“2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №50-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 мамырдағы № 56-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 мамырда № 7414 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 50-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7055 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 06 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 374 766,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 146 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 010 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 144 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 193 802,2 мың теңге;
2) шығындар – 13 171 696,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 810 815,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 951 877,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 141 062 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 607 745,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 607 745,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 741 545,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 147 441 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 697,7 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 1-4, 1-5 -тармақтармен толықтырылсын:
“1-4. “““2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 50-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі №13 қаулысымен:

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2019 года №50-1 “О районном бюджете на 2020 – 2022 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 4 мая 2020 года № 56-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 мая 2020 года № 7414. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 50-1 “О районном бюджете на 2020 – 2022 годы” (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7055, опубликовано в газете “Жалағаш жаршысы” 06 января 2020 года и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 14 января 2020 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить районный бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 374 766,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 146 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 010 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 144 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 193 802,2 тысяч тенге;
2) затраты – 13 171 696,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 810 815,8 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 951 877,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 141 062 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 607 745,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 607 745,6 тысяч тенге;
поступление займов – 1 741 545,8 тысяч тенге;
погашение займов – 147 441 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 697,7 тысяч тенге.”;
дополнить пунктами 1-4, 1-5 следующего содержания:
“1-4. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 9 апреля 2020 года №13 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 5 января 2020 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 50-1 “О районном бюджете на 2020-2022 годы”””:

Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін Ә.Оналбаев атындағы №117 орта мектептің ғимаратының күрделі жөндеуге 219 093,0 мың теңге, Аққыр ауылындағы №188 орта мектеп ғимаратының күрделі жөндеуге 229 909,0 мың теңге, Жалағаш кентіндегі көшелерді орташа жөндеуге 586 040,8 мың теңге бөлінгені;
Республикалық бюджеттен көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға бөлінген 293 913,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттердің қысқартылғаны;
Облыстық бюджеттен көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға бөлінген 10 000,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттердің қысқартылғаны ескерілсін.
1-5. “““2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 374 шешімін іске асыру туралы” Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 129 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі №25 қаулысымен:
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығындарды өтеуге 56 064,0 мың теңге бөлінгені;
Төтенше жағдай режимін енгізуге байланысты аудан бюджетінен облыстық бюджетке 180 636,0 мың теңге қайтарылғаны;
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке 142 509,0 мың теңге, қоғамдық жұмыстарға 316 191,0 мың теңге, Жалағаш кентіндегі “Наркескен спорт клубы” ғимаратын ағымдағы жөндеу жұмыстарына 33 514,0 мың теңге, М.Шәменов аулындағы спорт алаңының ағымдағы жөндеуге 7 128,9 мың теңге, Қ.Қазантаев атындағы мәдениет үйі ғимаратын ағымдағы жөндеу жұмыстарына 5 000,0 мың теңге, “Мәдениет және өнерді дамыту орталығы” ғимаратының спорт залын ағымдағы жөндеу жұмыстарына 51 791,3 мың теңге, Таң ауылындағы ауылдық мәдениет үйі ғимаратын ағымдағы жөндеу жұмыстарына 13 685,6 мың теңге, Жалағаш кентінің орталық алаңын абаттандыру жұмыстарына 50 110,0 мың теңге, Ақсу елді мекенінің көшелерін жарықтандыруға 6 462,0 мың теңге, Ақсу елді мекеніне кіре беріс аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын жарықтандыруға 18 218,3 мың теңге, аудандық маңызы бар “Самара-Шымкент-Тан” (0-3,3 км) автомобиль жолын орташа жөндеуге 105 999,0 мың теңге, “Самара-Шымкент-Жөсалы-Жалағаш-Қаракеткен” (0-2,575 км) автомобиль жолын орташа жөндеуге 91 788,6 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені;
Облыстық бюджеттен мектепке дейінгі білім беру ұйымдары мен жалпы білім беретін мектептерін “Абайтану әліппесі” және “Даналық әліппесі” интерактивті интеллектуалды оқу-әдістемелік кешендермен қамтамасыз етуге 1 950,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер және Жалағаш кентіндегі әкімшілік ғимаратының құрылысына 59 439,1 мың теңге нысаналы даму трансферттері бөлінгені;

