"2020-2022 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 309 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 7364 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 289 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7179 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102 640,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 193,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 100 447 мың теңге;
2) шығындар – 103 037 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -396,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 396,5 мың теңге";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №289 "О бюджете сельского округа Жанажол на 2020-2022 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 7 апреля 2020 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 апреля 2020 года № 7364. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 289 "О бюджете сельского округа Жанажол на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7179, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 17 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жанажол на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 102 640,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 193,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 100 447 тысяч тенге;
2) затраты – 103 037 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -396,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 396,5 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.