“Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 37-3 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 63-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 қыркүйекте № 7660 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 5-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 5-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26, 50-баптарына және “Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы” Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 37-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6711 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидалары:
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
“5-1. Тұрғын үй көмегін алуға үміткер отбасының (азаматтың) жиынтық табысын есептеу Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 226 бұйрығымен бекітілген Тұрғын үй көмегін алуға үміткер отбасының (Қазақстан Республикасы азаматының) жиынтық табысын есептеу тәртібіне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 20498 нөмірмен тіркелген) сәйкес есептеледі.”.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының 63-сессиясының төрағасы Е. Абдикадиров
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы М. Еспанов

О внесении дополнения в решение Жалагашского районного маслихата от 22 февраля 2019 года № 37-3 “Об утверждении Правил оказания жилищной помощи”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22 сентября 2020 года № 63-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 сентября 2020 года № 7660. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14 апреля 2021 года № 5-3
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.04.2021 № 5-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 26, 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 “Oб утверждении Правил предоставления жилищной помощи” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 22 февраля 2019 года № 37-3 “Об утверждении Правил оказания жилищной помощи” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6711, опубликовано 15 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее дополнение:
Правила оказания жилищной помощи, утвержденные указанным решением:
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
“5-1. Исчисления совокупного дохода семьи (гражданина), претендующий на получение жилищной помощи рассчитывается на основании Порядка исчисления совокупного дохода семьи (гражданина Республики Казахстан), претендующий на получение жилищной помощи, утвержденный приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 24 апреля 2020 года № 226 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 20498).”.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 63 сессии Жалагашского районного маслихата Е. Абдикадиров
Cекретарь Жалагашского районного маслихата М. Еспанов