Жаманбай батыр ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 591 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 8091 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаманбай батыр ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 122 589 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 075 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 118 495 мың теңге;
2) шығындар – 124 783,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 194,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 2 194,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2 194,4 мың теңге.

О бюджете сельского округа Жаманбай батыр на 2021-2023 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2020 года № 591. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2021 года № 8091.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жаманбай батыр на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 122 589 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 075 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 118 495 тысяч тенге;
2) затраты – 124 783,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 194,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета- 2 194,4 тысяч тенге;
кредитные расписки – 0;
погашение задолженности – 0;
используемые остатки бюджетных средств- 2 194,4 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 23.07.2021 № 77 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2021 жылға 64 460 мың теңге.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының кезектен тыс LVІІІ сессиясының төрағасы Т. Мамуов
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23.07.2021 № 77 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Объем субвенций за 2021 год, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 64 460 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LVІIІ сессии Жанакорганского районного маслихата Т. Мамуов
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата