2020 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 ақпандағы № 577 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 ақпанда № 7258 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест на 2020 год
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 14 февраля 2020 года № 577. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 февраля 2020 года № 7258. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шиелі ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2020 год согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шиелийского района.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Т. Жағыпбаров
Шиелі ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 ақпаны №577 қаулысына 1-қосымша
2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Гежуба Шиелі Цемент Компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Шиелийского района
Т. Жағыпбаров
Приложение 1 к постановлению акимата Шиелийского района от 14 февраля 2020 года № 577
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест установленной квоты (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Компания Гежуба Шиели Цемент"