2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 576 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8024 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 20 612 978,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 437 901,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 939,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 68 355,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 095 782,8 мың теңге;
2) шығындар – 21 227 281,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 216 415,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 358 791,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 142 376 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -830 717,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 830 717,8 мың теңге.
қарыздар түсімі – 358 791,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 146 361,5 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 618 288,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 114 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға аудандық бюджет пен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі төмендегідей көлемдерде белгіленсін:
- төлем көзінен салық салынатын табыстардан және төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз;
- әлеуметтік салық облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз;
3. 2021 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 48 233 мың теңге болып бекітілсін.
5. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 1 276 662 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:

О районном бюджете на 2021-2023 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2020 года № 576. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 декабря 2020 года № 8024. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 20 612 978,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 437 901,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 939,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 68 355,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 095 782,8 тысяч тенге;
2) затраты – 21 227 281,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –216 415,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 358 791,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 142 376,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 830 717,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 830 717,8 тысяч тенге;
поступление займов – 358 791,0 тысяч тенге;
погашение займов – 146 361,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 618 288,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2021 № 114 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить норматив распределения доходов в районный и областной бюджет на 2021 год в следующих размерах:
- индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемый у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов;
- социальный налог в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов;
3. Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2021 год утвердить согласно приложению 4 к настоящему решению.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 48 233 тысяч тенге.
5. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам поселковых и сельских округов на 2021 год в сумме 1 276 662 тысяч тенге, в том числе:

Жаңақорған кенті – 168 121 мың теңге;
Шалқия кенті – 41 677 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 54 810 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі –71 432 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 49 043 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 43 649 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 64 111 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 41 681 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 61 832 мың теңге;
Жаманбай батыр ауылдық округі – 64 460 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 42 859 мың теңге;
Қандөз ауылдық округі – 39 403 мың теңге;
Қаратөбе ауылдық округі – 39 385 мың теңге;
Өзгент ауылдық округі – 40 967 мың теңге;
Қыркеңсе ауылдық округі – 42 917 мың теңге;
Байкенже ауылдық округі – 38 392 мың теңге;
Кейден ауылдық округі – 38 927 мың теңге;
Жайылма ауылдық округі – 36 662 мың теңге;
М.Нәлібаев ауылдық округі – 39 006 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі – 31 884 мың теңге;
Екпінді ауылдық округі – 33 641 мың теңге;
Талап ауылдық округі – 41 113 мың теңге;
Манап ауылдық округі – 43 375 мың теңге;
Қосүйеңкі ауылдық округі – 36 322 мың теңге;
Қыраш ауылдық округі – 34 621 мың теңге;
Қожамберді ауылдық округі – 36 372 мың теңге.
6. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 1 299 331 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 170 982 мың теңге;
Шалқия кенті – 42 414 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 55 785 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 72 705 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 49 914 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 44 429 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 65 256 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 42 425 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 62 941 мың теңге;
Жаманбай батыр ауылдық округі – 65 612 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 43 625 мың теңге;
Қандөз ауылдық округі – 40 108 мың теңге;
Қаратөбе ауылдық округі – 40 087 мың теңге;
Өзгент ауылдық округі – 41 700 мың теңге;
Қыркеңсе ауылдық округі – 43 683 мың теңге;
Байкенже ауылдық округі – 39 070 мың теңге;
Кейден ауылдық округі – 39 628 мың теңге;
Жайылма ауылдық округі – 37 317 мың теңге;
М.Нәлібаев ауылдық округі – 39 706 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі – 32 456 мың теңге;
Екпінді ауылдық округі – 34 245 мың теңге;
Талап ауылдық округі – 41 851 мың теңге;
Манап ауылдық округі – 44 154 мың теңге;
Қосүйеңкі ауылдық округі – 36 973 мың теңге;
Қыраш ауылдық округі – 35 241 мың теңге;
Қожамберді ауылдық округі – 37 024 мың теңге.
7. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 1 322 380 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:

