"2020-2022 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қазандағы № 368 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қазанда № 7711 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 286 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7186 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 371 969,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 551,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 363 418 мың теңге;
2) шығындар – 374 548,7 мың теңге";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 286 "О бюджете сельского округа Акай на 2020-2022 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 8 октября 2020 года № 368. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 октября 2020 года № 7711. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 286 "О бюджете сельского округа Акай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7186, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 17 января 2020 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2), пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 371 969,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8551,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 363 418 тысяч тенге;
2) затраты – 374 548,7 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.