2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 543 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 7977 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 484593,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 91631 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1144 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 391818,4 мың теңге;
2) шығындар – 547343,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -62750,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 62750,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 09.12.2021 № 160 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Әйтеке би кенті бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) абаттандыруға, жарықтандыруға 56197,1 мың теңге;
2) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 8637,6 мың теңге;
3) мәдениет саласы 435 мың теңге;
4) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге 36080,7 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.03.2021 № 24; 19.07.2021 № 66; 10.09.2021 № 97; 11.11.2021 № 127; 09.12.2021 № 160 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Әйтеке би кенті бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) әлеуметтiк көмек 6967 мың теңге;
2) мәдениет саласы 3931 мың теңге.

О бюджете поселка Айтеке би на 2021-2023 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2020 года № 543. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 7977. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 484593,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 91631 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1144 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 391818,4 тысяч тенге;
2) затраты – 547343,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -62750,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62750,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 09.12.2021 № 160 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету поселка Айтеке би:
1) благоустройство, освещение 56197,1 тысяч тенге;
2) на расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 8637,6 тысяч тенге;
3) сфера культуры 435 тысяч тенге;
4) на средний ремонт транспортной инфраструктуры 36080,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.03.2021 № 24; от 19.07.2021 № 66; от 10.09.2021 № 97; от 11.11.2021 № 127; 09.12.2021 № 160 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету Айтеке би:
1) социальная помощь 6967 тысяч тенге;
2) сфера культуры 3931 тысяч тенге.

3.1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Әйтеке би кенті бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 9368 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 127 шешімімен (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).

3.1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств областного бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету Айтеке би:
1) на расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 9368 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2021 № 127 (вводится в действие с 01.01.2021).

4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LXХІ сессиясының төрағасы А. ОРЫМБАЕВ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 543 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Әйтеке би кенті бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 09.12.2021 № 160 шешімімен (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXХI сессий Казалинского районного маслихата А. ОРЫМБАЕВ
Секретарь Казалинского районного маслихата К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 543
Бюджет на 2021 год поселка Айтеке би
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 09.12.2021 № 160 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование