица К. Досжанова дома с 1 по 25, улица М. Шалабаева дома с 1 по 18, улица А. Лепесова дома с 1 по 20, улица М. Ешниязова дома с 1 по 24, улица Т. Тажигулова дома с 1 по 23, улица Ж. Кенжебаева дома с 1 по 39, К. Картайулы дома с 1 по 32, переулок Б. Ермагамбетова дома с 1 по 17, улица Л. Калиева дома с 1 по 19, улица Сырым батыра дома с 1 по 14, улица Жанкожа батыра дома с 54 по 78, с 43 по 87, улица Т. Танатова 2 "А", дома с 1 по 50, улица Т. Сырымова дома с 1 по 20, улица М. Садибекова дома с 84 по 122, с 45 по 63, улица Ж. Тлеубаева дома с 1 по 31.
Избирательный участок № 45:
Центр: город Аральск, улица Бактыбай батыра № 35 коммунальное государственное казенное предприятие "Аральский городской дом культуры имени Зейноллы Шукурова" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Аральск".

Шекарасы: К. Өтенов көшесі 1-60 үйлер аралығы, Жетес би көшесі 2-18, 1-15 үйлер аралығы, Е. Ормағамбетов көшесі 1-51 үйлер аралығы, Ә. Молдағұлова көшесі 2-20, 1-11 үйлер аралығы, Ә. Шалманов тұйық көшесі 1-22 үйлер аралығы, Бақтыбай батыр көшесі 42-68, 41-91 үйлер аралығы, Сапақ би көшесі 1-42 үйлер аралығы, Т. Бокин көшесі 1-16 үйлер аралығы, Н. Маханова көшесі 1-34 үйлер аралығы, Қ. Жасекенов көшесі 1-24 үйлер аралығы, Р. Компашев көшесі 1-37 үйлер аралығы, Қызылорда көшесі 1-35 үйлер аралығы, Д. Ерекеев көшесі 1-17 үйлер аралығы, М. Сәдібеков көшесі 2-34, 1-7 үйлер аралығы, Д. Қонаев көшесі 2-22, 1-13 үйлер аралығы.
№ 46 сайлау учаскесі:
Орталығы: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 117, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 220 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Толқын" газеті көшесі 1-33 үйлер аралығы, Ж. Әлімбетов көшесі 1-100 үйлер аралығы, К. Дәрібаев көшесі 1-47 үйлер аралығы, А. Медетов көшесі 1-24 үйлер аралығы, Ж. Әбдірашұлы көшесі 1-47 үйлер аралығы, З. Шүкіров көшесі 1-56 үйлер аралығы, Т. Рысқұлов көшесі 1-54 үйлер аралығы, Алтықұдық көшесі 1-54 үйлер аралығы, М. Құттықов көшесі 1-46 үйлер аралығы, Б. Момышұлы көшесі 1-40 үйлер аралығы, Т. Әлімбетов көшесі 1-35 үйлер аралығы, А. Құмаров көшесі 1-40 үйлер аралығы, Ж. Тілеубаев көшесі 1-31 үйлер аралығы, Т. Таңатов көшесі 2 "Б", 1 "А"-19 "А" үйлер аралығы.
№ 47 сайлау учаскесі:
Орталығы: Арал қаласы, Т. Есетов көшесі № 1, "Арал аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Арал аудандық мәдениет орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Ғ. Шектібаев көшесі 1-48 үйлер аралығы, Әбілқайыр хан көшесі 1-40 үйлер аралығы, А. Бердалиев көшесі 1-18 үйлер аралығы, Ә. Қаюпов көшесі 1-29 үйлер аралығы, Д. Жолымбетов көшесі 1-37 үйлер аралығы, Қ. Ерімбет көшесі 1-70 үйлер аралығы, Т. Есетов көшесі 1-45 үйлер аралығы, Қ. Келімбетов көшесі 1-20 үйлер аралығы, Астана көшесі 2-12, 1-19 үйлер аралығы, П. Құттымұратова көшесі 1-39 үйлер аралығы, Д. Құттымұратов көшесі 1-6 үйлер аралығы, А. Халықұлов көшесі 1-19 үйлер аралығы, И. Панфилов көшесі 1-31 үйлер аралығы.
