"2020-2022 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 355 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 458 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қыркүйекте № 7615 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 355 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7125 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138857 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2141 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 136701 мың теңге;
2) шығындар – 139339,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 482,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 482,5 мың теңге.".
2-тармақтың 1), 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беру 8220 мың теңге;",
"3) мәдениет саласы 2097 мың теңге.".
Жаңа мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансфеттердің қаралғандығы ескерілсін:
білім беру 7708 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 – қосымшаcы осы шешімнің қосымшаcына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №355 "О бюджете сельского округа Аранды на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 августа 2020 года № 458. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 сентября 2020 года № 7615. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 355 "О бюджете сельского округа Аранды на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7125, опубликовано 11 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аранды на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 138857 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2141 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 136701 тысяч тенге;
2) затраты – 139339,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 482,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 482,5 тысяч тенге.".
Подпункты 1), 3) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) образование 8220 тысяч тенге;",
"3) сфера культуры 2097 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 2-1 нового содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) образование 7708 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LХIIІ сессиясының төрағасы Ж. КОЛАНОВА
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 тамызы
№ 458 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 355 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXІІІ сессий Казалинского районного маслихата Ж. КОЛАНОВА
Секретарь Казалинского районного маслихата К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от 24 августа 2020 года № 458
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года № 355
Бюджет на 2020 год сельского округа Аранды
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование