Шіркейлі ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 479 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 8065 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шіркейлі ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85543 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81399 мың теңге;
2) шығындар – 87556,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2013,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2013,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;

О бюджете сельского округа Ширкейли на 2021-2023 годы
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 31 декабря 2020 года № 479. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2021 года № 8065. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Ширкейли на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 85543 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81399 тысяч тенге;
2) затраты – 87556,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2013,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2013,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;

қарыздарды өтеу – 1661,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3675 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 100 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Аудандық бюджеттен Шіркейлі ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвенциялар көлемдері 2021 жылға 73050 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сырдария аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы, мәслихат хатшысы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 479 шешіміне 1-қосымша
Шіркейлі ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті

погашение займов – 1661,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3675 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 10.12.2021 № 100 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить на 2021 год объемы субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Ширкейли в сумме 73050 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Сырдарьинского районного маслихата, секратарь маслихата Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 31 декабря 2020 года № 479
Бюджет сельского округа Ширкейли на 2021 год