"Сунақата ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 402 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 519 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қазанда № 7731 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабының 4 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сунақата ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 402 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7197 нөмерімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 21 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сунақата ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 112 161 мың теңге; оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1949 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 110 212 мың теңге;
2) шығындар – 114 958,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
7) Бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2797,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 402 "О бюджете сельского округа Сунаката на 2020-2022 года"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 9 октября 2020 года № 519. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 октября 2020 года № 7731. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 402 "О бюджете сельского округа Сунаката на 2020-2022 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 7197, опубликовано в этолонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 21 января 2020 года) следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сунаката на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 112 161 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 949 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 110 212 тысяч тенге;
2) затраты – 114 958,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
7) используемые остатки бюджетных средств – 2797,7 тысяч тенге;

8) Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару- 0,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезектен тыс LIІ сессиясының төрағасы С. Оразгелдиев
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының

8) возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов – 0,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LІI сессии Жанакорганского районного маслихата С. Оразгелдиев
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата