"2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 351 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 желтоқсандағы № 512 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 7872 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 351 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7095 нөмерімен тіркелген, 2020 жылғы 06 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1277198 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 101271 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1175927 мың теңге;
2) шығындар – 1302132,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24934,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 24934,9 мың теңге.";
2-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 29942 мың теңге;
2) білім беру 6947 мың теңге.";
3-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беру 5636 мың теңге;
2) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 7392 мың теңге.";
4-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беру 67360 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 351 "О бюджете поселка Айтеке би на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 7 декабря 2020 года № 512. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 декабря 2020 года № 7872. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 351 "О бюджете поселка Айтеке би на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7095, опубликовано 06 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
"пункт 1 изложить в новый редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1277198 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 101271 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1175927 тысяч тенге;
2) затраты – 1302132,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24934,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24934,9 тысяч тенге.";
Подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 29942 тысяч тенге;
2) образование 6947 тысяч тенге.";
Подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) образование 5636 тысяч тенге;
2) расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 7392 тысяч тенге.";
Подпункт 1) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) образование 67360 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LXVII сессиясының төрағасы А. ОРЫМБАЕВ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 7 желтоқсаны № 512
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 351
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXVII сессий Казалинского районного маслихата А. ОРЫМБАЕВ
Секретарь Казалинского районного маслихата К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от 7 декабря 2020 года № 512
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года № 351
Бюджет на 2020 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование