"Жаңарық ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық маслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 401 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 548 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 желтоқсанда № 7830 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Жаңарық ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 401 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7196 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 21 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Жаңарық ауылдық округінің 2020–2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 122 379 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 511 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 120 868 мың теңге;
2) шығындар – 245 843,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 121 143,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 321,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 2 321,4 мың теңге.
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2 321,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата № 401 от 30 декабря 2019 года "О бюджете сельского округа Жанарык на 2020-2022 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 ноября 2020 года № 548. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 декабря 2020 года № 7830. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 401 "О бюджете сельского округа Жанарык на 2020-2022 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7196, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от21 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жанарык на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 122 379 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 511 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 120 868 тысяч тенге;
2) затраты – 245 843,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 121 143,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2321,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 321,4;
используемые остатки бюджетных средств – 2321,4 тысяч тенге."
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезектен тыс LV сессиясының төрағасы Р. Кутибаев
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 қарашасы № 548
шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 401
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Жаңарық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LV сессии Жанакорганского районного маслихата Р. Кутибаев
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 ноября 2020 года № 548
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2019 года № 401
Бюджет сельского округа Жанарык на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