"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 280 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 қыркүйектегі № 362 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қыркүйекте № 7633 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 280 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7041 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 892 759,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 934 850,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 353 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 146,4 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 16 929 409,8 мың теңге;
2) шығындар – 18 009 388,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 358 818,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 452 805,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 93 987 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7 049 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 7 049 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -482 496,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 482 496,8 мың теңге";
8-4 тармақтағы "90 815" деген сан "81 634" санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 280 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 3 сентября 2020 года № 362. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 сентября 2020 года № 7633. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 280 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7041, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 892 759,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 934 850,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 353 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 146,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 929 409,8 тысяч тенге;
2) затраты – 18 009 388,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 358 818,7 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 452 805,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 93 987 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 049 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 7 049 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -482 496,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 482 496,8 тысяч тенге";
в пункте 8-4 число "90 815" заменить числом "81 634";

аталған шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Д. Буханов
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 3 қыркүйегі
№362 шешіміне 1- қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы "20" желтоқсандағы
№280 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского районного маслихата Д. Буханов
Секретарь Кармакшинского районного маслихата М. Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 3 сентября 2020 года № 362
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "20" декабря 2019 года № 280
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

27092
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
200429,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
195249
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5180,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
29736
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29736
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
0
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
17770
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17770
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
30482
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30232
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
215941,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31978,7
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
364
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
183599
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
23845
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23845
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
88751
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79946
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1680
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6825
02
Қорғаныс
18015
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16466
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16466
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1549
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
553
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

27092
122
Аппарат акима района (города областного значения)
200429,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
195249
003
Капитальные расходы государственного органа
5180,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
29736
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29736
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
0
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
17770
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных закупок на местном уровне
17770
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
30482
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
30232
004
Капитальные расходы государственного органа
250
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
215941,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
31978,7
013
Капитальные расходы государственного органа
364
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
183599
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
23845
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
23845
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
88751
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
79946
003
Капитальные расходы государственного органа
300
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1680
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6825
02
Оборона
18015
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16466
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16466
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1549
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
553
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

1042955,8
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
456235,8
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31815
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
133301
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6729
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
101386
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
80761
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
147295
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
85433
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
92
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
92
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
83100
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3350
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12362
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
67388
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
229586
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200106
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
20565
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4247
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
334
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
174960
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
26137
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
500
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
25637
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1240
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1240
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1042955,8
004
Программа занятости
456235,8
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31815
007
Оказание жилищной помощи
133301
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6729
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
101386
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
80761
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
147295
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
85433
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
92
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
92
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
83100
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3350
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12362
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
67388
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
229586
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200106
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
20565
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4247
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
334
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
174960
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
26137
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
500
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
25637
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1240
028
Развитие коммунального хозяйства
1240
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

7 158
3
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
7 794
4
Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілгендер адамдарға бір реттік әлеуметтік көмек төлеуге
36 700
5
өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
33 434
6
туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуге
15 739
7
гемобластоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге
922
Нысаналы даму трансферттер:
120 510
1
"Қызылорда облысы Байқоңыр қаласындағы 50 пәтерлі 5 тұрғын үйлер құрылысы. Газбен қамтамасыз ету", "Абаттандыру", "Жылумен қамтамасыз ету", "Сыртқы ауыз су және кәріз жүйелерімен қамтамасыз ету", "Электрмен қамтамасыз ету", жобаларының мемлекеттік сараптамадан өткізілген жоба-сметалық құжаттарын әзірлеуге
25 637
2
"Қармақшы ауданындағы Ақтөбе елді мекенінде жылына 1500 тонна құс еті өңдіретін құс фабрикасын салу үшін сыртқы инженерлік инфрақұрылым желілерін қамтамасыз ету. Сыртқы электрмен жабдықтау желілері".
44 873
3
"Қармақшы ауданындағы Ақтөбе елді мекенінде жылына 1500 тонна құс еті өңдіретін құс фабрикасын салу үшін сыртқы инженерлік инфрақұрылым желілерін қамтамасыз ету. Сыртқы сумен жабдықтау желілері".
50 000
Барлығы:
852 210
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 3 қыркүйегі
№362 шешіміне 3- қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы "20" желтоқсандағы
№280 шешіміне 5-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
4 122 375
1
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
1 411 441
2
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
6 370
3
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
59 686
4
еңбек нарығын дамытуға
385 086
5
халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
20 537
6
мектепке дейінгі білім берудің мемлекеттік ұйымдарында педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
147 965
7
мектепке дейінгі білім берудің мемлекеттік ұйымдарындағы педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақыға
16 315
8
орта білім берудің мемлекеттік ұйымдарындағы педагогтардың еңбекақысын ұлғайтуға
1 069 003
9
орта білім берудің мемлекеттік ұйымдарындағы педагогтардың біліктілік санаты үшін қосымша ақыға

7 158
3
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7 794
4
на выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и отдельным категориям приравненных к ним лиц
36 700
5
на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
33 434
6
на оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
15 739
7
на оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию
922
Целевые трансферты на развитие:
120 510
1
Разработка проектно-сметной документации проекта с проведением государственной экспертизы "Строительство пяти 50 квартирных жилых домов в г.Байконур. Газоснабжение", "Благоустройство", "Теплоснабжение", "Водоснабжение и канализация", "Электроснабжение"
25 637
2
"Обеспечение сетями наружной инженерной инфраструктуры для строительство птицефабрики по производству птичьего мясо мощностью 1500 тон в год населенном пункте Актобе Кармакшинского района. Наружные сети электроснабжения".
44 873
3
"Обеспечение сетями наружной инженерной инфраструктуры для строительство птицефабрики по производству птичьего мясо мощностью 1500 тон в год населенном пункте Актобе Кармакшинского района. Наружные сети водоснабжения".
50 000
Всего:
852 210
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 3 сентября 2020 года № 362
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "20" декабря 2019 года № 280
Целевые трансферты в районный бюджет на 2020 год, выделенные за счет республиканского бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
4 122 375
1
на выплату государственной адресной социальной помощи
1 411 441
2
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 370
3
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
59 686
4
на развитие рынка труда
385 086
5
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
20 537
6
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
147 965
7
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
16 315
8
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
1 069 003
9
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования

716 109
10
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
49 218
11
шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
65 685
12
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
174 960
Нысаналы даму трансферттер:
298 349
1
"Қармақшы ауданындағы Ақтөбе елді мекенінде жылына 1500 тонна құс еті өңдіретін құс фабрикасын салу үшін сыртқы инженерлік инфрақұрылым желілерін қамтамасыз ету. Сыртқы сумен жабдықтау желілері".
123 228
2
"Қармақшы ауданындағы Ақтөбе елді мекенінде жылына 1500 тонна құс еті өңдіретін құс фабрикасын салу үшін сыртқы инженерлік инфрақұрылым желілерін қамтамасыз ету. Сыртқы электрмен жабдықтау желілері".
175 121
Барлығы:
4 420 724

716 109
10
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
49 218
11
на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
65 685
12
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезывычайного положения в Республике Казахстан
174 960
Целевые трансферты на развитие:
298 349
1
"Обеспечение сетями наружной инженерной инфраструктуры для строительство птицефабрики по производству птичьего мясо мощностью 1500 тон в год населенном пункте Актобе Кармакшинского района. Наружные сети водоснабжения".
123 228
2
"Обеспечение сетями наружной инженерной инфраструктуры для строительство птицефабрики по производству птичьего мясо мощностью 1500 тон в год населенном пункте Актобе Кармакшинского района. Наружные сети электроснабжения".
175 121
Всего:
4 420 724