№ 48 сайлау учаскесі:
Орталығы: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 115, "Арал аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Арал аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Сапақ би көшесі 1-42 үйлер аралығы, Ә. Төлегенұлы көшесі 1-63 үйлер аралығы, М. Дулатов көшесі 1-46 үйлер аралығы, Ә. Молдағұлова көшесі 22-40, 13-39 үйлер аралығы, М. Мәметова көшесі 1-60 аралығы, Т. Бөріқұлақов көшесі 1-72 үйлер аралығы, Қ. Сәрсенбаев көшесі 1-43 үйлер аралығы, М. Балмағамбетов көшесі 1-51 үйлер аралығы, Бақтыбай батыр көшесі 70-98, 93-119 үйлер аралығы.
№ 49 сайлау учаскесі:
Орталығы: Арал қаласы, Ә. Әленов көшесі № 1, "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал индустриалды-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

Граница: улица К. Отенова дома с 1 по 60, улица Жетес би дома со 2 по 18, с 1 по 15, улица Е. Ормагамбетова дома с 1 по 51, улица А. Молдагулова дома со 2 по 20, с 1 по 11, переулок А. Шалманова с 1 по 22, улица Бактыбай батыра дома с 42 по 68 с 41 по 91, улица Сапак би дома с 1 по 42, улица Т. Бокина дома с 1 по 16, улица Н. Махановой дома с 1 по 34, улица К. Жасекенова дома с 1 по 24, улица Р. Компашева дома с 1 по 37, улица Кызылорда дома с 1 по 35, улица Д. Ерекеева дома с 1 по 17, улица М. Садибекова дома со 2 по 34, с 1 по 7, улица Д. Конаева дома со 2 по 22, с 1 по 13.
Избирательный участок № 46:
Центр: город Аральск, улица Бактыбай батыр № 117, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 220" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: улица газеты "Толкын" дома с 1 по 33, улица Ж. Алимбетова дома с 1 по 100, улица К. Дарибаева дома с 1 по 47, улица А. Медетова дома с 1 по 24, улица Ж. Абдирашулы дома с 1 по 47, улица З. Шукирова дома с 1 по 56, улица Т. Рыскулова дома с 1 по 54, улица Алтыкудык дома с 1 по 54, улица М. Куттыкова дома с 1 по 46, улица Б. Момышулы дома с 1 по 40, улица Т. Алимбетова дома с 1 по 35, улица А. Кумарова дома с 1 по 40, улица Ж. Тилеубаева дома с 1 по 31, улица Т. Танатова дома со 2 "Б",1 "А"-19 "А".
Избирательный участок № 47:
Центр: город Аральск, улица Т. Есетова № 1, коммунальное государственное казенное предприятие "Аральский районный центр культуры" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел культуры и развития языков".
Граница: улица Г. Шектибаева дома с 1 по 48, улица Абилкайыр хана дома с 1 по 40, улица А. Бердалиева дома с 1 по 18, улица А. Каюпова дома с 1 по 29, улица Д. Жолымбетова дома с 1 по 37, улица К. Еримбет дома с 1 по 70, улица Т. Есетова дома с 1 по 45, улица К. Келимбетова дома с 1 по 20, улица Астана дома со 2 по 12, с 1 по 19, улица П. Куттымуратовой дома с 1 по 39, улица Д. Куттымуратова дома с 1 по 6, улица А. Халыкулова дома с 1 по 19, улица И. Панфилова с 1 по 31.
Избирательный участок № 48:
Центр: город Аральск, улица Бактыбай батыра № 115, коммунальное государственное казенное предприятие "Аральский районный дом культуры" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел культуры и развития языков"
Граница: улица Сапак би дома с 1 по 42, улица А. Толегенулы дома с 1 по 63, улица М. Дулатова дома с 1 по 46, улица А. Молдагуловой дома с 22 по 40, с 13 по 39, улица М. Маметовой дома с 1 по 60, улица Т. Борикулакова дома с 1 по 72, улица К. Сарсенбаева дома с 1 по 43, улица М. Балмагамбетова дома с 1 по 51, улица Бактыбай батыра дома с 70 по 98, с 93 по 119.
Избирательный участок № 49:
Центр: город Аральск, улица А. Аленова № 1, коммунальное государственное казенное предприятие "Аральский индустриально-технический колледж" управления образования Кызылординской области".

Шекарасы: Қосарал көшесі 1-31 үйлер аралығы, Ж. Нұрпейсов көшесі 1-31 үйлер аралығы, Бекмырза хан көшесі 1-22 үйлер аралығы, Ж. Дошниязов көшесі 1-50 үйлер аралығы, Ә. Әленов көшесі 1-61 үйлер аралығы, С. Сүлейменов көшесі 1-54 үйлер аралығы, А. П. Мин көшесі 1-41 үйлер аралығы, С. Көбеков көшесі 1-89 үйлер аралығы, Сырлыбай би көшесі 1-18 үйлер аралығы, Жылқайдар батыр көшесі 1-14 үйлер аралығы
№ 50 сайлау учаскесі:
Орталығы:Арал қаласы, Әйтеке би көшесі № 60, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 83 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Н. Балапанов көшесі 1-78 үйлер аралығы, Ә. Жүсіпов тұйық көшесі 1-14 үйлер аралығы, Т. Әубәкіров көшесі 1-74 үйлер аралығы, М. Әуезов көшесі 12-89 үйлер, Қ. Тілепбергенұлы көшесі 28-90, 9-81 үйлер аралығы, М. Жәрімбетов көшесі 1-17 үйлер аралығы, Ғ. Мұстафин көшесі 1-45 үйлер аралығы, Р. Тұрымбетов көшесі 1-80 үйлер аралығы, Б. Тәңірбергенов көшесі 1-66 үйлер аралығы, Т. Медетбаев көшесі 1-76 үйлер аралығы, І. Жансүгіров көшесі 1-70 үйлер аралығы, С. Сейфуллин көшесі 1-70 үйлер аралығы, З. Махатов көшесі 1-55 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесі 30-86, 25-91 үйлер аралығы.
№ 51 сайлау учаскесі:
Орталығы: Арал қаласы, Ж. Әбілжанов көшесі № 16, "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал көпсалалы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Матай Үмбет би көшесі 1-39 үйлер аралығы, Ш. Айманов көшесі 1-25 үйлер аралығы, Сарышоқы көшесі 1-20 үйлер аралығы, М. Нұржаубаев көшесі 1-59 үйлер аралығы, Т. Палуан көшесі 1-75 үйлер аралығы, Б. Халықов көшесі 1-14 үйлер аралығы, Б. Бижанов көшесі 1-44 үйлер аралығы, Ә. Нұрпейсов көшесі 1-28 үйлер аралығы, Т. Рысбаев көшесі 1-30 үйлер аралығы, Байғара батыр көшесі 1-23 үйлер аралығы, Әл-Фараби көшесі 1-30 үйлер аралығы, Абай көшесі 1-57 үйлер аралығы, Ж. Әбілжанов көшесі 1-34 үйлер аралығы, Қ. Балапанов тұйық көшесі 1-18 үйлер аралығы, А. Мархабаев көшесі 1-17 үйлер аралығы, Т. Жолмағамбетұлы көшесі 1-31 үйлер аралығы, Әйтеке би көшесі 2-28, 1-23 үйлер аралығы, Қ. Оразалиев тұйық көшесі 1-12 үйлер аралығы, Н. Бекжанов тұйық көшесі 1-22 үйлер аралығы, Қ. Тлепбергенұлы көшесі 2-16, 1-7 үйлер аралығы, М. Әуезов көшесі 1-11 үйлер аралығы, Ә. Жангелдин көшесі 1-19 үйлер аралығы, Ш. Уалиханов көшесі 1-28 үйлер аралығы, О. Байарыстанов көшесі 1-29 үйлер аралығы.
№ 52 сайлау учаскесі:
Орталығы: Арал қаласы, Т. Елемесов көшесі, № 1 "А", "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ұзақбай Қараманов атындағы № 262 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Граница: улица Косарал дома с 1 по 31, улица Ж. Нурпеисова дома с 1 по 31, улица Бекмырза хана дома с 1 по 22, улица Ж. Дошниязова дома с 1 по 50, улица А. Аленова дома с 1 по 61, улица С. Сулейменова дома с 1 по 54, улица А. П. Мина дома с 1 по 41, С. Кубекова дома с 1 по 89, улица Сырлыбай би с 1 по 18, улица Жылкайдар батыра дома с 1 по 14.
Избирательный участок № 50:
Центр: город Аральск, улица Айтеке би № 60, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 83" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: улица Н. Балапанова дома с 1 по 78, переулок А. Жусипова дома с 1 по 14, улица Т. Аубакирова дома с 1 по 74, улица М. Ауезова дома с 12 по 89, улица К. Тилепбергенулы дома с 28 по 90, с 9 по 81, улица М. Жаримбетова дома с 1 по 17, улица Г. Мустафина дома с 1 по 45, улица Р. Турымбетова дома с 1 по 80, улица Б. Танирбергенова дома с 1 по 66, улица Т. Медетбаева дома с 1 по 76, улица И. Жансугирова дома с 1 по 70, улица С. Сейфуллина дома с 1 по 70, улица З. Махатова дома с 1 по 55, улица Айтеке би дома с 30 по 86, с 25 по 91.
Избирательный участок № 51:
Центр: город Аральск, улица Ж. Абилжанова № 16, коммунальное государственное казенное предприятие "Аральский многопрофильный колледж" управления образования Кызылординской области".
Граница: улица Матай Умбет би дома с 1 по 39, улица Ш. Айманова дома с 1 по 25, улица Сарышокы дома с 1 по 20, улица М. Нуржаубаева дома с 1 по 59, улица Т. Палуана дома с 1 по 75, улица Б. Халыкова дома с 1 по 14, улица Б. Бижанова дома с 1 по 44, улица А. Нурпейсова дома с 1 по 28, улица Т. Рысбаева дома с 1 по 30, улица Байгара батыра дома с 1 по 23, улица Аль-Фараби дома с 1 по 30, улица Абая дома с 1 по 57, улица Ж. Абилжанова дома с 1 по 34, переулок К. Балапанова дома с 1 по 18, улица А. Мархабаева дома с 1по 17, улица Т. Жолмагамбетулы дома с 1 по 31, улица Айтеке би дома со 2 по 28, с 1 по 23, переулок К. Оразалиева дома с 1 по 12, переулок Н. Бекжанова дома с 1 по 22, улица К. Тилепбергенулы дома с 2 по 16, с 1 по 7, улица М. Ауезова дома с 1 по 11, улица А. Жангельдина дома с 1 по 19, улица Ш. Уалиханова дома с 1 по 28, улица О. Байарыстанова дома с 1 по 29.
