"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №341 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 435 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 маусымда № 7522 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 341 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7058 нөмерімен тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22910554 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1253818 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4948 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22073 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 21629715 мың теңге;
2) шығындар – 25342534,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 211325 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 330050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 118725 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2643305,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2643305,4 мың теңге.".
4-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке 98998 мың теңге.";
"4 - тармақтың 6) тармақшасы алынып тасталсын.";
"5 - тармақтың 11) тармақшасы алынып тасталсын.";
5 - тармақ жаңа мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге 237780 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"О внесении изменений и дополнения в решение Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года №341 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 июня 2020 года № 435. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 июня 2020 года № 7522. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 341 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7058, опубликовано 6 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22910554 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1253818 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4948 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22073 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21629715 тысяч тенге;
2) затраты – 25342534,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 211325 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 330050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 118725 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2643305,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2643305,4 тысяч тенге.".
подпункт 4) пункта 4 изложить в новой редакции:
"4) на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов 98998 тысяч тенге.";
"исключить подпункт 6) пункта 4.";
"исключить подпункт 11) пункта 5.";
пункт 5 дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан 237780 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38789
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
14064
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
478
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4772
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
110777
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78315
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
116266
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
60138
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
379789,7
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
379789,7
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
50302
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2358
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
15922
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
32022
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1270818,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
717904,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
296961,3
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
252732
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
168211
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
552914
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
229162
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
704
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
32200
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38789
007
Оказание жилищной помощи
14064
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
478
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4772
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
110777
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78315
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
116266
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
60138
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
379789,7
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
379789,7
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
50302
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2358
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
15922
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
32022
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1270818,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
717904,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
296961,3
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
252732
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
168211
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
552914
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
229162
015
Освещение улиц в населенных пунктах
704
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
32200
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)