2021 – 2023 жылдарға арналған Мырзабай ахун ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 70-13 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 8052 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Мырзабай ахун ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 781 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1343 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 40 438 мың теңге;
2) шығындар – 42 269,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджете сельского округа Мырзабай ахун на 2021-2023 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 70-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2021 года № 8052. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Мырзабай ахун на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 781 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1343 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 40 438 тысяч тенге;
2) затраты – 42 269,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 488,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 07.12.2021 № 11-13 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының 70-сессиясының төрағасы А. Бекжанов
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы М. Еспанов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 70-13 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Мырзабай ахун ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 488,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2021 № 11-13 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 70 сессии Жалагашского районного маслихата А. Бекжанов
Секретарь Жалагашского районного маслихата М. Еспанов
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года №70-13
Бюджет сельского округа Мырзабай ахун на 2021 год