Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Майдакөл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 5 наурыздағы № 4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 наурызда № 7274 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы №3 қорытындысына сәйкес Майдакөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Майдакөл ауылдық округінің Бекарыстан би ауылындағы Әбдіраман Тілеубаев көшесінің оңтүстік-шығыс бөлігі "Айдәулет Нағыметов" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Ғ. Зинадинов

О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Майдакол Казалинского района Кызылординской области от 5 марта 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 марта 2020 года № 7274
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии №3 от 10 декабря 2019 года аким сельского округа Майдакол РЕШИЛ:
1. Переименовать юго-восточную часть улицы Абдрамана Тлеубаева села Бекарыстан би сельского округа Майдакол именем "Айдәулет Нағыметов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ғ. Зинадинов