"2020–2022 жылдарға арналған Бесарық ауылдық округінің бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №368 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 390 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 наурызда № 7324 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған Бесарық ауылдық округінің бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 368 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7089 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Бесарық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116966,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1098 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 115868,4 мың теңге;
2) шығындар –116966,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,5 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №369 "О бюджете сельского округа Бесарык на 2020-2022 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 18 марта 2020 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 марта 2020 года № 7324. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 368 "О бюджете сельского округа Бесарык на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7089, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 10 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бесарык на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 116966,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1098 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 115868,4 тысяч тенге;
2) затраты – 116966,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – - 0,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,5 тысяч тенге.
поступление займов -0;
погашение займов –0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 0,5 мың теңге;".
Аталған шешімнің 1, 2, 3 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Ж. ЕМБЕРГЕНОВ
Сырдария аудандық
мәслихат хатшысы
Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 390 шешіміне 1-қосымша

используемые остатки бюджетных средств – 0,5 тысяч тенге;".
Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Ж. ЕМБЕРГЕНОВ
Секретарь Сырдарьинского
районного маслихата
Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 390