Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Мырзабай ахун ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 сәуірде № 7405 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 3 қорытындысына сәйкес, Мырзабай ахун ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мырзабай ахун ауылдық округінің Мырзабай ахун ауылындағы “Колхоз” көшесі “Кенжебек Оспанов” есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мырзабай ахун ауылдық
округінің әкімі
Б. Нурмаханов

О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Мырзабай ахун Жалагашского района Кызылординской области от 27 апреля 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 апреля 2020 года № 7405
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан” и заключением Областной ономастической комиссии от 10 декабря 2019 года № 3, аким сельского округа Мырзабай ахун РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу “Колхоз” села Мырзабай ахун сельского округа Мырзабай ахун именем “Кенжебек Оспанов”.
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Мырзабай ахун Б. Нурмаханов