Избирательный участок № 52:
Центр: город Аральск, улица Т. Елемесова № 1 "А", коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 262 имени Узакбая Караманова" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"

Шекарасы: Т. Елемесов көшесі 1-30 үйлер аралығы, Водоканал көшесі 1-20 үйлер аралығы, Ж. Сайн көшесі 1-27 үйлер аралығы, Телецентр көшесі 1-8 үйлер аралығы, В. Терешкова көшесі 1-58 үйлер аралығы, Ә. Байтаханов көшесі 1-11 үйлер аралығы, С. Тәукеев көшесі 1-4 үйлер аралығы, Ж. Сауытбаев көшесі 1-28 үйлер аралығы, Д. Сахиев көшесі 1-36 үйлер аралығы, О. Жандосов көшесі 1-28 үйлер аралығы, О. Жандосов тұйық көшесі 1-16 үйлер аралығы.
№ 53 сайлау учаскесі:
Орталығы: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 110, "Арал қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қарлығаш" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қ. Қарақұлов көшесі 1-12 үйлер аралығы, Ж. Әмірханұлы көшесі 1-28 үйлер аралығы, Қ. Сәтпаев көшесі 1-26 үйлер аралығы, Бақтыбай батыр көшесі 100-154, 121-149 үйлер аралығы, Ә. Сатаев көшесі 1-74 үйлер аралығы, Төле би көшесі 1-69 үйлер аралығы, С. Мұқанов көшесі 1-55 үйлер аралығы, Ж. Тәжімбетов көшесі 1-44 үйлер аралығы, Ә. Жұбаниязов көшесі 1-28 үйлер аралығы, Қ. Сұлтанбаев көшесі 1-21 үйлер аралығы, Байқоңыр көшесі 1-43 үйлер аралығы, № 4 мөлтек ауданы 1-102 үйлер аралығы.
№ 54 сайлау учаскесі:
Орталығы: Арал қаласы, К. Байсейтова көшесі № 6, "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 71 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Н. Байғанин тұйық көшесі 1-11 үйлер аралығы, Н. Байғанин көшесі 1-19 үйлер аралығы, К. Байсейтова тұйық көшесі 1-20 үйлер аралығы, К. Байсейтова көшесі 1-26 үйлер аралығы, Қ. Сағырбайұлы тұйық көшесі 1-11 үйлер аралығы, Қ. Сағырбайұлы көшесі 1-29 үйлер аралығы, Сарыкөл тұйық көшесі 1-52 үйлер аралығы, Д. Нұрпейсова тұйық көшесі 1-9 үйлер аралығы, Д. Нұрпейсова көшесі 1-52 үйлер аралығы, Бәйтерек тұйық көшесі 1-35 үйлер аралығы, Ы. Алтынсарин көшесі 1-38 үйлер аралығы, Ә. Баймырзаев көшесі 1-28 үйлер аралығы, Қамыстыбас көшесі 1-15 үйлер аралығы, М. Төлебаев көшесі 1-10 үйлер аралығы, Қарақұм көшесі 1-23 үйлер аралығы, Бекетай би көшесі 1-36 үйлер аралығы, Ш. Байғараев көшесі 1-44 үйлер аралығы, А. Шоқпаров көшесі 1-19 үйлер аралығы, С. Тұрдалиев көшесі 2-52 үйлер аралығы, Қазыбек би көшесі 15-65 үйлер аралығы.
№ 55 сайлау учаскесі:
Орталығы: Арал қаласы, Т. Нұржанов көшесі № 5 "А", "Арал қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сартай" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Т. Нұржанов көшесі 1-83 үйлер аралығы, Достық көшесі 1-74 үйлер аралығы, Сартай батыр көшесі 1-74 үйлер аралығы, Жылқаман батыр көшесі 1-77 үйлер аралығы, Т. Тоқтаров көшесі 1-87 үйлер аралығы, М. Өтемісұлы көшесі 1-87 үйлер аралығы, Ғ. Мұратбаев көшесі 1-94 үйлер аралығы, У. Қосымов көшесі 1-64 үйлер аралығы, М. Бәйімбетов көшесі 1-64 үйлер аралығы, Т. Шевченко көшесі 1-36 үйлер аралығы, Т. Шевченко тұйық көшесі 1-11 үйлер аралығы, С. Тұрдалиев көшесі 52-86, 1 "А", 1-39 үйлер аралығы, Қ. Каденов көшесі 1-30 үйлер аралығы, Қазыбек би көшесі 2-20, 1-13 үйлер аралығы, Алматы көшесі 1-46 үйлер аралығы.

