"Сайлау учаскелерін құру туралы" Қармақшы ауданы әкімінің 2015 жылғы 12 қарашадағы №25 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімінің 2020 жылғы 22 қазандағы № 30 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қазанда № 7752 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қармақшы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қармақшы ауданы әкімінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 25 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5225 нөмірімен тіркелген, "Қармақшы таңы" газетінде 2015 жылғы 12 желтоқсанда және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 28 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Ж. Омаровқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі М. Калдарбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қармақшы аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасымен
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қазаны № 30
шешіміне қосымша
Қармақшы ауданы әкімінің
2015 жылғы 12 қарашадағы № 25
шешіміне қосымша
Қармақшы ауданы бойынша сайлау учаскелері
Сайлау
учаскесі
Орналасқан жері
Сайлау учаскелерінің шекаралары
1
№95
Жосалы кенті Амангелді көшесі №2А, "Қармақшы аудандық білім бөлімінің С.Есқараев атындағы №27 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Темір жол вокзалынан бастап Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесінің шығыс бетімен Н.Сералиев көшесіне дейін, Н. Сералиев көшесінің шығыс бетімен Абай Құнанбаев көшесіне дейін, Абай Құнанбаев көшесінің оңтүстік бетімен Т.Көмекбаев көшесіне дейін, Т.Көмекбаев көшесінің шығыс бетімен Меңей батыр көшесіне дейін, Меңей батыр көшесінің солтүстік бетімен Т.Көмекбаев көшесіне дейін, Т.Көмекбаев көшесінің шығыс бетімен Султан Сүлейменов көшесіне дейін, Султан Сүлейменов көшесінің солтүстік бетімен Жақсан Шүленов көшесін қиып өтіп, Ардақ Қазиев көшесі және Сейхун тұйық көшесін толық қамти отырып, темір жолға дейін және темір жолдың оңтүстік бойымен вокзалға дейінгі үйлер.
2
№97
Жосалы кенті Қорқыт ата көшесі №62, "Қармақшы аудандық білім бөлімінің №121 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
"Достық" автобекетінен Сырдария өзенінің солтүстік бетімен Қараөзек өзеніндегі темір жол көпіріне дейін, темір жол көпірінен темір жолдың оңтүстік бойымен Т.Тоқтаров көшесіне дейін, Т.Тоқтаров көшесін толық қамти отырып Султан Сүлейменов көшесіне дейін, Султан Сүлейменов көшесінің оңтүстік бетімен Т.Көмекбаев көшесіне дейін, Т.Көмекбаев көшесінің шығыс бетімен Ыбырай Алтынсарин көшесіне дейін, Ыбырай Алтынсарин көшесінің оңтүстік бетімен Ә.Ниетбай көшесіне дейін, Ә.Ниетбай көшесінің шығыс бетімен "Достық" автобекетіне дейінгі үйлер.
3
№98
Жосалы кенті Ә.Жомартов көшесі №5, "Қармақшы аудандық білім бөлімінің А.Жанпейісов атындағы №105 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

О внесении изменения в решение акима Кармакшинского района № 25 от 12 ноября 2015 года "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Кармакшинского района Кызылординской области от 22 октября 2020 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 октября 2020 года № 7752
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года аким Кармакшинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кармакшинского района от 12 ноября 2015 года № 25 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5225, опубликовано в газете "Қармақшы таңы" от 12 декабря 2015 года и в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 января 2016 года) следующее изменение:
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Кармакшинского района Омарову Ж.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района М. Калдарбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председателем Кармакшинской
районной территориальной
избирательной комиссией
Приложение к решению
акимата Кармакшинского района
от 22 октября 2020 года № 30
Приложение к решению
акима Кармакшинского района
от 12 ноября 2015 года
Избирательные участки по Кармакшинскому району
Избирательный участок
Место расположения
Границы избирательных участков
1
№95
Поселок Жосалы, улица Амангельды №2А, коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа №27 имени С.Ескараева Кармакшинского районного отдела образования".
От железнодорожного вокзала по восточной стороне улицы Турмагамбета Изтилеуова до улицы Н.Сералиева, по восточной стороне улицы Н.Сералиева до улицы Абая Кунанбаева, по южной стороне улицы Абая Кунанбаева до улицы Т.Комекбаева, по восточной стороне улицы Т.Комекбаева до улицы Меней батыра, по северной стороне улицы Меней батыра до улицы Т.Комекбаева, по восточной стороне улицы Т.Комекбаева до улицы Султана Сулейменова, по северной стороне улицы Султана Сулейменова, пересекая улицу Жаксана Шуленова и полностью охватывая улицу Ардака Казиева и переулок Сейхун до железной дороги и дома по южной стороне железной дороги до вокзала.
2
№97
Поселок Жосалы, улица Коркыт ата №62, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №121 Кармакшинского районного отдела образования".
От автовокзала "Достык" по северной стороне реки Сырдарья до железнодорожного моста на реке Караозек, от железнодорожного моста по южной стороне железной дороги до улицы Т.Токтарова, полностью охватывая улицу Т.Токтарова до улицы Султана Сулейменова, по южной стороне улицы Султана Сулейменова до улицы Т.Комекбаева, по восточной стороне улицы Т.Комекбаева до улицы Ыбырая Алтынсарина, по южной стороне улицы Ыбырая Алтынсарина до улицы А.Ниетбая, дома по восточной стороне А.Ниетбая до автовокзала "Достык".
3
№98
Поселок Жосалы, улица А. Жомартова №5, коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа №105 имени А.ЖанпейсоваКармакшинского районного отдела образования".