Выделены 229 909,0 тысяч тенге на капитальный ремонт зданий средней школы №117 имени А.Оналбаева, 219 093,0 тысяч тенге на капитальный ремонт школы №188, 586 040,8 тысяч тенге на средний ремонт улиц в поселке Жалагаш для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости;
Сокращены целевые текущие трансферты 293 913,0 тысяч тенге выделенные из республиканского бюджета на реализацию приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
Сокращены целевые текущие трансферты 10 000,0 тысяч тенге выделенные из областного бюджета на реализацию приоритетных проектов транспортной инфраструктуры.
1-5. Учесть, что постановлением акимата Кызылординской области от 24 апреля 2020 года №25 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 23 декабря 2019 года №129 "О реализации решения Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 374 “Об областном бюджете на 2020-2022 годы”””:
Выделены из республиканского бюджета 56 064,0 тысяч тенге на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субьектов малого и среднего бизнеса;
Возвращены 180 636,0 тысяч тенге в связи с введением режима чрезвычайного положения из районного бюджета в областной бюджет;
Выделены из республиканского бюджета в рамках Дорожной карты занятости на 2020 - 2021 годы 142 509,0 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи, 316 191,0 тысяч тенге на общественные работы, 33 514,0 тысяч тенге на текущий ремонт зданий “Спортивный клуб Наркескен” в поселке Жалагаш, 7 128,9 тысяч тенге на текущий ремонт спорт площадки в селе М.Шаменов, 5 000,0 тысяч тенге на текущий ремонт здания Дома культуры имени К. Казантаева, 51 791,3 тысяч тенге на текущий ремонт спорт зала зданий “Центр развития культуры и искусства”, 13 685,6 тысяч тенге на текущий ремонт здания сельского Дома культуры в селе Тан, 50 110,0 тысяч тенге на благоустройство центральной площади поселка Жалагаш, 6 462,0 тысяч тенге на освещение улиц населенного пункта Аксу, 18 218,3 тысяч тенге на освещение автомобильных дорог районного значения на въезде к населенному пункту Аксу, 105 999,0 тысяч тенге на средний ремонт автомобильной дороги районного значения “Самара-Шымкент-Тан” (0-3,3 км), 91 788,6 тысяч тенге на средний ремонт автомобильной дороги районного значения “Самара-Шымкент-Жосалы-Жалагаш-Каракеткен” (0-2,575 км);
Выделены целевые текущие трансферты из областного бюджета на обеспечение дошкольных организаций образования и общеобразовательных школ интерактивно-интеллектуальными учебно-методическими комплексами “Абайтану әліппесі” и “Даналық әліппесі” 1 950,0 тысяч тенге и целевые трансферты на развитие 59 439,1 тысяч тенге на строительство административного здания в поселке Жалагаш;

Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін Жалағаш кентінде Алмағамбетов көшесі бойындағы емхана ғимаратын бала бақша етіп реконструкциялауға 249 666,0 мың теңге, Жалағаш кенті “Дәуімбай” учаскесінде салынатын бір пәтерлі 3 бөлмелі арендалық 30 тұрғын үй құрылысы 91 000,0 мың теңге ішкі қарыздар есебінен бөлінгені ескерілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

Выделены за счет внутренних займов в рамках Дорожной карты занятости 249 666,0 тысяч тенге на реконструкцию здания поликлиники под детский сад по улице Алмагамбетова в поселке Жалагаш, 91 000,0 тысяч тенге на строительство одноквартирных 3-х комнатных 30-ти арендных жилых домов на участке Даумбай в поселке Жалагаш.”
приложения 1, 4, 5, 6, 8 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

көрсетілген шешім осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес 12- қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
56-сессиясының төрағасы, Жалағаш
аудандық мәслихатының хатшысы
М. Еспанов
Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 мамыры №56-1 шешіміне 1-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №50-1 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

указанное решение дополнить приложением 12 согласно приложению 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 56 сессии Жалагашского
районного маслихата, секретарь
Жалагашского районного маслихата
М. Еспанов
Приложение 1 к решению Жалагашского районного маслихата от 4 мая 2020 года №56-1
Приложение 1 к решению Жалагашского районного маслихата от “23” декабря 2019 года №50-1
Бюджет района на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

398266
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
771955
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
588456
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25866
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
4788
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
184
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4118
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
39824
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5293
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
52242
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
51184
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
28888
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
660
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6369
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
21859
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
588 433,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23431
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
158
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
23273
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
546784,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
91000
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
2123
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
453661,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18218,3
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
18218,3
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
752 177,8
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

398266
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
771955
004
Программа занятости
588456
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25866
007
Оказание жилищной помощи
4788
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
184
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4118
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39824
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5293
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
52242
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
51184
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
28888
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
660
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6369
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
21859
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
588 433,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23431
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
158
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
23273
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
546784,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
91000
005
Развитие коммунального хозяйства
2123
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
453661,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18218,3
015
Освещение улиц в населенных пунктах
18218,3
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
752 177,8
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

586040,8
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
365837
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
365837
008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
365837
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
141062
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
141062
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
141062
Бюджет тапшылығы (профициті )
-1 607 745,6
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1607745,6
7
Қарыздар түсімдері
1 741 545,8
2
Қарыз алу келісім -шарттары
1741545,8
03
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органы алатын қарыздар
1741545,8
16
Қарыздарды өтеу
147441
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
147441
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
147441
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
13697,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
13697,7
Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 мамыры №56-1 шешіміне 2-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №50-1 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
333 110
Білім беру ұйымдарын жаңа модификациялы пәндік кабинеттермен қамтамасыз ету
120057
Облыстағы жалпы білім беру инновациялық мектептеріндегі IT сыныптарын 3D құрылғылармен жабдықтауға
5000
Білім беру нысандарын бейнебақылаумен қамтамасыз ету
17865
Жалпы білім беру мектептерді қосымша дефектолог бірліктермен қамтамасыз ету
5303
2019-2021 жылдарға арналған әлеуметтік жол картасы негізінде көп балалы және аз қамтамасыз етілген отбасыларды қолдау
44004
2019-2020 оқу жылында сынып жиынтықтарының ұлғаюына
36487
Мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған инклюзивті орта қалыптастыруға бағытталған жол картасы есебінен
27823
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары мен жалпы білім беретін мектептерін "Абайтану әліппесі" және “Даналық әліппесі” интерактивті интеллектуалды оқу-әдістемелік кешендермен қамтамасыз етуге
1950
Еңбек нарығын дамытуға
36705
“Инватакси” қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2766
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілгендерге бір реттік әлеуметтік көмек төлеуге
20600
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсету
7657
Туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсету

586040,8
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
365 837
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
365837
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
365837
5
Погашение бюджетных кредитов
141 062
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
141062
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
141062
Дефицит (профицит) бюджета
-1 607 745,6
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1607745,6
7
Поступление займов
1 741 545,8
2
Договоры займа
1741545,8
03
Займы, получаемые местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1741545,8
16
Погашение займов
147441
452
Отдел финансов района (города областного значения)
147441
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
147441
8
Используемые остати бюджетных средств
13 697,7
1
Свободные остатки бюджетных средств
13697,7
Приложение 2 к решению Жалагашского районного маслихата от 4 мая 2020 года №56-1
Приложение 4 к решению Жалагашского районного маслихата от “23” декабря 2019 года №50-1
Целевые текущие трансферты предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
333 110
Обеспечение общеобразовательных школ области кабинетами новой модификации
120057
На оснащение ІТ-классов инновационных школ области 3D оборудованиями
5000
Обеспечение видеонаблюдением объектов образование
17865
Обеспечение общеобразовательных школ дополнительными дефектологами
5303
Поддержка многодетных и малообеспеченных семей на основании социальной дорожной карты на 2019-2021 годы
44004
Увеличение класс-комплектов на 2019-2020 учебный год
36487
Дорожная карта для создания инклюзивной среды для детей с ограниченными возможностями
27823
Обеспечение дошкольных организаций образования и общеобразовательных школ интерактивно-интеллектуальными учебно-методическими комплексами "Абайтану әліппесі" и "Даналық әліппесі"
1950
на развитие рынка труда
36705
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2766
На выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и отдельным категориям приравненных к ним лиц
20600
Оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
7657
Оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения

6893
Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 мамыры №56-1 шешіміне 3-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №50-1 шешіміне 5-қосымша
2020 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
2 120 552
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
64503
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге

6893
Приложение 3 к решению Жалагашского районного маслихата от 4 мая 2020 года №56-1
Приложение 7 к решению Жалагашского районного маслихата от “23” декабря 2019 года №50-1
Целевые текущие трансферты предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
2 120 552
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
64503
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования

12864
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
809729
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
564656
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар
58301
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
260344
Балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакеті
103326
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
6369
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
19093
еңбек нарығын дамытуға

12864
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
809729
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
564656
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
58301
на выплату государственной адресной социальной помощи
260344
на гарантированный социальный пакет детям
103326
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6369
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
19093
на развитие рынка труда

196675
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
24692
Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 мамыры №56-1 шешіміне 4-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №50-1 шешіміне 6-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы

196675
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
24692
Приложение 4 к решению Жалагашского районного маслихата от 4 мая 2020 года №56-1
Приложение 6 к решению Жалагашского районного маслихата от “23” декабря 2019 года №50-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего

022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
38939
Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 мамыры №56-1 шешіміне 6-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №50-1 шешіміне 12-қосымша
2020 жылға арналған аудан бюджетіне “Жұмыспен қамту жол картасы” шеңберінде қаржыландырылған жобалар тізбесі
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
1 759 406,5
Білім бөлімі
449 002,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
449002,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
858 618,7
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
586040,8
Ақсу елді мекенінің көшелерін жарықтандыру
6462
Ақсу елді мекеніне кіре беріс аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын жарықтандыру жұмыстары
18218,3
Жалағаш кентінің орталық алаңын абаттандыру
50110
Аудандық маңызы бар "Самара-Шымкент-Тан" (0-3,3 км) автомобиль жолын орташа жөндеу
105999
Аудандық маңызы бар "Самара-Шымкент-Жөсалы-Жалағаш-Қаракеткен" (0-2,575 км) автомобиль жолын орташа жөндеу
91788,6
Дене шынықтыру және спорт бөлімі
40 642,9
Жалағаш кентіндегі "Наркескен спорт клубы" ғимаратын ағымдағы жөндеу жұмыстары
33514,0
М.Шәменов аулындағы спорт алаңының ағымдағы жөндеу жұмыстары
7128,9
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
70 476,9
Қ.Қазантаев атындағы мәдениет үйі ғимаратын ағымдағы жөндеу жұмыстары
5000
Мәдениет және өнерді дамыту орталығы ғимаратының спорт залын ағымдағы жөндеу жұмыстары
51791,3
Таң ауылы "Ауылдық мәдениет үйі" ғимаратын ағымдағы жөндеу жұмыстары
13685,6
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
340 666
Жалағаш кентінде Алмағамбетов көшесі 15 бойындағы емхана ғимаратын бала бақша етіп реконструкциялау
249666
Жалағаш кенті "Дәуімбай" учаскесінде салынатын бір пәтерлі 3 бөлмелі арендалық 30 тұрғын үй құрылысы
91000

022
Развитие транспортной инфраструктуры
38939
Приложение 6 к решению Жалагашского районного маслихата от 4 мая 2020 года №56-1
Приложение 12 к решению Жалагашского районного маслихата от “23” декабря 2019 года №50-1
Список финансируемых проектов в районном бюджете на 2020 год в рамках "Дорожной карты занятости"
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1 759 406,5
Образование
449 002,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
449002,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
858 618,7
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
586040,8
Освещение улиц населенного пункта Аксу
6462
Освещение автомобильных дорог районного значения на въезде к населенному пункту Аксу
18218,3
Благоустройство центральной площади поселка Жалагаш
50110
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Тан", (0-3,3 км) в Жалагашском районе
105999
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Жосалы-Жалагаш-Каракеткен", (0-2,575 км)
91788,6
Отдел физической культуры и спорта
40 642,9
Текущий ремонт зданий "Спортивный клуб "Наркескен" в п. Жалагаш
33514,0
Текущий ремонт спорт площадки в ауле им. М.Шаменова
7128,9
Отдел культуры и развития языков
70 476,9
Текущий ремонт здания "Дом культуры им. К. Казантаева"
5000
Текущий ремонт здания спорт зала "Центр развития культуры и искусства"
51791,3
Текущий ремонт здания "Сельский Дом культуры" в с. Тан
13685,6
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
340 666
Реконструкция здания поликлиники под детский сад по ул. Алмагамбетова № 15 в поселке Жалагаш
249666
Строительство одноквартирных 3-х комнатных 30-ти жилых домов на участке Даумбай в кенте Жалагаш,
91000