"2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №351 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 мамырдағы № 411 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 мамырда № 7436 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 351 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7095 нөмерімен тіркелген, 2020 жылғы 06 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1382496,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 89886 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1292610,9 мың теңге;
2) шығындар – 1407431,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24934,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 24934,9 мың теңге.".
2-тармақтың 3), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"3) абаттандыруға, жарықтандыруға 81175 мың теңге;
4) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге 187011 мың теңге.".
3-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беру 6416 мың теңге.".
3-тармақ мынадай мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 9000 мың теңге.".
4-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беру 101287,4 мың теңге.".
4-тармақ мынадай мазмұндағы 4), 5) тармақшаларымен толықтырылсын:
"4) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 68621 мың теңге;
5) абаттандыруға, жарықтандыруға 12062,5 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №351 "О бюджете поселка Айтеке би на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 18 мая 2020 года № 411. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 мая 2020 года № 7436. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 351 "О бюджете поселка Айтеке би на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7095, опубликовано 06 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1382496,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 89886 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1292610,9 тысяч тенге;
2) затраты – 1407431,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24934,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24934,9 тысяч тенге.".
Подпункт 3), 4) пункта 2 изложить в новой редакции:
"3) благоустройство, освещение 81175 тысяч тенге;
4) средний ремонт транспортной инфраструктуры 187011 тысяч тенге.".
Подпункт 1) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) образование 6416 тысяч тенге.".
Пункт 3 дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 9000 тысяч тенге.".
Подпункт 1) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) образование 101287,4 тысяч тенге.".
Пункт 4 дополнить подпунктом 4), 5) следующего содержания:
"4) расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 68621 тысяч тенге;
5) благоустройство, освещение 12062,5 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен
тыс LIII сессиясының төрағасы
Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық
мәслихат хатшысы
К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 мамыры №411 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №351 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LIII сессий
Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение к решению Казалинского районного маслихата от 18 мая 2020 года №411
Приложение 1 к решению Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №351
Бюджет на 2020 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование