Жаманбай батыр ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 591 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 8091 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаманбай батыр ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 130 401,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 742,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 757 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 56,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 124 845,7 мың теңге;
2) шығындар – 132 596,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 194,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 194,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2 194,4 мың теңге.

О бюджете сельского округа Жаманбай батыр на 2021-2023 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2020 года № 591. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2021 года № 8091.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жаманбай батыр на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 130 401,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 742,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 757 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 56,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124 845,7 тысяч тенге;
2) затраты – 132 596,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 194,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета –2 194,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 194,4 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 125 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2021 жылға 64 460 мың теңге.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының кезектен тыс LVІІІ сессиясының төрағасы Т. Мамуов
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 591 шешіміне 1-қосымша
Жаманбай батыр ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10.12.2021 № 125 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Объем субвенций за 2021 год, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 64 460 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LVІIІ сессии Жанакорганского районного маслихата Т. Мамуов
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 591
Бюджет сельского округа Жаманбай батыра 2021 год