"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №388 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 маусымдағы № 463 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 маусымда № 7516 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюжет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 388 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7104 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер –23 809 714,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 044 828 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 045 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 743 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 714 098,8 мың теңге;
2) шығындар – 23 927 725,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 464 614 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 585 137 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 120 523 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 464 614 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 464 614 мың теңге;
7) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары –118 011,1 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №388 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10 июня 2020 года № 463. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 июня 2020 года № 7516. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 388 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7104, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 10 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 23 809 714,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 044 828 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 045 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43 743 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 714 098,8 тысяч тенге;
2) затраты – 23 927 725,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 464 614 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 585 137 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 120 523 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 464 614 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 464 614 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 118 011,1 тысяч тенге.".

Аталған шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезектен тыс ХLV сессиясының төрағасы А. Кыстаубаева
Жаңақорған аудандық мәслихаты хатшысының уақытша міндетін атқарушы С. Абдуллаев
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 10 маусымы
№ 463 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 388 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Түсімдер

Приложение 1, 5 к решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХLV сессии Жанакорганского районного маслихата А. Кыстаубаева
Исполняющий обязанности секретаря Жанакорганского районного маслихата С. Абдуллаев
Приложение 1
к решению Жанакорганского
районного маслихата
от 10 июня 2020 года № 463
Приложение 1
к решению Жанакорганского
районного маслихата
от 26 декабря 2019 года №388
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Поступления

20 659
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 659
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
44 366
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 366
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 809
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 809
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3 821
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
3 821
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
18 167
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 167
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
61 426
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 193
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
233
02
Қорғаныс
25 381
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22 195
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
22 195
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 186
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 186
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
27 429
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27 429
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
27 429
04
Бiлiм беру
12 612 172
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
110 664
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
34 676
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
75 988
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 974 467
003
Жалпы білім беру
11 672 189
006
Балаларға қосымша білім беру
302 278
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

20 659
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
20 659
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
44 366
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
44 366
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 809
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
20 809
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3 821
040
Развитие объектов государственных органов
3 821
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
18 167
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
18 167
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
61 426
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
61 193
003
Капитальные расходы государственного органа
233
02
Оборона
25 381
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22 195
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
22 195
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 186
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 186
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
27 429
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27 429
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
27 429
04
Образование
12 612 172
464
Отдел образования района (города областного значения)
110 664
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
34 676
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
75 988
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 974 467
003
Общеобразовательное обучение
11 672 189
006
Дополнительное образование для детей
302 278
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

9 363
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9 363
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
517 678
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 848
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
348 926
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
72 336
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
828
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12 848
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
19 019
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 873
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 100 095,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 533
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 533
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 853 755,9
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 853 755,9
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 197 914
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
901 447
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
53 200
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 520
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
60
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 863
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
92 431
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16 350
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

9 363
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
9 363
464
Отдел образования района (города областного значения)
517 678
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
58 848
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
348 926
005
Приобретение и доставка учебников, учебно – методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
72 336
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
828
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка – сироты (детей - сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 848
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого – медико – педагогической консультативной помощи населению
19 019
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 873
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 100 095,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 533
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 533
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 853 755,9
010
Государственная адресная социальная помощь
1 853 755,9
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 197 914
004
Программа занятости
901 447
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
53 200
007
Оказание жилищной помощи
7 520
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
60
009
Материальное обеспечение детей – инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 863
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
92 431
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 350
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

65 795
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53 248
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
44 893
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 599
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12 738
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
29 556
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
306 116
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 910
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
9 575
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
335
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27 652
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
15 276
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
12 376
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
266 054
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
225 894
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
40 160
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 500
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
2 500
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
424 445,4
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
97 134
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
97 134
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
91 635,4
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 686
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
54 653
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 279
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
13 571,4
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
446
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

65 795
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53 248
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
44 893
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 599
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 738
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
29 556
07
Жилищно– коммунальное хозяйство
306 116
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 910
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
9 575
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
335
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27 652
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
15 276
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12 376
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
266 054
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
225 894
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
40 160
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 500
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2 500
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
424 445,4
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
97 134
003
Поддержка культурно – досуговой работы
97 134
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
91 635,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
17 686
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
54 653
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 279
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
13 571,4
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
446
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

32 044,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
32 044,9
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
22 681,9
Қызылорда облысы Жаңақорған кентіндегі № 5 "Балғын" балабақшасын жылумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау (электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерінсіз)
22 681,9
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9 363
Билібай ауылындағы № 255 мектебіне қосымша спорт залы мен асхана, шеберхана салу үшін жоба-сметалық құжаттарын дайындауға
8 246
Жаңақорған кенті Б. Байкенжеев көшесіндегі 600 орындық мектеп құрылысы жұмыс жобасына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуге
617
№167 мектеп ғимаратын қайта құру және кеңейту жұмыс жобасына жоба-сметалық құжаттарын (мемлекеттік сараптамамен қоса алғанда) бастауға
500
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
93 685
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27 652
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
15 276
Жаңақорған кентінен салынатын 3 бөлмелі 2 пәтерлі 10 тұрғын үйдің құрылысына жоба-сметалық құжаттарын жасатуға (мемлекеттік сараптаманы қоса алғанда)
9 673
Жаңақорған кентінен салынатын 18 пәтерлі 2 тұрғын үйдің құрылысына жоба-сметалық құжаттарын жасатуға (мемлекеттік сараптаманы қоса алғанда)
5 603
004
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
12 376
Бесарық ауылдық округіне жаңадан түсетін көшенің инфрақұрылымы жобасын дайдындау үшін және мемлекеттік сараптамадан өткізуге
2 758
Сүттіқұдық ауылдық округіндегі жаңадан пайдалануға берілетін суармалы жерлердегі массивтерінің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына жоба-сметалық құжаттарын әзірлеуге
9 618
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 872,7
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
25 872,7
Төменарық елді мекеніндегі №223 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасауға
1 910,9
Бесарық елді мекеніндегі № 247 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасауға
1 899,2
Түгіскен елді мекеніндегі № 256 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасауға
1 946
Сунақата елді мекеніндегі № 194 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасауға

32 044,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
32 044,9
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
22 681,9
Реконструкция системы теплоснабжения детского сада №5 "Балғын" в поселке Жанакорган Кызылординской области
22 681,9
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
9 363
Подготовка проектно-сметную документацию для строительства дополнительного спортзала и столовой, мастерской для школы № 255 села Билибай
8 246
На проведение комплексной вневедомственной экспертизы рабочего проекта строительства школы на 600 мест по улице Байкенжеева поселка Жанакорган
617
На начало проектно-сметной документации (с государственной экспертизой) к рабочему проекту реконструкции и расширения здания школы № 167
500
7
Жилищно – коммунальное хозяйство
93 685
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27 652
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
15 276
На проектно-сметную документацию на строительство 2-х квартирной 3-х комнатной 10 домов в поселке Жанакорган (проведением государственной экспертизы)
9 673
На проектно-сметную документацию на строительство 18 квартирной 2 домов в селе Жанакорган (проведением государственной экспертизы)
5 603
004
Проектирование и (или) строительство, реконструкция коммунального жилищного фонда
12 376
На проектные работы инфраструктуры сельскому округу Бесарык (проведением государственной экспертизы)
2 758
Разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры массивов на орошаемых землях, вновь вводимых в эксплуатацию в сельском округе Суттикудык
9 618
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 872,7
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
25 872,7
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №223 общеобразовательной школы населенного пункта Томенарык
1 910,9
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №247 общеобразовательной школы в станции Бесарык
1 899,2
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №256 общеобразовательной школы населенного пункта Тугискен
1 946
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №194 общеобразовательной школы населенного пункта Сунаката

2 045,8
Келінтөбе елді мекеніндегі № 192 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасауға
2 058,1
Бірлік елді мекеніндегі № 55 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасауға
1 905
Сүттіқұдық елді мекеніндегі Б. Аралбаев атындағы № 52 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасауға
1 986,9
Қожамберді елді мекеніндегі № 162 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасауға
2 045,5
Аққұм елді мекеніндегі № 221 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасауға
1 826
Қосүйеңкі елді мекеніндегі № 161 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасауға
1 986,5
Акжол елді мекеніндегі № 196 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасауға
2 177,1
Құттықожа елді мекеніндегі № 164 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасауға
1 986,5
Түгіскен елді мекеніндегі № 209 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасауға
2 099,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40 160
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
40 160
Сунақата елді мекенін ауыз сумен толық қамтамасыз ету мақсатында жоба-сметалық құжатын әзірлеу үшін
12 928,4
Еңбек елді мекенін ауыз сумен толық қамтамасыз ету мақсатында жоба-сметалық құжатын әзірлеу үшін
7 995,7
Екпінді елді мекенін ауыз сумен толық қамтамасыз ету мақсатында жоба-сметалық құжатын әзірлеу үшін
3 867,3
Төменарық елді мекенін ауыз сумен толық қамтамасыз ету мақсатында жоба-сметалық құжатын әзірлеу үшін
15 368,6
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
587 271,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
587 271,2
011
Мәдениет объектілерін дамыту
200 787,5
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы, Аққорған ауылдық округіндегі "Түгіскен" ауылдық клубы ғимаратын қайта жаңғырту
200 787,5
008
Cпорт объектілерін дамыту
386 483,7
Жаңақорған кентіндегі орталық стадионға қайта жаңғырту

2 045,8
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №192 общеобразовательной школы населенного пункта Келинтобе
2 058,1
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №55 общеобразовательной школы населенного пункта Бирлик
1 905
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №52 общеобразовательной школы имени Б. Аралбаев населенного пункта Суттикудык
1 986,9
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №162 общеобразовательной школы населенного пункта Кожамберди
2 045,5
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №221 общеобразовательной школы населенного пункта Аккум
1 826
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №161 общеобразовательной школы населенного пункта Косуиенки
1 986,5
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №196 общеобразовательной школы населенного пункта Акжол
2 177,1
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №164 общеобразовательной школы населенного пункта Куттыкожа
1 986,5
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №209 общеобразовательной школы населенного пункта Тугискен
2 099,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40 160
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
40 160
Для разработки проектно-сметной документации для полного обеспечения питьевой водой населенный пункт Сунаката
12 928
Для разработки проектно-сметной документации для полного обеспечения питьевой водой населенный пункт Енбек
7 996
Для разработки проектно-сметной документации для полного обеспечения питьевой водой населенный пункт Екпинди
3 867
Для разработки проектно-сметной документации для полного обеспечения питьевой водой населенный пункт Томенарык
15 369
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
587 271
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
587 271
011
Развитие объектов культуры
200 788
Реконструкция здания сельского клуба "Тугискен" в Аккорганском сельском округе, Жанакорганский район, Кызылординская область
200 788
008
Развитие объектов спорта
386 484
Реконструкция центрального стадиона в поселке Жанакорган Жанакорганского района

347 812
Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінде тренажерлық және стритболдық аланының құрылысы
19 565,4
Жаңақорған ауданы Түгіскен елді мекенінде тренажерлық және стритболдық аланының құрылысы
19 106,3
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
70 440
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
70 440
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
70 440
Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентіндегі кварталішілік газ тарату (жеткізу) жүйелерінің құрылысы
70 440
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
13 795
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13 795
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
13 795
Жаңақорған ауданы Төменарық ауылдық округі аумағынан мал қорымы (биотермиялық шұңқыр) құрылысы
6 878,3
Жаңақорған ауданы Жаңаарық ауылдық округі аумағынан мал қорымы (биотермиялық шұңқыр) құрылысы
6 916,7
13
Басқалар
546 747
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
546 747
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
546 747
"Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу" жұмыс жобасы
495 160
"Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу" жұмыс жобасын облыстық бюджеттен қоса қаржыландыру
38 881
"Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу" жұмыс жобасын аудандық бюджет есебінен қоса қаржыландыру
12 706

347 812
Строительство тренажерной и стритбольной площадки в поселке Жанакорган Жанакорганского района
19 565
Строительство тренажерной и стритбольной площадки в населенном пункте Тугискен Жанакорганского района
19 106
9
Топливно - энергетический комплекс и недропользование
70 440
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
70 440
036
Развитие газотранспортной системы
70 440
Строительство (подводка) внутри квартальных систем газопровода в поселке Жанакорган Жанакорганского района
70 440
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
13 795
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13 795
010
Развитие объектов сельского хозяйства
13 795
Строительство скотомогильника (биотермической ямы) на территории сельского округа Томенарык Жанакорганского района
6 878,3
Строительство скотомогильника (биотермической ямы) на территории сельского округа Жанарык Жанакорганского района
6 916,7
13
Прочие
546 747
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
546 747
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
546 747
Строительство сервисной линии подводки водопровода к жилым домам поселка Жанакорган Жанакорганского района
495 160
Софинансирование проекта "Строительство сервисной линии подводки водопровода к жилым домам поселка Жанакорган Жанакорганского района" из областного бюджета
38 881
Софинансирование проекта "Строительство сервисной линии подводки водопровода к жилым домам поселка Жанакорган Жанакорганского района" из районного бюджета
12 706