2021-2023 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 462 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 8107 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 928,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 152 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 48 776 мың теңге;
2) шығындар – 53 193,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете сельского округа Бекбауыл на 2021-2023 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 31 декабря 2020 года № 462. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2021 года № 8107. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пункта 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Респубики Казахстан" и с пунктом 2-7 статьи 6 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бекбауыл на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 928,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 2 152 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 48 776 тысяч тенге;
2) затраты – 53 193,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 265,5 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 265,5 мың тенге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 12.11.2021 № 139 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета– - 2 265,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 265,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12.11.2021 № 139 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Бекбауыл на 2021 год согласно приложения 4.

4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Арал аудандық мәслихатының
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 462 шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Бекбауыл ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Аральского районного маслихата
от 31 декабря 2020 года № 462
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Бекбауыл на 2021 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь