"2020-2022 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 284 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 392 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 7908 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 284 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7180 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 107 046,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 58 071,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 160 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 1 048 814,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 125 703,3 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 284 "О бюджете поселка Жосалы на 2020-2022 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 11 декабря 2020 года № 392. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 декабря 2020 года № 7908. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 284 "О бюджете поселка Жосалы на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7180, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 20 января 2020 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 107 046,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 58 071,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 160 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 048 814,8 тысяч тенге";
2) затраты – 1 125 703,3 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.