О присвоении наименований и переименований улиц
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2020 года № 667. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 декабря 2020 года № 7955
В соответствии с пунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии № 2 от 28 октября 2020 года, аким поселка Айтеке би РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Айтеке би:
1) безымянной новой улице квартала №2 имя "Бақытғани Сәтбаев";
2) безымянной новой улице на территорий 3 километр Жанкожа батыр имя "Кемал Бегалиев";
3) безымянной новой улице квартала №2 имя "Айниет Әсербаев";
4) безымянной новой улице квартала №2 имя "Амангелді Дүйсекеев";
5) безымянной новой улице квартала №2 имя "Жалпақбай Нұрмағамбетов";
6) безымянной новой улице квартала №2 имя "Назархан Құлсейтов".
2. Переименовать переулок "Әбубәкір Тыныбаев" поселка Айтеке би именем "Әбдірей Әбішов".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким поселка Айтеке би К. ОРЫНБАСАРОВ

Көшелерге атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 667 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 желтоқсанда № 7955 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4-тармағына және Облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 28 қазандағы № 2 қорытындысына сәйкес, Әйтеке би кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би кентінің келесі көшелеріне:
1) №2 кварталдағы атауы жоқ жаңа көшеге "Бақытғани Сәтбаев" есімі;
2) Жанқожа батыр 3 километр аумағындағы атауы жоқ жаңа көшеге "Кемал Бегалиев" есімі;
3) №2 кварталдағы атауы жоқ жаңа көшеге "Айниет Әсербаев" есімі;
4) №2 кварталдағы атауы жоқ жаңа көшеге "Амангелді Дүйсекеев" есімі;
5) №2 кварталдағы атауы жоқ жаңа көшеге "Жалпақбай Нұрмағамбетов" есімі;
6) №2 кварталдағы атауы жоқ жаңа көшеге "Назархан Құлсейтов" есімі берілсін.
2. Әйтеке би кентінің "Әбубәкір Тыныбаев" тұйық көшесі "Әбдірей Әбішов" есімімен қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би кентінің әкімі К. ОРЫНБАСАРОВ