2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 наурыздағы № 58 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 наурызда № 7272 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 5 марта 2020 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 марта 2020 года № 7272
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Сырдария ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Сырдария ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария ауданының әкімі Р. Рустемов
Сырдария ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 наурызы № 58 қаулысына қосымша
Сырдария ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың айына төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың айына орташа құны (теңге)
1
Тереңөзек кенті
"Сырдария ауданы Тереңөзек кенті әкімі аппаратының №1 "Қызғалдақ" бөбекжай балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
80

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Сырдарьинскому району на 2020 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сырдарьинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Сырдарьинского района Р. Рустемов
Приложение к постановлению акимата Сырдарьинского района от 5 марта 2020 года № 58
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Сырдарьинскому району на 2020 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименования организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
Поселок Теренозек
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли сад №1 "Қызғалдақ" Аппарата акима поселка Теренозек Сырдарьинского района
80