"2020 – 2022 жылдарға арналған Іңкәрдария ауылдық округінің бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 375 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 450 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қарашада № 7793 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған Іңкәрдария ауылдық округінің бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 375 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7087 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Іңкәрдария ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45146 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1456 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 43690 мың теңге;
2) шығындар – 45146 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 0".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 375 "О бюджете сельского округа Инкардария на 2020-2022 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2020 года № 450. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 ноября 2020 года № 7793. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 375 "О бюджете сельского округа Инкардария на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7087, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 9 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Инкардария на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 45146 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1456 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43690 тысяч тенге;
2) затраты – 45146 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – - 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
поступление займов - 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Сырдария аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Д. Ералиев
Сырдария аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы С. Каюпов
Сырдария аудандық мәслихатының
2020 жылғы 17 қарашасы № 450
шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсаны № 375
шешіміне 1-қосымша
Іңкәрдария ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Сырдарьинского районного маслихата Д. Ералиев
Исполняющий обязанности секретаря Сырдарьинского районного маслихата С. Каюпов
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 17 ноября 2020 года № 450
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 375
Бюджет сельского округа Инкардария на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
20217,2
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізу
100
3. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Бюджеттік кредиттерді өтеу
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)

006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
20217,2
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
100
3. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Погашение бюджетных кредитов
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
Поступления от продажи финансовых активов государства
5. Дефицит бюджета (профицит)
6.Финансирование дефицита бюджета (использование профицита)