"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №341 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 мамырдағы № 407 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 мамырда № 7410 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 341 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7058 нөмерімен тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23750790,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1253818 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4948 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22073 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 22469951,1 мың теңге;
2) шығындар – 26182770,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 211325 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 330050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 118725 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2643305,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2643305,4 мың теңге.".
4-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беруге 512539 мың теңге.";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 6), 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"6) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген кейбір азаматтар санаттарына біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге 56200 мың теңге;
7) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға 69296 мың теңге.";
5-тармақтың 2), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:

"О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года №341 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 4 мая 2020 года № 407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 мая 2020 года № 7410. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 341 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7058, опубликовано 6 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23750790,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1253818 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4948 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22073 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22469951,1 тысяч тенге;
2) затраты – 26182770,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 211325 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 330050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 118725 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2643305,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2643305,4 тысяч тенге.".
подпункт 1) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) на образование 512539 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктом 6), 7) следующего содержания:
"6) на выплату единовременной социальной помощи участникам инвалидам Великой Отечественной войны и отдельным категориям, приравненных к ним лиц 56200 тысяч тенге;
7) на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" 69296 тысяч тенге.";
подпункты 2), 4) пункта 5 изложить в новой редакции:

"2) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 573352 мың теңге;
4) еңбек нарығын дамытуға 609296 мың теңге.";
5-тармақ жаңа мазмұндағы 9), 10), 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға 692932 мың теңге;
10) шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге 65344 мың теңге;
11) 2020-2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге 1022316,1 мың теңге.";
6-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) көлік инфрақұрылымын дамытуға 82396 мың теңге.";
6-тармақ жаңа мазмұндағы 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 15292 мың теңге;
6) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 30850 мың теңге.";
7-тармақтың 1), 2), 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға 158398 мың теңге;
2) "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға 128628 мың теңге;
3) көлік инфрақұрылымын дамытуға 90493 мың теңге.";
7-тармақ жаңа мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 152919 мың теңге.";
жаңа мазмұндағы 13 тармақпен толықтырылсын:
"13. Төтенше жағдай режимін енгізуге байланысты аудандық бюджеттен 334702 мың теңге трансферттерді облыстық бюджетке қайтару қарастырылсын.";
жаңа мазмұндағы 14 тармақпен толықтырылсын:
"14. Облыстық бюджет есебінен Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін кредит беруге 1823174,1 мың теңге.";
жаңа мазмұндағы 15 тармақпен толықтырылсын:
"15. Облыстық бюджет есебінен коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салу және (немесе) реконструкциялау үшін кредит беруге 285292 мың теңге.".

"2) на государственную адресную социальную помощь 573352 тысяч тенге;
4) на развитие рынка труда 609296 тысяч тенге.";
пункт 5 дополнить подпунктами 9), 10), 11) следующего содержания:
"9) на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" 692932 тысяч тенге;
10) на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса 65344 тысяч тенге;
11) на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы 1022316,1 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 6 изложить в новой редакции:
"3) на развитие транспортной инфраструктуры 82396 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 5), 6) следующего содержания:
"5) в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах 15292 тысяч тенге;
6) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах 30850 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 3) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 158398 тысяч тенге;
2) на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025" 128628 тысяч тенге;
3) на развитие транспортной инфраструктуры 90493 тысяч тенге.";
пункт 7 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах 152919 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 13 нового содержания:
"13. Предусмотреть возврат в связи с введением режима чрезвычайного положения из бюджета района в областной бюджет 334702 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 14 нового содержания:
"14. За счет средств областного бюджета для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости на кредиты 1823174,1 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 15 нового содержания:
"15. За счет средств областного бюджета для строительства и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда на кредиты 285292 тысяч тенге.".

Аталған шешімнің 1, 5 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LIII сессиясының төрағасы Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 4 мамыры
№ 407 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсаны
№ 341 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1. Кірістер

Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LIII сессий Казалинского районного маслихата Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского районного маслихата К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 4 мая 2020 года №407
Приложение 1
Казалинского районного маслихата
от 24 декабря 2019 года №341
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
1.Доходы

006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38789
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
14064
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
478
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4772
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
166477
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78315
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
116266
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
60138
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
379789,7
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
379789,7
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
50302
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2358
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
15922
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
32022
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1033038,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
717904,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
296961,3
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
252732
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
168211
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
315134
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
229162
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
704
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
32200
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38789
007
Оказание жилищной помощи
14064
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
478
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4772
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
166477
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78315
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
116266
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
60138
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
379789,7
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
379789,7
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
50302
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2358
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
15922
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
32022
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1033038,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
717904,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
296961,3
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
252732
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
168211
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
315134
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
229162
015
Освещение улиц в населенных пунктах
704
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
32200
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
4
Бiлiм беру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
008
Cпорт объектілерін дамыту
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Өзгелер
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
026
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

040
Развитие объектов государственных органов
4
Образование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
008
Развитие объектов спорта
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"

077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц