“Бюджет қаражаты есебінен қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қарашадағы №179 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 5 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 сәуірде № 7333 болып тіркелді
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңы 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Бюджет қаражаты есебінен қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қарашадағы № 179 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6992 болып тіркелген, 2019 жылғы 3 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі А. Шаменов

О признании утратившим силу постановления акимата Жалагашского района от 25 ноября 2019 года №179 “Об утверждении Правил возмещения расходов на служебные командировки за счет бюджетных средств”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 1 апреля 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 апреля 2020 года № 7333
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жалагашского района от 25 ноября 2019 года № 179 “Об утверждении Правил возмещения расходов на служебные командировки за счет бюджетных средств” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6992, опубликовано 3 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района А. Шаменов