"Қармақшы аудандық білім бөлімінің Тәйімбет Көмекбаев атындағы №250 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің солтүстік бетінен бастап Абыт көлінің батыс бетімен Ізтілеу Мүсірбаев көшесіне дейін, одан әрі Ізтілеу Мүсірбаев көшесінің оңтүстік-батыс бетімен "Жосалы-Жалағаш" автожолына дейін, Жалағаштан келетін жолдың оңтүстік бетімен кенттің батыс бетіндегі теміржол көпіріне дейін, теміржолдың солтүстік бетімен "Қармақшы аудандық білім бөлімінің Тәйімбет Көмекбаев атындағы №250 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне дейінгі үйлер.
4
№100
Жосалы кенті М.Мәметова көшесі №25, "Қармақшы аудандық білім бөлімінің О.Шораяқұлы атындағы №30 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Ізтілеу Мүсірбаев көшесінің солтүстік-шығыс бетімен Ү.Томанов көшесіне дейін, Ү.Томанов көшесінің батыс бетімен Шығыс каналы көпіріне дейін, оның солтүстік-шығыс бетін айналып, Жосалы кентінің шығыс-солтүстік бетімен кенттің батыс бетіндегі теміржол көпіріне дейін, "Жосалы-Жалағаш" авто жолымен Ізтілеу Мүсірбаев көшесіне дейінгі үйлер.
5
№119
Қызылорда облысы, Байқоныр қаласы 5 ықшам ауданы №11А, "Қармақшы аудандық білім бөлімінің №275 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
5 "А" ықшам ауданы №9/1, 9/3, 9/4, 11,12,13,14,17,18 үйлер, 5 ықшам ауданы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер.
6
№120
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы 7 ықшам ауданы №22А, "Тұрғын үй шаруашылығы" мемлекеттік унитарлық кәсіпорнының №5 тұрғын үй пайдалану учаскесі.
7 ықшам ауданы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 21 "б", 22, 23, 24, 25, 26, 27, 102, 103, 104 үйлер, 7 "А" ықшам ауданы №4, 5 үйлер.
7
№122
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы 6 "А" ықшам ауданы №19, "Қармақшы ауданы білім бөлімі №277 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
6 ықшам ауданы №21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 37, 37 "А", 76 үйлер, 6 "А" ықшам ауданы №20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 80 үйлер, 7 "А" ықшам ауданы №1, 2, 3 үйлер.
8
№126
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы Г.Титов көшесі №2, "№1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
8 Март көшесі №2, 4, 6, 8 үйлер, М.Горький көшесі №2, 4, 6, 10, 12 үйлер, С.Королев даңғылы №2, 3, 3 "А", 4, 6, 9 үйлер, А.Максимов көшесі №5 үй, Лесной, Новый тұйық көшелері, Авиационный, Набережная, Н.Носов, Октябрьская, Первомайская, Пионерская, В.Комаров, Ленин, Н.Осташев, Г.Титов, Школьная көшелері, Л.Шубников көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 18 үйлер.

От северной стороны коммунального государственного учреждения "школа-лицей №250 имени Таимбета Комекбаева Кармакшинского районного отдела образования" по западной стороне озера Абыт до улицы Изтилеу Мусирбаева, далее по юго-западной стороне улицы Изтилеу Мусирбаева до автодороги "Жосалы-Жалагаш", по южной стороне дороги от Жалагаша до железнодорожного моста на западной стороне поселка, дома по северной стороне железной дороги до коммунального государственного учреждения "школа-лицей №250 имени Таимбета Комекбаева Кармакшинского районного отдела образования".
4
№100
Поселок Жосалы, улица М.Маметовой №25, коммунальное государственное учреждение
"Средняя школа №30 имени О.Шораякулы Кармакшинского районного отдела образования".
По северо-восточной стороне улицы Изтилеу Мусирбаева до улицы У.Томанова, по западной стороне улицы У.Томанова до моста канала Шыгыс, обходя его северо-восточную сторону, по восточной стороне поселка Жосалы до железнодорожного моста на западной стороне поселка, дома по автодороге "Жосалы-Жалагаш" до улицы Изтилеу Мусирбаева.
5
№119
Кызылординская область, город Байконыр, 5 микрорайон №11А, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №275 Кармакшинского районного отдела образования".
5 "А" микрорайон дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 5 "А" микрорайон дома №9/1, 9/3, 9/4, 11, 12, 13, 14, 17, 18.
6
№120
Кызылординская область, город Байконыр, 7 микрорайон №22А, жилищно-эксплуатационный участок №5 государственного унитарного предприятия "Жилищное хозяйство".
7 микрорайон дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 21 "б", 22, 23, 24, 25, 26, 27, 102, 103, 104, 7 "А" микрорайон дома №4,5.
7
№122
Кызылординская область, город Байконыр, 6 "А" микрорайон №19, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №277 Кармакшинского районного отдела образования".
6 микрорайон дома №21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 37, 37 "А", 76, 6 "А" микрорайон дома №20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 80, 7 "А" микрорайон дома №1, 2, 3.
8
№126
Кызылординская область, город Байконыр, улица Г.Титова №2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №1".
Улица 8 Марта дома №2, 4, 6, 8, улица М.Горького дома №2, 4, 6, 10, 12 , проспект С.Королева дома №2, 3, 3 "А", 4, 6, 9, улица А.Максимова дом №5, переулки Лесной, Новый, улицы Авиационная, Набережная, Н.Носова, Октябрьская, Первомайская, Пионерская, В.Комарова, Ленина, Н.Осташева, Г.Титова, Школьная, улица Л.Шубникова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 18.