"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №388 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 434 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 сәуірде № 7335 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюжет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 388 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7104 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 21 877 245,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 232 535 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 045 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 743 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 593 922,8 мың теңге;
2) шығындар – 21 995 256,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 223 194 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 343 717 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 120 523 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 223 194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 223 194 мың теңге;
7) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 118 011,1 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №388 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31 марта 2020 года № 434. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 апреля 2020 года № 7335. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 388 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7104, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 10 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 21 877 245,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 232 535 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 045 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43 743 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 593 922,8 тысяч тенге;
2) затраты – 21 995 256,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 223 194 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 343 717 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 120 523 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 223 194 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 223 194 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 118 011,1 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

514528
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58848
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
348926
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
69186
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
828
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12848
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
19019
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4873
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2554651
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3533
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3533
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1683399
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1683399
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
822826
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
526359
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
53200
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
7520
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
60
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7863
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
92431
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16350
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
65795
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53248
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

514528
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
58848
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
348926
005
Приобретение и доставка учебников, учебно – методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
69186
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
828
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка – сироты (детей - сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12848
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого – медико – педагогической консультативной помощи населению
19019
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4873
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2554651
464
Отдел образования района (города областного значения)
3533
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3533
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1683399
010
Государственная адресная социальная помощь
1683399
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
822826
004
Программа занятости
526359
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
53200
007
Оказание жилищной помощи
7520
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
60
009
Материальное обеспечение детей – инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7863
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
92431
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16350
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
65795
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53248
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

4637
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4637
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
26635
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22120
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4515
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
35077
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21956
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13121
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
70440
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
70440
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
70440
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
119879
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
34517
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34517
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
30689
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17858
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
12831
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
54673
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
54673
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31011
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
31011
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31011
12
Көлiк және коммуникация
195739
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
173863
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25750
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
5066
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
143047
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

4637
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
4637
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
26635
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
22120
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4515
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
35077
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
21956
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13121
09
Топливно– энергетический комплекс и недропользование
70440
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
70440
036
Развитие газотранспортной системы
70440
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
119879
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
34517
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
34517
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
30689
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17858
004
Организация работ по зонированию земель
12831
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
54673
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
54673
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31011
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
31011
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
31011
12
Транспорт и коммуникации
195739
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
173863
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
25750
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
5066
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
143047
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)