поселок Жанакорган – 168 121 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 41 677 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 54 810 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 71 432 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 49 043 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 43 649 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 64 111 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 41 681 тысяч тенге;
сельский округ Акуюк – 61 832 тысяч тенге;
сельский округ Жаманбай батыр – 64 460 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 42 859 тысяч тенге;
сельский округ Кандоз – 39 403 тысяч тенге;
сельский округ Каратобе – 39 385 тысяч тенге;
сельский округ Озгент – 40 967 тысяч тенге;
сельский округ Кыркенсе – 42 917 тысяч тенге;
сельский округ Байкенже – 38 392 тысяч тенге;
сельский округ Кейден – 38 927 тысяч тенге;
сельский округ Жайылма – 36 662 тысяч тенге;
сельский округ М. Налибаев – 39 006 тысяч тенге;
сельский округ Коктобе – 31 884 тысяч тенге;
сельский округ Екпинди – 33 641 тысяч тенге;
сельский округ Талап – 41 113 тысяч тенге;
сельский округ Манап – 43 375 тысяч тенге;
сельский округ Косуйенки – 36 322 тысяч тенге;
сельский округ Кыраш – 34 621 тысяч тенге;
сельский округ Кожамберди – 36 372 тысяч тенге.
6. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам поселковых и сельских округов на 2022 год в сумме 1 299 331 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 170 982 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 42 414 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 55 785 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 72 705 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 49 914 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 44 429 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 65 256 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 42 425 тысяч тенге;
сельский округ Акуюк – 62 941 тысяч тенге;
сельский округ Жаманбай батыр – 65 612 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 43 625 тысяч тенге;
сельский округ Кандоз – 40 108 тысяч тенге;
сельский округ Каратобе – 40 087 тысяч тенге;
сельский округ Озгент – 41 700 тысяч тенге;
сельский округ Кыркенсе – 43 683 тысяч тенге;
сельский округ Байкенже – 39 070 тысяч тенге;
сельский округ Кейден – 39 628 тысяч тенге;
сельский округ Жайылма – 37 317 тысяч тенге;
сельский округ М. Налибаев – 39 706 тысяч тенге;
сельский округ Коктобе – 32 456 тысяч тенге;
сельский округ Екпинди – 34 245 тысяч тенге;
сельский округ Талап – 41 851 тысяч тенге;
сельский округ Манап – 44 154 тысяч тенге;
сельский округ Косуйенки – 36 973 тысяч тенге;
сельский округ Кыраш – 35 241 тысяч тенге;
сельский округ Кожамберди – 37 024 тысяч тенге.
7. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам поселковых и сельских округов на 2023 год в сумме 1 322 380 тысяч тенге, в том числе:

Қосүйеңкі ауылдық округі – 37 636 мың теңге;
Қыраш ауылдық округі – 35 869 мың теңге;
Қожамберді ауылдық округі – 37 688 мың теңге.
8. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының кезекті LVІІ сессиясының төрағасы Т. Мамуов
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 576
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет

сельский округ Косуйенки – 37 636 тысяч тенге;
сельский округ Кыраш – 35 869 тысяч тенге;
сельский округ Кожамберди – 37 688 тысяч тенге.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной LVІI сессии Жанакорганского районного маслихата Т. Мамуов
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 24 декабря 2020 года № 576
Районный бюджет на 2021 год

72 246,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 460,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 786,0
02
Қорғаныс
7 765,0
1
Әскери мұқтаждар
4 554,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 554,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 554,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3 211,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 211,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 211,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
16 949,8
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
16 949,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 949,8
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
16 949,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 982 431,9
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
610 934,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
636 934,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
636 934,0
2
Әлеуметтiк көмек
1 311 226,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 311 226,1
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
820 500,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
59 887,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 560,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
67,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 199,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
118 579,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22 200,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

72 246,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
70 460,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 786,0
02
Оборона
7 765,0
1
Военные нужды
4 554,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 554,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 554,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
3 211,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 211,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 211,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
16 949,8
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
16 949,8
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16 949,8
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
16 949,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 982 431,9
1
Социальное обеспечение
610 934,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
636 934,0
010
Государственная адресная социальная помощь
636 934,0
2
Социальная помощь
1 311 226,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 311 226,1
004
Программа занятости
820 500,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
59 887,0
007
Оказание жилищной помощи
5 560,0
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
67,0
009
Материальное обеспечение детей – инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 199,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
118 579,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22 200,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

8277
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13299
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15467
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
69260
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54744
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2736
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2736
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
342
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
342
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
342
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
407005
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
92742
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
92742
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
104802
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17783
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
56313
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4095
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
26611
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
148193
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
147038
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1155
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
4881
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4881
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
19740
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19740
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
36647
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23222
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13425
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

8277
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13299
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15467
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
69260
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54744
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2736
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2736
07
Жилищно– коммунальное хозяйство
342
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
342
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
342
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
407005
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
92742
003
Поддержка культурно – досуговой работы
92742
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
104802
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
17783
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
56313
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4095
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
26611
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
148193
006
Функционирование районных (городских) библиотек
147038
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1155
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
4881
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
4881
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
19740
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
19740
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
36647
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
23222
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13425
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

15 483,0
Сунақата, Еңбек, Екпінді, Төменарық елді мекендері ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйелерді дамытуға арналғанжобалау-сметалық құжаттамаларды сараптамадан өткізу
183,0
Сүттіқұдық елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналғанжобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
4 743,0
Сүттіқұдық елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналғанжобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу
1 007,5
Қожамберді елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
4 217,0
Қожамберді елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу
899,8
Жайылма елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 207,1
Жайылма елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу
705,6
Жаңақорған ауданы Сүттіқұдық, Жайылма, Қожамберді еді мекендеріндегі сорғы станциясындағы ауыстыруда қажет ететін насостарды және магистралдық құбырды техникалық зерттеп-қарау сараптамасын жүргізу
520,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
808 834,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
808 834,0
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Сунақата ауылдық округі Еңбек елді мекеніндегі сумен жабдықтау желісін қайта құру және кеңейту
265 316,0
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Төменарық елді мекеніндегі сумен жабдықтау желісін қайта құру және кеңейту
412 097,0
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Екпінді елді мекеніндегі сумен жабдықтау желісін қайта құру және кеңейту
130 921,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
100,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
100,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
100,0
Жаңақорған ауданы Жайылма ауылдық округінде 150 орындық ауыл клубының құрылысы
100,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
37 798,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37 798,0
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
37 798,0
"Жаңақорған ауданы Төменарық елді мекеніне дейін жоғарғы қысымды жеткізуші газ құбырын салу және Төменарық ауылішілік көшелеріне газ құбырын салу" жобасына жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу

15 483,0
Проведениегосударственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенных пунктов Сунаката, Енбек, Екпинды, Томенарык
183,0
Разработка проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Суттикудук
4 743,0
Проведениегосударственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Суттикудук
1 007,5
Разработка проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Кожамберди
4 217,0
Проведение государственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Кожамберди
899,8
Разработка проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Жайылма
3 207,1
Проведение государственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Жайылма
705,6
Техническое обследование насосов и магистрального водопровода необходимых при их по насосным станциям населенных пунктов Суттикудук, Жайылма, Кожамберды Жанакорганского района
520,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
808 834,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
808 834,0
Реконструкция и расширение водопроводной сети населенном пункте Енбек сельского округа Сунаката Жанакорганского района Кызылординской области
265 316,0
Реконструкция и расширение водопроводной сети населенном пункте Томенарык, Жанакорганского района Кызылординской области
412 097,0
Реконструкция и расширение водопроводной сети населенном пункте Екпинди, Жанакорганского района Кызылординской области
130 921,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
100,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
100,0
011
Развитие объектов спорта
100,0
Строительство сельского клуба на 150 мест в сельском округе Жайылма Жанакорганского района
100,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
37 798,0
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37 798,0
036
Развитие газотранспортной системы
37 798,0
Разработка проектно-сметной документации к проекту "Строительство подводящего газопровода высокого давления до населенного пункта Томенарык Жанакорганского района и строительство газопровода к внутрипоселковым улицам Томенарык"

30 297,0
"Жаңақорған ауданы Төменарық елді мекеніне дейін жоғарғы қысымды жеткізуші газ құбырын салу және Төменарық ауылішілік көшелеріне газ құбырын салу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
2 155,0
Жаңақорған ауданы Бірлік елді мекенінде кентішілік газ тарату желілерін және Жаңақорған АГТС-тен бастап жоғарғы қысымды тартылатын газ құбырын салу
5 346,0
12
Көлiк және коммуникация
44 988,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44 988,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
44 988,0
Жаңақорған ауданындағы "Самара-Шымкент-Екпінді" аудандық маңызы бар автомобиль жолдарындағы көпірді реконструкциялау
44 988,0
13
Басқалар
402 779,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
92 215,5
055
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
92 215,5
Жаңақорған ауданы М.Нәлібаев ауылдық округіндегі "Бақытжан" шаруа қожалығын электрмен жабдықтау
92 215,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
295 489,5
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
295 489,5
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақоған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу
293 150,5
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақоған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу жобасын техникалық қадағалауға
2 339,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 074,0
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
15 074,0
Науалық суару желісін салуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
13 618,0
Науалық суару желісін салуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы ведомстводан тыс сараптамадан өткізу
1 456,0

30 297,0
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство подводящего газопровода высокого давления до населенного пункта Томенарык и строительство газопровода по внутрипоселковым улицам населенного пункта Томенарык Жанакорганского района"
2 155,0
Строительство подводящего газопровода высокого давления от АГРС-Жанакорган и внутрипоселковые газораспределительные сети населенного пункта Бирлик Жанакорганского района
5 346,0
12
Транспорт и коммуникации
44 988,0
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44 988,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
44 988,0
Реконструкция моста на автомобильной дороге районного значения "Самара-Шымкент-Екпинди" Жанакорганского района
44 988,0
13
Прочие
402 779,0
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
92 215,5
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
92 215,5
Электроснабжение крестьянского хозяйства "Бакытжан" сельского округа М. Налибаев Жанакорганского района
92 215,5
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
295 489,5
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
295 489,5
Строительство сервисной сети подвоза водопровода к жилым домам поселка Жанакоган Жанакорганского района Кызылординской области (за счет республиканского бюджета)
293 150,5
На технический надзор проекта строительства сервисной сети подведения водопровода к жилым домам поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области
2 339,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 074,0
077
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
15 074,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство лотковой оросительной сети
13 618,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство лотковой оросительной сети
1 456,0