2021-2023 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 554 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 7992 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71001,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2729 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68272,5 мың теңге;
2) шығындар – 71767,5 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -766 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 766 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 138 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) мәдениет саласы 1322 мың теңге.
2-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғандығы ескерілсін:
1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 943,5 мың теңге;
2) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге 7826 мың теңге.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.03.2021 № 35; өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 19.07.2021 № 74; 10.09.2021 № 108 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О бюджете сельского округа Кумжиек на 2021-2023 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2020 года № 554. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 7992.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кумжиек на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 71001,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2729 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68272,5 тысяч тенге;
2) затраты – 71767,5 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -766 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 766 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2021 № 138 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) сфера культуры 1322 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 943,5 тысяч тенге;
2) на средний ремонт транспортной инфраструктуры 7826 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.03.2021 № 35; с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19.07.2021 № 74; 10.09.2021 № 108 (вводится в действие с 01.01.2021).

2-2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 5609 мың теңге.
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 10.09.2021 № 108; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 138 (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

2-2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств областного бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 5609 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10.09.2021 № 108; с изменением, внесенным решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2021 № 138 (вводится в действие с 01.01.2021).

3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LXХІ сессиясының төрағасы А. ОРЫМБАЕВ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 554 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 138 шешімімен (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXХI сессий Казалинского районного маслихата А. ОРЫМБАЕВ
Секретарь Казалинского районного маслихата К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 554
Бюджет на 2021 год сельского округа Кумжиек
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2021 № 138 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование