Жаңақорған аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы № 380 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 тамызда № 7597 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңақорған ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 216 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6290 болып тіркелген, 2018 жылы 22 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезекті ХLVІІІ сессиясының төрағасы Н. Колжанов
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов

О признании утратившим силу решения Жанакорганского районного маслихата
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 21 августа 2020 года № 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 августа 2020 года № 7597
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанакорганского районного маслихата от 23 апреля 2018 года № 216 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Жанакорганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6290, опубликовано 22 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке норвативных правовых актов Республики Казахстана).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной ХLVІІІ сессии Жанакорганского районного маслихата Н. Колжанов
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов