2021-2023 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 420 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8001 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 275 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 515 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 37 760 мың теңге;
2) шығындар – 38 645,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -370,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 370,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.03.2021 № 30 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға аудандық бюджеттен Жосалы ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 36 044 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2021 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2021 жылға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. 2021 жылға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Б. Нысанбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының

О бюджете сельского округа Жосалы на 2021-2023 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 420. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 8001.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жосалы на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 275 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 515 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 37 760 тысяч тенге;
2) затраты – 38 645,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -370,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 370,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.03.2021 № 30 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в 2021 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Жосалы установлен в размере 36 044 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетной программы на 2021 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жосалы на 2021 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 5.
5. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жосалы на 2021 год за счет районного бюджета согласно приложению 6.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
Б. Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата

11129
3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 420
шешіміне 4-қосымша
Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2021 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 420
шешіміне 5-қосымша
2021 жылға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1 406,0
1
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 406,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 420
шешіміне 6-қосымша
2021 жылға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
310,0
1
Қармақшы ауданы Жосалы ауылдық округінде балалар және спорт алаңын салу жұмыстарына мемлекеттік сараптама әзірлеуге
310,0

11129
3.Чистое бюджетное кредитование
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 420
Перечень бюджетной программы на 2021 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 420
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жосалы на 2021 год за счет республиканского бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
1 406,0
1
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 406,0
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 420
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жосалы на 2021 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
310,0
1
На разработку государственной экспертизы на устройство детской и спортивной площадки в сельском округе Жосалы Кармакшинского района
310,0