Граница: улица Т. Елемесова дома с 1 по 30, улица Водоканал дома с 1 по 20, улица Ж. Сайна дома с 1 по 27, улица Телецентр дома с 1 по 8, улица В. Терешковой дома с 1 по 58, улица А. Байтаханова дома с 1 по 11, улица С. Тәукеев дома с 1 по 4, улица Ж. Сауытбаева дома с 1 по 28, улица Д. Сахиева дома с 1 по 36, улица О. Жандосова дома с 1 по 28, переулок О. Жандосова дома с 1 по 16.
Избирательный участок № 53:
Центр: город Аральск, улица Бактыбай батыра № 110, коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Карлыгаш" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Аральск"
Граница: улица К. Каракулова дома с 1 по 12, улица Ж. Амирханулы дома с 1 по 28, улица К. Сатпаева дома с 1 по 26, улица Бактыбай батыра дома со 100 по 154, с 121 по 149, улица А. Сатаева дома с 1 по 74, улица Толе би дома с 1 по 69, улица С. Муканова дома с 1 по 55, улица Ж. Тажимбетова дома с 1 по 44, улица А. Жубаниязова дома с 1 по 28, улица К. Султанбаева дома с 1 по 21, улица Байконыр дома с 1 по 43, № 4 микрорайон дома с 1 по 102.
Избирательный участок № 54:
Центр: город Аральск, улица К. Байсейтовой № 6, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 71" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования".
Граница: переулок Н. Байганина дома с 1 по 11, улица Н. Байганина дома с 1 по 19, переулок К. Байсейтовой дома с 1 по 20, улица К. Байсейтовой дома с 1 по 26, переулок К. Сагырбайулы дома с 1 по 11, улица К. Сагырбайулы дома с 1 по 29, переулок Сарыколь дома с 1 по 52, переулок Д. Нурпеисовой дома с 1 по 9, улица Д. Нурпеисовой дома с 1 по 52, переулок Байтерек дома с 1 по 35, улица Ы. Алтынсарина дома с 1 по 38, улица А. Баймырзаева дома с 1 по 28, улица Камыстыбас дома с 1 по 15, улица М. Толебаева дома с 1 по 10, улица Каракум дома с 1 по 23, улица Бекетай би дома с 1 по 36, улица Ш. Байгараева дома с 1 по 44, улица А. Шокпарова дома с 1 по 19, улица С. Турдалиева дома со 2 по 52, улица Казыбек би дома с 15 по 65.
Избирательный участок № 55:
Центр: город Аральск, улица Т. Нуржанова № 5 "А", коммунальное государственное казенное предприятие ясли сад "Сартай" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Аральск"
Граница: улица Т. Нуржанова дома с 1 по 83, улица Достык дома с 1 по 74, улица Сартай батыра дома с 1 по 74, улица Жылкаман батыра дома с 1 по 77, улица Т. Токтарова дома с 1 по 87, улица М. Утемисулы дома с 1 по 87, улица Г. Муратбаева дома с 1 по 94, улица У. Косымова дома с 1 по 64, улица М. Баймбетова дома с 1 по 64, улица Т. Шевченко дома с 1 по 36, переулок Т. Шевченко дома с 1 по 11, улица С. Турдалиева дома с 52 по 86, с 1 "А", с 1 по 39, улица К. Каденова дома с 1 по 30, улица Казыбек би дома со 2 по 20, с 1 по 13, улица Алматы дома с 1 по 46 .