“Жалағаш ауданының жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қарашадағы №261 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 7 шілдедегі № 89 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 7560 болып тіркелді
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңы 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Жалағаш ауданының жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 261 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6510 болып тіркелген, 2018 жылғы 21 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі А. Шаменов

О признании утратившим силу постановления акимата Жалагашского района от 9 ноября 2018 года №261 “Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственным служащим местных исполнительных органов Жалагашского района и его описания”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 7 июля 2020 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 июля 2020 года № 7560
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жалагашского района от 9 ноября 2018 года № 261 “Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственным служащим местных исполнительных органов Жалагашского района и его описания” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6510, опубликовано 21 ноября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района А. Шаменов