2021-2023 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 417 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8005 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 318 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 896 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 40 422 мың теңге;
2) шығындар – 41 474,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -156,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 156,4 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 156,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.08.2021 № 74; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 102 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2021 жылға аудандық бюджеттен Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 32 799 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2021 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2021 жылға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. 2021 жылға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Б. Нысанбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 417 шешіміне 1-қосымша
Алдашбай Ахун ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті

О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2021-2023 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 417. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 8005. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Алдашбай Ахун на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 318 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 896 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 40 422 тысяч тенге;
2) затраты – 41 474,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -156,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 156,4 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 156,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.08.2021 № 74; с изменением, внесенным решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 102 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в 2021 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Алдашбай Ахун установлен в размере 32 799 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетной программы на 2021 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2021 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 5.
5. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2021 год за счет районного бюджета согласно приложению 6.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
Б. Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 417
Бюджет сельского округа Алдашбай Ахун на 2021 год

11408
3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 417
шешіміне 4-қосымша
Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2021 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 417
шешіміне 5-қосымша
2021 жылға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1 462,0
1
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 462,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 417 шешіміне 6-қосымша
2021 жылға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер

11408
3.Чистое бюджетное кредитование
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 417
Перечень бюджетной программы на 2021 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 417
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2021 год за счет республиканского бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
1 462,0
1
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 462,0
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 417
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2021 год за счет районного бюджета

Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 102 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
4 186,0
1
Алдашбай Ахун ауылдық округіне ауылға арық қазу жұмыстары үшін
2 400,0
2
жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
1 786,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 417 шешіміне 7-қосымша
2021 жылға арналған АлдашбайАхун ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 7-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 102 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1 975,0
1
жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
1 975,0

Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 102 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
4 186,0
1
Работы по проведению рытья арыка в сельском округе Алдашбай Ахун
2 400,0
2
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
1 786,0
Приложение 7 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 417
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2021 год за счет областного бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 7 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 102 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
1 975,0
1
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
1 975,0