"2020-2022 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №352 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 455 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қыркүйекте № 7623 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 352 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7097 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 346304 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18923 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 232 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 622 мың теңге;
трансферттер түсімі – 326527 мың теңге;
2) шығындар – 728550,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -382246,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 382246,2 мың теңге.".
3-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беру 5208 мың теңге;".
4-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) мәдениет саласы 3794 мың теңге.".
4-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын.
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №352"О бюджете города Казалинск на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 августа 2020 года № 455. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 сентября 2020 года № 7623. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 352 "О бюджете города Казалинск на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7097, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 6 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Казалинск на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 346304 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18923 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 232 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала– 622 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 326527 тысяч тенге;
2) затраты – 728550,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -382246,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 382246,2 тысяч тенге.".
Подпункт 1) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) образование 5208 тысяч тенге;".
Подпункт 3) пункта 4 изложить в новой редакции:
"3) сфера культуры 3794 тысяч тенге.".
Подпункт 4) пункта 4 исключить.
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LХIIІ сессиясының төрағасы Ж. КОЛАНОВА
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 тамызы № 455
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы "26" желтоқсандағы №352
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXІІІ сессий Казалинского районного маслихата Ж. КОЛАНОВА
Секретарь Казалинского районного маслихата К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от 24 августа 2020 года № 455
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "26" декабря 2019 года №352
Бюджет на 2020 год города Казалинска
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование