2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 543 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 7977 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 465724,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 77427 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 388297,9 мың теңге;
2) шығындар – 528475,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -62750,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 62750,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 19.07.2021 № 66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Әйтеке би кенті бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) абаттандыруға, жарықтандыруға 75583,8 мың теңге;
2) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 7410,1 мың теңге;
3) мәдениет саласы 435 мың теңге;
4) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге 23769 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.03.2021 № 24 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.07.2021 № 66 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О бюджете поселка Айтеке би на 2021-2023 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2020 года № 543. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 7977.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 465724,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 77427 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 388297,9 тысяч тенге;
2) затраты – 528475,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -62750,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62750,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19.07.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету поселка Айтеке би:
1) на благоустройство, на освещение 75583,8 тысяч тенге;
2) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 7410,1 тысяч тенге;
3) сфера культуры 435 тысяч тенге;
4) на средний ремонт транспортной инфраструктуры 23769 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.03.2021 № 24 (вводится в действие с 01.01.2021); от 19.07.2021 № 66 (вводится в действие с 01.01.2021).

3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Әйтеке би кенті бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) әлеуметтiк көмек 6967 мың теңге;
2) мәдениет саласы 3931 мың теңге.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LXХІ сессиясының төрағасы А. ОРЫМБАЕВ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихаттың

3. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету Айтеке би:
1) социальная помощь 6967 тысяч тенге;
2) сфера культуры 3931 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXХI сессий Казалинского районного маслихата А. ОРЫМБАЕВ
Секретарь Казалинского районного маслихата К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата