"2020-2022 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 357 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 493 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қарашада № 7768 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 357 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7096 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113546 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1852 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 111694 мың теңге;
2) шығындар – 113710 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -164 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 164 мың теңге.".
2-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 893 мың теңге;".
2-тармақ жаңа мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) абаттандыруға, жарықтандыруға 4872 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 357 "О бюджете сельского округа Басыкара на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 28 октября 2020 года № 493. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 ноября 2020 года № 7768. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 357 "О бюджете сельского округа Басыкара на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7096, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 9 января 2020 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Басыкара на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 113546 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1852 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111694 тысяч тенге;
2) затраты – 113710 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -164 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 164 тысяч тенге.".
Подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 893 тысяч тенге;".
Пункт 2 дополнить подпунктом 3) нового содержания:
"3) на благоустройство, на освещение 4872 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LXV сессиясының төрағасы А. ОРЫМБАЕВ
Мәслихат хатшысының міндетін атқарушы Қ. МАМБЕТЖАН
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 қазаны № 493
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 357
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXV сессий Казалинского районного маслихата А. ОРЫМБАЕВ
Исполняющий обязанности Секретаря маслихата Қ. МАМБЕТЖАН
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от 28 октября 2020 года № 493
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года № 357
Бюджет на 2020 год сельского округа Басыкара
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование